مایکل بروکس مرگ: اکثر گزارش مفسر سیاسی و پادکست میزبان می میرد ناگهان در سن 37

مایکل بروکس میزبان سیاسی سری وب مایکل کتاب نشان می دهد و اکثر گزارشدرگذشت سالخورده 37. حساب توییتر رسمی برای د

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

مایکل بروکس میزبان سیاسی سری وب مایکل کتاب نشان می دهد و اکثر گزارشدرگذشت سالخورده 37.

حساب توییتر رسمی برای دومی اعلام کرد: "با قلبی سنگین" که مفسر سیاسی درگذشت "ناگهانی وضعیت پزشکی".

"این است که با قلبی سنگین که ما اعلام غیر منتظره عبور از Michael Brooks: یک پسر و برادر و دوست و رفیق واقعی برای بسیاری از با توجه به ناگهانی وضعیت پزشکی کردند."

"مایکل ایمان آوردن مردم با هم در مبارزه برای عشق و عدالت و در مبارزه برای همه فقیر و مردم کار یک مبارزه است که او درک می شود جهانی. او می دانست که تنها راه ما می تواند انجام دهد این بود که با آوردن مردم با هم و ساخته شده زندگی خود را کار آوردن مردم از زمینه های مختلف و کشورها با هم.

بروکس به نظر می رسد به عنوان یک مشارکت کننده در اکثر گزارش از سال 2013. سیاسی شنونده حمایت از بحث نشان می دهد که در مورد مسائل فرهنگی منتشر شده است روزانه در سیستم عامل ها از جمله YouTube, iTunes و Spotify در.

و همچنین به عنوان کمک تفسیر و تجزیه و تحلیل بروکس انجام مصاحبه با "رهبران فکری" در سیاست, اقتصاد, روابط بین الملل و سرگرمی.

میزبان نشان می دهد سام Seder بازتوییت توییتر آن بیانیه در ادای احترام به بروکس.

بروکس همچنین میزبانی مایکل بروکس نشان می دهد پس از 2017. سرگرمی, سری فیلم برداری در بروکلین نیویورک او را دیدم بحث در مورد تاریخ و سیاست در یک طنز شیوه است.

در کلمات خود را نشان می دهد – که تا به حال 131,000 مشترکین – بود "هوشمند مترقی هتاک و خنده دار نگاه در سیاست امروز".

با توجه به وب سایت خود را بروکس به نظر می رسد به عنوان یک تحلیلگر در Huffington Post, Al Jazeera English , و چند رسانه دیگر.

او همچنین نوشت: دو کتاب با عنوان در برابر وب سایت: جهان وطنی پاسخ به حق و بودا راهکارکه او co-نوشت: با جاش تابستان است.

این بیانیه گفت که خانواده اش اعلام خواهد کرد "قصد دارد به نگه داشتن کار خود را زنده با ایجاد یک بنیاد به افتخار او" اضافه کرد: "این غیر ممکن است برای گرفتن تاثیر او بود و او را بشدت از دست رفته."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن