Spotify در راه اندازی پادکست های ویدئویی بر روی دسکتاپ آندروید و اپل

Spotify رسما اعلام کرد راه اندازی پادکست های ویدئویی.

پادکست های ویدئویی رایگان خواهد بود برای هر دو رایگان و حق بیمه Spotify کاربران در دسترس است در همه بازارها که در آن Spotify پادکست پشتیبانی می شوند.

برای تماشای ویدئو پادکست حرکت به نشان می دهد تغذیه و انتخاب کنید و قسمت های که خواهد شد و سپس با بازی در دسکتاپ و یا تلفن همراه – برای هر دو اپل و کاربران آندروید.

در تلفن همراه فیلم ها به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش اصلی و جایگزین آلبوم آثار هنری در حالی که در دسکتاپ به نظر می رسد در گوشه پایین سمت چپ و یا به عنوان یک بزرگتر تصویری خاص پادکست را Spotify در خوراک.

Spotify نیز می گوید که اگر شما سوئیچ بین برنامه ها و یا قفل کردن دستگاه در یک قسمت از پادکست های صوتی بازی ادامه خواهد داد. کاربران قادر خواهد بود برای باز کردن فیلم هر زمان که آنها می خواهند و یا حمل با فقط صدا.

در حالی که شما می توانید فایل صوتی این پادکست ها ویدیو محتوا را نمی توان دریافت.

قابلیت اعمال خواهد شد را انتخاب کنید پادکست ها از جمله کتاب بسکتبال 2.0, فانتزی, فوتبالیست های بورس, پادکست, H3, پادکست, صبح, نان تست, آموزش عالی با ون Lathan و راشل لیندسیو این Rooster Teeth پادکست.

Spotify ساخته شده است که تعدادی از معاملات با مشخصات بالا پادکست میزبان از جمله جو روگان جو روگان تجربه و همچنین کیم کارداشیان غرب در عدالت کیفری اصلاحات و محکومیت غیر قانونی.

میشل اوباما همچنین اعلام کرد یک پادکست در جریان موسیقی برنامه خواهد شد که “جایی برای کشف معنی دار موضوعات با هم و مرتب سازی از طریق بسیاری از سوالات ما همه در تلاش برای پاسخ به در زندگی خود ما” با توجه به اوباما.

این جو روگان تجربه قبلا ارسال شده کامل فیلم ها از مصاحبه های خود بر روی یوتیوب اما این پادکست به تازگی نقل مکان کرد و به طور انحصاری برای Spotify در. تا به حال Spotify فاقد این فن آوری به میزبانی محتوای ویدئو از کسانی که پادکست منجر به سوال از طرفداران در مورد اینکه آیا کسانی که فیلم کامل را هنوز هم در دسترس خواهد بود اما این ویژگی های جدید اجازه می دهد می تواند همان محتوا برای تحویل به روگان را مخاطب است.

Spotify در حال حاضر اجازه می دهد تا هنرمندان برای ایجاد ویدئوها در کنار خود آهنگ است که بازی در بسیار به همان شیوه.

به تازگی Spotify نیز راه اندازی Duo, عضویت در حق بیمه ساخته شده برای زوج است.

مشترکین دسترسی به دو مخلوط یک به روز رسانی لیست پخش شبیه به پلت فرم کشف هفتگی از ویژگی های تشکیل شده از صدا از هر دو کاربران است که tonally یا “خنک” و یا “خوش بین”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید