'Star Trek: پیکارد" فصل 1 قسمت 8 Recap: جمعی بازده

آن شگفت انگیز است که چگونه یک cameo می توانید Star Trek: پیکارد احساس نسل بعدی هرگز به پایان رسید. پس از Riker

توسط FARDAALEFBA در 25 فروردین 1399

آن شگفت انگیز است که چگونه یک cameo می توانید Star Trek: پیکارد احساس نسل بعدی هرگز به پایان رسید. پس از Riker فوق العاده ظاهر در هفته گذشته همه من می خواهم به تماشای بیشتر Star Trek. این قسمت یک تضاد هفته گذشته شاعرانه تنظیم هر چند. به عنوان بزرگ به عنوان Riker بازنشستگی به نظر می رسد همه چیز نیست بنابراین صلح آمیز در جای دیگر نشان می دهد. گوشه ای در ملکه همراه Elnor قرار دادن یک تماس پریشانی به هفت نفر از نه. او می رسد فقط در زمان بیش از حد. به عنوان یک تیم از Romulan سربازان لحظه ای کور او قبل از حمله به آن به نظر می رسد مانند یک مبارزه او ممکن است از دست بدهند. فقط قبل از کشتن سربازان Elnor هفت و نه باعث می شود او همانند ورودی در نظر گرفتن همه آنها را به پایین. چگونه این شخصیت خیلی کولر بین ویجر و در حال حاضر ؟ نه این که من شکایت.

معلوم است که هیچ چیز در مقایسه با آنچه می آید بعد. که به عنوان ملکه به همراه هفت نفر از نه دزد Borg مکعب. که به عنوان یک سابق Borg, او را قادر به انجام است. به عنوان به زودی به عنوان او می کند که مکعب شروع می شود خود را تعمیر زیادی به ترس از انجام. چه هفت بعدی است که کمی dicier. او در می یابد که مکعب پر از بورگ که در میانهی شب احیا نشده است. آنها قطع شده است از جمعی اما نمی آورد آگاهی خود را. او می تواند با استفاده از آنها خود را ایجاد کنید موضعی جمعی اما او از ترس او نمی خواهم به اجازه دهید آنها را پس از آن. که او را تبدیل به جدید Borg ملکه. انجام نیروهای دست او هر چند زمانی که او شروع به کشتار XBs. هفت شمع به Borg مکعب و بیدار تمام باقی مانده Borg. باید بگویم تماشای چشم او را به سیاه و سبز و شنیدن "ما بورگ" واقع ترسناک است.

اوان Evagora به عنوان Elnor; Jeri Ryan به عنوان هفت نفر از نه عکس Cr: مت کندی/CBS

انجام ejects بسیاری از تازه بیدار بورگ به فضا اما به نظر می رسد او نمی حساب برای همه آنها. به عنوان Romulans آماده به ترک مکعب و سر به soji می خانه سیاره باقی مانده Borg سیستماتیک را از نگهبانان او. انجام موفق به phaser تعداد کمی از آنها overwelm او و او پاره از هم جدا. به نظر می رسد مانند چیزی از یک انسان زنده ، من حدس می زنم که چه اتفاقی می افتد زمانی که هفت عصبانی. وجود دارد یک لحظه کوتاه که در آن ما مطمئن هستیم که اگر هفت را در واقع به قدرت است. Elnor حتی فکر می کند که او به شما جذب او است. بورگ می گوید که Annika هنوز کار برای انجام و منتشر شده ، من دوست دارم که کمی از تنش و من آرزو می کنم آن را به طول انجامید. ستاره بازحمت حرکت کردن است که در آن جالب ترین زمانی که آن را در مورد کسی که مبارزه با قدرت های بزرگ است. وجود دارد کمی از آن را در اینجا, اما آن را حل بیش از حد به سرعت. آه خوب, من حدس می زنم این قسمت تا به حال به اندازه کافی برای رفتن در آن را به عنوان است.

در ضمن پشت در کشتی Raffi را نمیفهمد بیشتر از آنچه که قرار بود با Jurati. که او کشته بروس Maddox قرار داده و خودش در کما به نابود کردن ردیاب در درون او. متاسفانه Raffi فکر می کند که به معنی Jurati یک Romulan جاسوسی. منظورم این است که آنچه که او استفاده می شود به عنوان, اما او نمی داند که. این همه بیش از حد برای ریوس که freaks دیدن soji می روی عرشه کشتی خود را. پیکارد می پرسد برای یک کانال امن به Starfleet و البته به اعماق فضا 12. او نیاز به یک اسکادران با او اگر او در برابر تل Shiar. ریوس می گوید او آنها را به DS12 اما تا آنجا که او می رود. او را ترک.

Santiago Cabrera به عنوان کریستبل Rios; Isa Briones به عنوان soji می; میشل هرد به عنوان Raffi – عکس Cr: مت کندی/CBS

این را می فرستد Raffi در کشتی گسترده جستجو برای پیدا کردن دقیقا همان چیزی است که با ریوس. او خود را در محله خود و خود را در سمت چپ کشتی AIs مسئول همه چیز است. همه آنها پس از مدل ریوس اما هر کدام با خود مسخره کردن لهجه و شخصیت. آنها همچنین باید بیت تصادفی از حافظه حذف شده است. مانند ریوس در تلاش بود چیزی را فراموش کرده ام. او یک درهم و برهم کار هر یک به خاطر یک قطعه کوچک از چیزی. هنوز هم به اندازه کافی برای گفتن Raffi همه چیز, اما به اندازه کافی است که او می تواند شروع به قرار دادن آن با هم. آن را سرگرم کننده و کمدی بیت در وسط قسمت و به زودی به عنوان آن را بیش از ما می بینیم به همین دلیل آن را وجود دارد. این نشان می دهد ما آماده برای infodump به دنبال دارد.

بله ما در مورد رفتن به soji می را homeworld هفته آینده پس از پیکارد متوجه آن نیاز به دریافت همه ما به سرعت در حال حاضر. معلوم می شود این حادثه به پایان رسید که در Rios تخلیه از Starfleet درگیر دو سنتتیک. یکی از آنها نگاه دقیقا مانند soji می. آنها از سیاره Maddox فرار به پس از ممنوعیت. ریوس' کاپیتان استقبال آنها در اما پس از یک تماس از ناخدا اوه کشته شدن هر دو آنها را و سپس خود را. که چه چیزی باعث ریوس به افسردگی است.

Santiago Cabrera به عنوان Crist–bal Rios; میشل هرد به عنوان Raffi; سر پاتریک استوارت به عنوان Jean-Luc Picard; Alison Pill به عنوان اگنس Jurati; Isa Briones به عنوان soji می – عکس Cr: Trae Patton/CBS

از آنجا بقیه خدمه قطعات با هم کل داستان پشت مصنوعی بان. این تل Shiar در بر داشت یک هشدار است که تلفیقی از زندگی را در نهایت ایجاد یک ناوشکن است. آندروید که پیشی گرفتن توانایی انسان. که اندیشه را در مورد نابودی جهان خود را. این تل Hetal گرفت که هشدار جدی تشکیل Zhat Vash به شکار حیات مصنوعی. برای انجام این کار یک و نیم رب النوع اتش و فلزکاری نیمه Romulan به نام آه نفوذ Starfleet. سپس آنها انجام حمله بر روی مریخ به زور Starfleet به یاغی تمام حیات مصنوعی. حمله یک Romulan opperation. من عاشق این صحنه. بله, آن را به همه مردم نشسته در اطراف استفراغ نمایشگاه, اما آن را به خوبی انجام شد. مردم نشسته در اطراف monologuing در یکی دیگر قانع کننده تلویزیون که بازیگران این همه خوب است. پیکارد حتی در برخی از کلمات حکمت به عنوان او همیشه می کند. یک فرد تنها می تواند احتمالا نمی تواند ویرانگر. درست ویرانگر ترس است. آره این نوع از فلسفه انتظار من از کاپیتان سازمانی-D.

این قسمت نبود در این عمل بسته بندی شده, هیجان انگیز, من انتظار داشتم بعد از هفته گذشته سفر به Riker محل. آن را نمی باید ، پیکارد و در نهایت پاسخ سوالات ما تا به حال از قسمت اول. و آن را سرگرم کننده و جاذب راه برای انجام آن است. این نشان می دهد فوق العاده بازیگران و همه آنها رو به انعطاف پذیری ماهیچه های خود را در اینجا. من نمی دانستم اما این چیزی نبود که من انتظارش از ستاره بازحمت حرکت کردن: پیکارد از آغاز: یک دسته از بازیگران بزرگ خود را انجام می دهند کار بسیار خوبی است. هفته آینده ما سر به soji می را به سیاره خانه. پس از گفتگو soji می تصمیم می گیرد او نیاز به هشدار دادن به مردم وجود دارد و آنها لازم نیست که به صبر در اطراف DS12 برای یک اسکادران به همراهی آنها. که رفتن به این ماموریت بسیار خطرناک تر است, اما آن را سرگرم کننده بود اگر آن را نمی کند ،

Star Trek: پیکارد جریان پنج شنبه ها در CBS همه دسترسی داشته باشید.

قبلا در پیشتازان فضا: پیکارد:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن