اسپایک لی می گوید: ‘بدتر’ روابط هستند یک پاسخ مستقیم به اوباما در انتخابات ریاست جمهوری

اسپایک لی گفته است که روابط را “بدتر” در پاسخ به باراک اوباما ریاست جمهوری است.

برنده جایزه اسکار فیلمساز که فیلم جدید Da 5 Bloods می رسد در Netflix امروز (12 خرداد) شده بود پرسید: چرا اوباما در دو دوره به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال منتقل روابط نژادی در این کشور بهتر است.

“شما باید به درک” لی پاسخ داد. “روابط – که بدتر شده – پاسخ مستقیم به داشتن یک رئیس جمهور سیاه.”

لی پاسخ دادن به سوالات از مشاهیر و عموم مردم برای نگهبان. پرسید که آیا در هنگام ساخت فیلم خود را درست انجام در سال 1989 او انتظار می رود مسابقه به هنوز هم می تواند چنین مسئله ای در سال 2020 به او گفت که او بود اما نه به یک اندازه است.

“چه چیزی ساخته شده از آن بدتر برای من دوربین گوشی های” لی گفت. “قبل از اینکه شما فقط به عنوان خوانده شده مقالات در مورد آن. در حال حاضر شما در حال دیدن این قتل وحشتناک. که باعث می شود تمام تفاوت در جهان است.”

او ادامه داد: “این تصویر از پادشاه جورج فلوید در حال خفه گذشته هشت و نیم دقیقه از زندگی خود رفت و جهانی است و به همین دلیل ما تا به حال راهپیمایی در سطح جهان است.

“مردم دور جهان را دیدم که یک انسان با این پلیس زانو فشرده در برابر برادر ما را گردن گریه برای مادر مرحوم خود. شما می دانید چه ؟ به عنوان او در حال مرگ بود به اعتقاد من او را دیدم او مادر. مادرش آمد و به او در آخرین نفس.

“که تصویر ضربه قلب مردم همه دور جهان است و به همین دلیل مردم به خیابان ها ریختند در انگلستان است. یک جهان چرخش آن و در هر کجا که شما را متوقف وجود دارد یک فرصت خوب برای مردم, راهپیمایی.”

فلوید مرگ در مارس برانگیخته هفته از اعتراض بین المللی علیه خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>