ساوتهمپتون مقابل برایتون نتیجه: مهدی سیدصالحی شبکه دوباره اما برایتون لبه و نزدیک به ایمنی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مهدی سیدصالحی زده خود را 20 لیگ برتر هدف از این فصل در روز پنج شنبه به عنوان ساوتهمپتون مبارزه برای تضمین 1-1 قرعه کشی که تقریبا به طور قطع تضمین ایمنی برای برایتون.

در فرم درآمدهای آرامی نورد در دقیقه 66 به شایسته جلوگیری از پرستاران لغزش به یک باشگاه-ثبت 11th خانه لیگ شکست پر سر و صدا مبارزه است.

جنوب-سواحل رقبای انگلیس نقل مکان کرد که شش امتیاز از منطقه سقوط تنها با دو لامپ باقی مانده رهبری در سنت مری حسن نیت ارائه میدهد از نیل Maupay در نیمه اول اعتصاب.

رالف Hasenhuttl اواسط جدول میزبان گرفته بود 11 امتیاز از 18 از فوتبال سر جلوتر از لگد کردن اما مجرم بودند از یک لنگی در نیمه اول نمایش می دهد.

آنها بهبود قابل ملاحظه ای پس از راه اندازی مجدد و تاسف به پیروزی داشتن زده چوب دو طرف در زمین از طریق درآمدهای و Jannik Vestergaard.

پرستاران فراهم شد 48 ساعت کمتر برای آماده شدن برای این مسابقه از مخالفان خود را پس از ربودن یک تساوی 2-2 در برابر منچستر یونایتد در روز دوشنبه.

مهاجم مایکل Obafemi که برداشت دیر گل در اولدترافورد شد پاداش با یک فراخوان در حالی که Hasenhuttl شش تغییرات همچنین شامل لیگ برتر اولین بازی برای 20 سال سمت چپ-پشت جیک Vokins.

انگلیس به دنبال جستن به عقب از پی در پی خانه شکست به منچستر سیتی و قهرمانان لیورپول و محو هر گونه طولانی سقوط شک و تردید است.

جانباز گلن موری دست نادر شروع برای بازدید کنندگان در حالی که بهترین گلزن Maupay همچنین بازگشت و به عنوان بخشی از شش تغییرات ساخته شده توسط گراهام پاتر پس از 5-0 خرمن کوبی توسط پپ گواردیولا ،

به یاد می آورد اعتصاب کنندگان به همراه اثر مخربی برای ساده اولیه باز کن.

طارق Lamptey پرتاب از سمت راست بود flicked توسط بینام موری اجازه می دهد فرانسوی Maupay زمان و فضا برای تمرین در خانه چپ پا و ادعای خود را 10th هدف از این فصل است.

Maupay اعتصاب به معنای او تنها دوم برایتون بازیکن پس از 36 سال موری برای رسیدن به دو چهره در یک فصل لیگ برتر.

ساوتهمپتون به حال پیش از این تهدید زمانی که موقت راست پشت پییر امیل Hojbjerg نیش زده کف متیو رایان پس از مهندسی یک دید روشن از هدف است.

دانمارک بین المللی Hojbjerg که ابراز تمایل به ترک پرستاران بعد از فرار نیمی دل برایتون درخواست برای مجازات او پس از چالش منجر به Maupay رفتن به زمین است.

نیل Maupay اخراج برایتون در مقابل ساوتهمپتون (PA)

پرستاران به مراتب از خود مسلط در نیمه اول ناامید کننده بودند و به درستی محروم 39 دقیقه در زمین.

Lamptey را خجالت بخشوده شد توسط یک آفساید پرچم پس از او سهوا تبدیل توپ به خالص خود را پس دیده می شود درآمدهای' تلاش اولیه منحرف بر روی میره حافظ رایان.

Hasenhuttl در واکنش به زیر پر نمایش با آوردن در Che آدامز و کایل واکر-پیترز در نیمی از زمان. سمت خود را شروع درخشان در دوره دوم با لیگ پاریس Vokins فلش پایین درایو از راه دور حاشیه ای گسترده است.

درآمدهای شد و سپس تاسف به حلقه در برابر حق پست از لبه جعبه قبل از جایگزین Adams' پیگیری تلاش شد به خوبی مسدود شده روی خط و برایتون کاپیتان لوییس غوطه دادن.

ساوتهمپتون فشار در نهایت با پرداخت 24 دقیقه به رفتن. موصوف افزود که همچنان با خارج بی ادعا بوت طلایی فرستاده شد scampering دور توسط ناتان ردموند را از طریق توپ و او با آرامش به خود جلب کرد رایان قبل از سلتنج به گوشه پایین سمت راست.

Seagulls شد و سپس مدیون دروازه بان رایان زمانی که او به نحوی که نوک انگشتان به یک صاعقه وار 25-حیاط اعتصاب از Vestergaard به نوبه خود آن را به قسمت زیرین میره.

آن همه ساوتهمپتون اما برایتون جایگزین ایو Bissouma حیف و میل یک شانس عالی برای بازگرداندن بازدیدکنندگان مزیت در برابر اجرای بازی. انگلیس حفر شده در طول شش دقیقه از زمان اضافه شده به آن را شش دور بازی بدون شکست و اما قابل توجه تفاوت هدف نوسان خواهد شد و بازی بالا پرواز فوتبال برای چهارمین فصل های پی در پی.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب