جیم کری, تماس, Renée Zellweger 'عشق بزرگ زندگی من'

جیم کری توصیف کرده است رنه زلوگر به عنوان "عشق بزرگ زندگی خود" بیان کرد که او نمی "کاج" برای هر یک از گذشته خو

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

جیم کری توصیف کرده است رنه زلوگر به عنوان "عشق بزرگ زندگی خود" بیان کرد که او نمی "کاج" برای هر یک از گذشته خود را با شرکای عاشقانه.

در اواخر 1990s, ستاره های هالیوود کری و زلوگر درگیر شدند در یک بسیار شایع رابطه که دیدم زن و شوهر مشغول شوند از سال 1999 تا سال 2000.

بازیگران ستاره دار هم در Me, Myself and Ireneکه منتشر شد و همان سال نامزدی خود را به پایان رسید.

این ماه Carrey منتشر کرده است که در نیمه اتوبیوگرافیک رمان به نام خاطرات و اطلاعات غلطاست که می گوید تا حدی داستانی در مورد هالیوود از دیدگاه یک شخصیت به نام جیم کری.

در کتاب 58 ساله reminisces پس از مختصری در رابطه با زلوگر که او را توصیف به عنوان "عشق بزرگ زندگی من".

در طول یک ظاهر اخیر در این Howard Stern Show در SiriusXM Howard Stern مورد تردید کری بر سر راه است که در آن او با اشاره به جودی ستاره در رمان خود.

در پاسخ Carrey گفت: ارتباط خود را با زلوگر بود "ویژه" به او.

"این به ویژه برای من بسیار خاص است. من فکر می کنم او دوست داشتنی," او گفت:.

استرن در نظر است که در این رمان آن را برای تلفن های موبایل به عنوان اگر Carrey است دلالت زلوگر است "the one that got away".

اما Bruce Almighty بازیگر توضیح داد که او دارای هیچ تاسف در مورد هر یک از روابط گذشته.

"من پشیمان نیستم من لازم نیست که آن چیزهایی, اما من درک مردم است که از طریق زندگی من برای این خوب است که آنها به من," او گفت:.

کری همچنین صحبت از گذشته خود را در رابطه با خواننده لیندا Ronstadt که او درگیر شد و در اوایل دهه هشتاد زمانی که او در اوایل بیست سالگی خود بود و او در اواخر سی سالگی.

"این ممکن است به نظر می رسید مانند برخی از boytoy نوع از وضعیت به برخی از افراد به دنبال آن از خارج اما او مرا درمان با احترام و او عاشق من استعداد و احترام من استعداد" او به یاد می آورد.

"ما استفاده می شود به اویختن با هم و او می گفت:" شما در حال رفتن به جایی که من هستم. شما در حال رفتن به مقابله با همه چیز من در برخورد با"."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب