ساوتهمپتون در مقابل مرد شهرستان: پپ گواردیولا دفاع Ederson پس از چه Adams خیره کننده 40-حیاط هدف

پپ گواردیولا در دفاع از خود دروازه بان Ederson بودن lobbed از حدود 40 متری به عنوان منچستر سیتی سقوط کرد به نهم لیگ برتر شکست فصل دور به ساوتهمپتون.

Che Adams اولین ساوتهمپتون هدف – به ثمر رساند پس از Oleksandr Zinchenko از دست ارزان در اختیار هافبک – پروری شهرستان به سوم خود را پی در پی به دور شکست.

Zinchenko دزدیدند در اختیار داشتن توسط استوارت آرمسترانگ اجازه می دهد رالف Hasenhuttl طرف بلافاصله به مقابله با. آدامز کشف Ederson کردن هدف خود خط و برداشته اولین بار شات بیش برزیل ،

اما گواردیولا حاضر به انتقاد او دروازه بان موقعیت اصرار دارد که Ederson است را به پیشرفته موقعیت به منظور کمک به ساخت شهر حمله.

“ما از حافظ برای ما ساخت بازی به بازی بهتر” شهر مدیر گفت: به جای سرزنش شکست در تعدادی از شانس بازیکنان خود را از دست رفته است.

“Ederson به ما می دهد بسیاری و البته اشتباه بود اشتباه اما ما از دست دادن نیست به همین دلیل. آن را چند بار اتفاق افتاده است در این فصل میزان شانس است که ما باید سعی کنید به نمره اهداف.”

شهر 26 عکس در هدف ترین شهر تلاش کرده اند در طول گواردیولا عصر در حالی که هنوز عدم نمره اما عدم تبدیل شانس بوده است که در محدوده زمانی معین از ویژگی های فصل خود را.

“این یک کمی از رزومه این فصل” گواردیولا گفت. “یک اشتباه و آنها مجازات ما. پس از ما زیادی ایجاد شده است. 10 بازیکن پشت توپ ما به اذعان چند احتمال است. ما واقعا عملکرد خوبی بود اما کافی نیست.”

Hasenhuttl در ضمن اعتراف کرد که ساوتهمپتون تعیین کرده بود به زور شهرستان به خطاها و امکان استفاده از Ederson پرماجرا موقعیت.

“اگر شما یک دروازه بان مثل او که نیز در بازی مانند یک libero به ساخت بازی این طبیعی است که او همیشه در یک موقعیت مناسب زمانی که شما برنده توپ,” او گفت:.

“هدف ما این بود که به زور آنها را به اشتباهات و اگر ما یکی بود بالینی و سریع است. این فوق العاده بود که چه در آن لحظه دیدم که دروازه بان بود کنون در مقابل هدف خود را و کامل برای اولین بار لمس است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>