Jarvis Cocker: 'هر کس که جرقه های خلاق'

Jarvis کاکر مطمئن نیست اگر او را. "منظورم این است که من احساس می کنم در حال حاضر من می خواهم به می گویند من هن

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

Jarvis کاکر مطمئن نیست اگر او را. "منظورم این است که من احساس می کنم در حال حاضر من می خواهم به می گویند من هنوز میانسال," او می گوید در تلفن از صفحه اصلی خارج شفیلد در انتهای مستند. "اما من احتمالا نه." او می خندد. "من احتمالا بیش از انتهای دیگر."

این modishly خوش تیپ نوازنده است که در حال حاضر 56 و هنوز هم بهترین و شناخته شده برای "مردم عادی" یک آلترنا-ضربه سابق خود گروه Pulp آمد که در سال 1995 در طول تجاری اوج انگلستان آغوش "سرد Britannia" و Britpop. با توجه به اینکه کاکر مانند رئیس خود را تحت تاثیر قرار اسکات واکر و لئونارد کوهن بوده است کاوش شهوت پرست کلاس آگاه اگزیستانسیالیسم در آهنگ همه زندگی خود او مسلما کمتر مرگ و میر تثبیت شده در حال حاضر از او بود که او خواند "کمک به سالمندان" 22 سال پیش.

به هر حال وقایع کنونی ارائه شده اند امکان اقدام کردن میانسالی بحران نه تنها خود زیاده اما کاملا غیر عملی است. بنابراین کاکر اتحاد خود را صرف محدود زمان با دوست دختر خود را در حال چرخش سوابق در Instagram و کار در خاطرات خود به عنوان یکی در یک سن خاص بدون در نظر گرفتن شروع آخرالزمان. او را نیز بر روی گوشی خود را ترویج گروه جدید Jarv است... و آلبوم جدید فراتر از رنگ پریده. "به طور معمول یک رکورد نمی شود منتشر شده در تابستان چرا که هر کس در تعطیلات" او اذعان می کند: "اما این یک نوع متفاوت از تابستان است."

یک چیز جارویس کاکر می خواهد به روشنی در مورد Jarv است... او اول کامل "راک" گروه پس از خمیر را به دو قسمت تقسیم در سال 2002 است که پس از حذف "است" مهم هستند. آنها را نمی شود حذف شده است.

"این Jarv است نقطه نقطه نقطه" او می گوید. "این مهم است که شما باید آن سه نقطه در پایان در حالی که آن را واقعا عمدی زمانی که من نام آن را به معنی چیزی است که کاملا به پایان رسید."

"من تا به حال به این بیت از آهنگ ها و یا ایده هایی از آهنگ ها بود که دروغ گفتن در اطراف برای مقادیر مختلفی از زمان, اما آن را به حال هرگز coalesced به چیزی است که من به طور کامل متقاعد شده توسط" او همچنان ادامه دارد. "و آن را تنها با گرفتن گروه با هم و کار بر روی آهنگ ها هم که آنها پس از آن شروع به توسعه. بنابراین زمانی که این گروه از آن آغاز شده بود ناتمام ایده."

به نام باند باعث شده است سهم عادلانه خود را از سردرگمی با پخش آنلاين AI که کاملا نمی تواند هیچ جناس در نظر گرفته شده و نقطه اتصال بین کاتالوگ Jarvis Cocker و Jarv است... گروه است. در اصل این نام به سادگی رفتن به Jarv اما کاکر مدیر هشدار داد خواننده خاموش. "او فکر کرد که یه جورایی بیش از حد از خود راضی," کاکر می گوید: "و او احتمالا درست است."

این آهنگ فراتر از رنگ پریده اند لهستانی و تعهد به شیار که یکی انتظار می رود از یک موسیقی رقص دستیار مانند کاکر در علاوه بر این به سرحال خودانگیختگی از یک آلبوم زنده. این هم قطعا تلاش مشترک با مقدار زیادی از خواننده پشتوانه و تماس و پاسخ یک شیفت از هنجار کاکر که در آن صوتی است که معمولا فقط یک شنیده در آهنگ های خود را.

کلاس های مختلف: کاکر انجام در کوچلا در سال 2012 (گتی)

به عنوان پر جنب و جوش آن را به عنوان این امر می تواند مبتذل می گویند که جارویس کاکر برای تلفن های موبایل ، برای یک, او خوش شانس بوده یا سلیقه و با استعداد به اندازه کافی برای اجتناب از این نوع اشتباه است که فشار اجرا به بیش از تپه ، او در سال 2006 آهنگ "C**ts هنوز هم در حال اجرا در جهان" واقعی بین المللی سرود در راه "ما" می تواند تنها امید بود. کاکر نیز تبرئه خود را به خوبی با هجوم به موسیقی الکترونیک (با electroclash عمل آرام عضله) و پیانو balladeering (2017 همکاری با آهنگساز Chilly Gonzales), دو ژانر است که می تواند تولید نتایج وحشتناک اما کاکر تلاش بودند قطعا سازمان ملل شرم آور است.

دوم جهان شده است هرگز واقعا شناخته شده کاکر به عنوان یک مرد جوان است. او در حال حاضر در 30s خود را هنگامی که "مردم عادی" تبدیل شد سر و صدا; گروه در تلاش برای پیدا کردن شهرت برای بیش از یک دهه در آن نقطه است. پس از سال 1987 این انجمنیک آلبوم با جذابیت خاصی که کاکر اصرار دارد که "فراتر از شرم آور" خواننده ثبت نام در مدرسه فیلم. وقتی پرسید که آیا او تا کنون فکر که آیا این امر می تواند بدتر شده است indie در پاورقی که خمیر تقریبا شد یا هرگز حتی نزدیک به موفقیت در همه کاکر می گوید: "شما می دانید که برای بسیاری از زندگی من, من فکر کردم که هر کدام از این حالات بود به احتمال زیاد. در آن زمان من سمت چپ شفیلد برای رفتن به کالج هنر, من می خواهم در حال حاضر شده است در این گروه به مدت شش یا هفت سال. این مدت زمان طولانی به ویژه هنگامی که شما جوان هستید. من متقاعد شده بود که من برای رفتن به یک ستاره پاپ در من زیرا ما خواسته می شود تا انجام John Peel جلسه در حالی که من هنوز در مدرسه و تا آنجا که من نگران بودم که مثل شما مرده ام و رفته به indie در بهشت است."

اما پس از مخلوط پذیرش به انجمنگروه به نظر می رسید به از دست دادن حرکت است. "من فقط فکر می کردم نباید این دردناک," او گفت:. "برای مخاطبان و مجری به طور یکسان. که در آن بود."

در کاکر مورد هر چند آن تسلیم است که جاه طلبی او را آزاد. او هرگز رسما منحل و خمیر, که آیا آن را رها پاپ اضطراب مخاطبان با ابتلا به پالپ را scathingly حشری شخصیت طرح و یا به احتمال زیاد فقط کاکر را بهبود آهنگسازی گروه شروع به کلیک کنید. "این نوع مانند اگر شما واقعا می خواهید کسی به شما تاریخ," او توضیح می دهد. "اگر شما به نوعی واقعا جدی در مورد آن و چسبیدن به اطراف در خارج از خانه خود را, شما احتمالا دریافت سفارش محدود قرار داده و بر شما" کاکر می گوید: با نگاهی به گذشته از خود در اوایل زندگی حرفه ای عطش شهرت. "این راه نیست. شما نیاز به یک کمی بیشتر گاه به گاه در مورد آن. من آن را در زمان زمان طولانی برای یادگیری است."

یک چیز خوب در مورد Jarv است که... این است که گروه conjures تا همان انرژی شهرنشینی از خمیر موفق ترین آلبوم های مختلف کلاسبدون صدایی مانند کاکر در تلاش است تا به سادگی از نو خلق کردن آن است. هیچ پیشنهاد برای پیش شکوه و عظمت فقط یک زرنگ ادامه دانستن محبت برای فرهنگ جوانان. آهنگ های مانند "خانه موسیقی در تمام طول شب" با شعر "شنبه شب تب کابین در خانه ملت/ این است که یک ملت زیر یک سقف/ ain't که حقیقت/ لعنتی این هراس از مکانهای بسته/ چون من باید رخت کن شما" نوشته شده بود قبل از این مستند اما در حال حاضر حمل هر دو "سیمپسونها پیش بینی همه چیز را" احساس نبوت و نافذ تجزیه و تحلیل جمعیت حسرت را با یک غریبه.

این آهنگ در واقع نوشته شده بود چند سال پیش زمانی که کاکر بود خود را در لندن "نوع حسادت برخی از دوستان که رفته بود به این رقص در جشنواره موسیقی فجر در ولز" او می گوید. "من شروع به نوشتن این آهنگ به عنوان یک راه برای عبور زمان و منحرف کردن خودم از حسادت است." اما جزئیات آن به سختی پیدایش مهم است. موسیقی پاپ یک رسانه است که در طول تاریخ ارائه قصد و کاملا خوش بی ربط.

Brian Eno ارائه پالپ با سال 1996 جیوه موسیقی جایزه (PA)

به عنوان Covid-19 گذاشته لخت سختی موجود اجتماعی شبکه های ایمنی از دو کشور امریکا و انگلستان و به عنوان جارویس کاکر یک دهه عمیق آلبومها از چیدن در حالی از تضاد طبقاتی آن را احساس نمی کند مانند یک پاشنه کش به از او بخواهید در مورد سیاست. در حالی که با نفرت به در نظر گرفتن "مردم عادی" جدید "باید من تکامل" و یا هر تعداد از دیگر آهنگ ها به صورت مستقیم در اعتراض به موسیقی کاکر مشترک به طور کامل به این ایده است که همه ما در جهان زندگی می کنند و باید پاسخ درآمده است.

"من به طور کلی فکر می کنم قدرت که می شود نمی داوطلب را تا قدرت خود را," او می گوید. "این که چگونه آنها می آیند به قدرت که می شود. بنابراین اعتراض و اقدامات مانند پرتاب مجسمه ها به رودخانه و چیزهای شبیه به آن ... من فکر می کنم آن را توجیه کرد" او می گوید: در توضیح اینکه چرا او با حضور سیاه و سفید زندگی می کند, ماده, اعتراض و گریه نکن که ادوارد Colston ملاقات پایین بریستول هاربر. "من نمی گویم برویم همه چیز را سوزاند اما من و گفت که این امر می تواند ساده و بی تکلف به فکر می کنم که آن را خواهی ثابت داخلی است."

در حالی که نه shying دور از این بزرگتر که نیروهای برچسبها بیش از زندگی ما کاکر تمرکز شده است و همچنان توسری خور. بخشی از آن این است که فراگیر باور در فرد بالقوه برای عزت. "بحث من این است که همه می توانند خلاق و همه رو که جرقه های خلاق در آنها" او می گوید: "و من فکر می کنم این چیزی است که ما در طول این مستند."

و بخشی است که فقط خود را fascinations – prurient, بی روح و offhandedly عمیق. شنیدن اسکات واکر برای اولین بار به عنوان یک مرد جوان به عنوان یکی از ترین تغییر زندگی لحظات. "او در مورد نوشتن کاملا قابل تشخیص تقریبا ملالت دنیوی کارهای روزمره مانند مردم زندگی در آپارتمان ها و تحریک شدن توسط مردم سر و صدا به طبقه بالا اما پس از آن با این نوع عریض سینمایی ارکستر پشتوانه" کاکر می گوید. شنیدن مشاهدات بود که به او این اجازه به دنبال چه چیزی تبدیل شده اولیه موضوع است که خدمت چهار دهه از نوشتن ترانه.

در حالی که چند ماه گذشته مجبور یک انزوا در بسیاری از زندگی ما بررسی که انزوا چیز دیگری است به طور کامل یک وظیفه را شجاع و یا بی پروا. Jarvis Cocker ساخته شده است که کار در زندگی به آن است. "پیدا کردن موضوع خود است که احتمالا سخت ترین بخش از هر هنرمند, کار," او می گوید. "هنگامی که شما شناسایی آنچه در آن است شما علاقه مند هستید احتمالا شما می توانید معدن آن و معدن آن و معدن آن برای همه است. و چیزی وجود دارد خوب در مورد چیزی و دلیل آن را تغییر در طول زندگی خود چه کرده اید در مورد آن می گویند. و یا آنچه شما کشف در مورد آن."

© واشنگتن پستtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن