Spider-Man 2 کوچک, دکتر, عجیب و غریب مرجع می تواند تبدیل به بسیار مهم در طیف

Sam Raimi را Spider-Man 2 , برجسته, بسیار کوچک, مرجع, دکتر, عجیب و غریب است که می تواند تبدیل به بسیار مهم در

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

Sam Raimi را Spider-Man 2 , برجسته, بسیار کوچک, مرجع, دکتر, عجیب و غریب است که می تواند تبدیل به بسیار مهم در آینده مارول سینمایی جهان است.

در سال 2002 منتشر شد 16 سال پیش این هفته شخصیت تد هافمن – بازی های برگزار شده توسط مدیر برادر, Ted Raimi – دیده می شود بحث در مورد امکان monikers به به اتو Octavius با Daily Bugle ویرایشگر J یونس جیمسون (JK Simmons).

قبل از اقامت در دکتر هشت پا جیمسون باطل "دکتر عجیب" به عنوان یک انتخاب با توجه به آن را در حال حاضر گرفته شده است.

لحظه ای کوتاه طول می کشد در یک, عجیب و غریب, نور, با توجه به Raimi به تازگی پا به نظارت بر طیف در آینده دکتر عجیب عاقبت پس از Scott Derrickson پایین پا.

علاوه بر این واقعیت است که سیمونز به تازگی reprised نقش جیمسون در طیف فیلم Spider-Man: دور از صفحه اصلی را فراهم می کند این خط با اهمیت – این هیچ کشش به تصور Benedict Cumberbatch, نسخه, دکتر, عجیب و غریب موجود در Spider-Man 2به خصوص با توجه به شخصیت فیلم جدید او را تجربه مارول multiverse.

می تواند طرفداران دیدن Cumberbatch شخصیت سفر به متناوب جدول زمانی شامل توبی مگوایر به عنوان وب slinger? آن را خارج از قلمرو امکان است.

بدون در نظر گرفتن بعید است به نوبه خود از وقایع را از دست داده است در Raimi که به تازگی گفت: به زودی: "هنگامی که ما تا به حال لحظه ای که در Spider-Man 2, من تا به حال هیچ ایده که ما تا کنون خواهد بود ساخت یک دکتر عجیب فیلم, پس از آن واقعا خنده دار به من که اتفاقی که خط بود در این فیلم است."

او افزود: "من باید می گویند ای کاش ما پیش بینی بدانید که من که قرار بود به درگیر در این پروژه است."

دکتر, عجیب و غریب در چندجهانی از جنون در اصل منتشر شد و در مارس سال 2021 اما در حال حاضر خواهد شد منتشر شده در نوامبر سال 2021 با توجه به کروناویروس به تاخیر می اندازد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de