ساوتهمپتون vs Man City live stream: چگونه به تماشای لیگ برتر ثابت آنلاین و تلویزیون امشب

اغلب این احساس به عنوان اینکه یک Che Adams هدف این است که تنها چیزی که نادر از ساوتهمپتون چیدن امتیاز در خانه

توسط FARDAALEFBA در 16 تیر 1399

اغلب این احساس به عنوان اینکه یک Che Adams هدف این است که تنها چیزی که نادر از ساوتهمپتون چیدن امتیاز در خانه در این فصل اما 30 حضور خود را به جنوب-سواحل حرفه £15m تابستان امضای چشمگیری lobbed Ederson از حدود 40 متری به ثبت پنجمین پیروزی در سنت مری از مبارزات انتخاباتی برای رالف Hasenhuttl طرف و حمله کردن احتراق ناقص منچستر سیتی.

این بود که یک کتاب درسی به عنوان مثال چگونه به بازی برابر پپ گواردیولا طرف به خصوص اگر شما نمی آیند نزدیک به سطح خود را از استعداد است. Jurgen Klopp یک بار گفت که تلاش برای نشستن و دفاع در برابر شهر است مانند امید به برنده شدن در این قرعه کشی. به جای آن شما باید به نوبه خود شانس را به نفع خود و با ترکیب با شدت بالا در حال اجرا بی امان فشار دادن و مصمم به دفاع از. مرد اغلب مشخص به عنوان تیمهای آلپی معادل تولید می شود که فقط.

شما هنوز هم نیاز به کمی شانس ، شهر مسلما سزاوار نیست خود را شکست پس از ایجاد مقدار زیادی از فرصت ها اما پایان بی فایده بود. خود را 26 تلاش در هدف این بود که اکثر آنها ساخته شده اند در دوازده دوره بدون به ثمر رساند و یک سوم شکست های پی در پی در جاده ها را تعدیل خلق و خوی بعد از هفته گذشته و خرمن کوبی تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لیورپول.

در صورتی که قاطعانه پیروزی را مطرح کرده و امیدوار است از نزدیک مسابقه فصل بعدی این بود که تنها یک یادآوری از حقانیت و ضعف به پایان رسید که این سال را به عنوان دفاع خیلی زود است. شکاف به لیورپول 23 امتیاز دوباره به جایی که آن را قبل از شنبه را 4-0 برنده و رونالدو در حال حاضر از دست داده نه بازی های لیگ این فصل بیشتر از هر انتخاباتی در کار خود را و بیش از اوله گونار Solskjaer را در منچستر یونایتد.

ساوتهمپتون یکی از تنها سه بالا پرواز تیم – همراه با لستر سیتی و تیمهای لیورپول را – که با فشار بیشتر مشتاقانه و موفقیت بیش از شهرستان. که آیا آن را کایل واکر-پیترز بستن نیمه از بازی خارج و وادار کردن حریف خود را جایگزین می شود قبل از ساعت علامت استوارت آرمسترانگ ربودن اختیار دور از شهر گالری یا مهدی سیدصالحی تعقیب هر علت از دست رفته در فینال سوم خستگی ناپذیر اذیت و آزار مخالفان بود و همیشه برای رفتن به کلید رویکرد خود را.

هدف تعیین آمد از فروپاشی یک مورد علاقه گواردیولا تاکتیک. با Fernandinho انداختن به سه مرد دفاع شهر را دو پر پشت به طور منظم پا را در داخل به ارائه پشتیبانی بیشتر در هافبک. این یک استراتژی است که شهرستان استفاده کرده اند و هر از چند گاهی در طول کاتالان چهار سال در شارژ و یک محاسبه قمار است که هزینه آنها کمتر از اهداف آن ایجاد کرده است اما آن نیاز به پر پشت بود و تقریبا کامل در اختیار داشتن. بعد از این همه وقت آن بود که با توجه به چشمگیری نافرجام است.

Che Adams جشن به ثمر رساند بازی را تنها هدف (گتی)

دریافت در اختیار داشتن یک هافبک مرکزی موقعیت Oleksandr Zinchenko به اشتباه معتقد بودند می تواند او را لمس اضافی و دریبل های اطراف پیشبرد آرمسترانگ تنها به جیب خود بی رحمانه برداشت. آدامز در حال حاضر می تواند دیدن Ederson شد یک راه طولانی تا میدان به عنوان توپ سست شکست خود را در جهت و با وجود انتظار طولانی برای باز کردن خود را در سنت مری حساب او با اعتماد به نفس به اندازه کافی به ظرافت آسانسور یک شات در سراسر شهرستان دروازه بان سر و سراسر خود را خالی هدف خط.

زمانی که بازیکنان نمره از 40 متری از واکنش طبیعی به سرزنش دروازه بان موقعیت اما Ederson بود دقیقا همان جایی که او قرار بود. بایرن با این روش نیاز به یک رفتگر 'حافظ' به فشار بقیه بازیکنان خود را تا زمین. آنچه نمی تواند اتفاق می افتد این است که برای کسانی که به طور مستقیم در مقابل Ederson به از دست دادن توپ بیش از حد به راحتی و ترک او را در معرض یک در یک. متاسفانه برای Zinchenko که پسرفت پس از ایجاد خود را به عنوان اولین تیم به طور منظم در سال گذشته بود که دقیقا چه اتفاقی افتاده است.

پپ گواردیولا واکنش نشان می دهد در طول شکست (گتی)

شهر به ناچار راه اندازی اردوگاه در ساوتهمپتون نیم در جستجوی یک گل و آمد نزدیک از طریق Fernandinho که زده داخل مک کارتی در دست راست پست در طول یک تمدید طلسم نیمه اول فشار است. گابریل عیسی هنوز به نمره برای شهرستان پس از Sergio Aguero آسیب بالا او را به انتخاب اول وضعیت جلو و رد چند نیم-شانس از نوع که Aguero تمایل به تبدیل.

او نه تنها یکی است ، دیوید سیلوا را به نوبه خود به محوطه جریمه در شروع نیمه دوم والا بود اما شوت او شد اهلی و مستقیم به مک کارتی در دست است. او اسم برنارد رفت و با یک تصویر لحظهای طولانی نیست پس از هر چند عالی جک Stephens موفق به جلوگیری و منحرف گسترده ای را برای یک گوشه. گواردیولا معرفی کوین ده بروین و فیل Foden در میان دیگران تشدید فشار.

اما با وجود این حجم از شانس ایجاد شهرستان موفق به مد بسیار است که می تواند به عنوان روشن نیست. گواردیولا طرف سود برده از اواخر اهداف در برابر ساوتهمپتون در سال های اخیر – فکر می کنم عیسی را در این زمین به تضمین 100-نقطه های نجومی در سال 2018 یا کایل واکر برنده در ماه نوامبر معکوس ثابت نگه داشتن خود را ضعیف عنوان دفاع در حمایت از زندگی – بود اما در آینده این زمان ترک آدامز به جشن و نه فقط یک هدف اول در ساوتهمپتون رنگ اما یک برندهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن