Danny Ings levels for Southampton after Neal Maupay's opener

مهدی سیدصالحی سطوح برای ساوتهمپتون پس از نیل Maupay را بازکن ( گتی ایماژ )

برایتون به خود جلب کرد با ساوتهمپتون در سنت مری در روز پنج شنبه از دست رفته فرصت برای تضمین جایگاه خود در فصل آینده لیگ برتر است.

نیل Maupay را باز کرد به ثمر رساند در 17 دقیقه به عنوان بازدید کننده نگاه مجموعه ای برای تضمین بقای خود اما مهدی سیدصالحی زده خود را 20 لیگ هدف از این فصل در مدت کوتاهی پس از علامت گذاری به عنوان ساعت برای اطمینان از نقاط به اشتراک گذاشته شد.

دوباره زندگی می کنند تمام اقدامات زیر:

اخبار تیم آینده تا...

اخبار تیم - تغییرات

کارلو آنچلوتی باعث می شود پنج تغییرات به تیم خود را پس از برچسب زدن روح خود را در برابر گرگ ها به عنوان قابل قبول نیست. Yerry مینا مجروح شده است به طوری که او مجبور شد با میسون Hiram, Alex Iwobi برنارد آندره گومز و سایپا کلمن همه بازگشت.

برای استون ویلا نیل تیلور یک مصدومیت همسترینگ تا او را جایگزین مت Targett در دفاع.

تبلیغات

به عنوان همه چیز ایستاده...

استون ویلا (30) برو به مسابقه 19th, در لیگ برتر, جدول چهار امتیاز به دور از ایمنی. بلافاصله بالاتر از آنها هستند Bournemouth (31) که یک بازی بیشتر. سپس واتفورد و وستهام (34 امتیاز).

فقط با دو بازی باقی مانده از این به بعد یک استون ویلا نیاز به انتخاب کنید تا هر سه امتیاز را در اینجا در صورتی که هر گونه امید باقی مانده در پرواز بالا در فصل آینده.

اورتون در حال امن و بدون چشم انداز ساخت آن به اروپا در فصل آینده.

پست مستند فرم...

کارلو آنچلوتی بوده است احیای رقم در Goodison Park پس از او گرفت اما با راه اندازی لیگ برتر دیده می شود تافی بی تفاوت در فرم به حداقل می گویند.

در شش بازی از مستند اورتون موفق به کسب دو کشیده شده دو و دو. ترین مسابقه اخیر پایان دادن به در یک 3-0 شکست دور به گرگ.

پست مستند فرم...

استون ویلا به حال یک رابطه جنسی خشن زمان از همه چیز. هفت بازی از آنجا شروع مجدد یک پیروزی دو تساوی و چهار ضرر و زیان بعد از آنها باقی می ماند چهار امتیاز در رده ایمنی.

خبر خوب این است که خود را تنها پیروزی در آمد و آخرین بازی خود را در یک 2-0 برنده بیش از کریستال پالاس یکشنبه گذشته.

می توانید ویلا را که با شتاب آنها را به Goodison Park امشب ؟

تبلیغات

انگلستان شماره 1 دروازه بان آمده است تحت انتقاد برای فرم خود را از اواخر سال پس از ساخت جدی از bumbling خطا است. اورتون مدیر کارلو آنچلوتی اذعان کرد که Pickford را شکل کنونی نگران کننده است:

سر به سر

اورتون مقابل استون ویلا ترین بازی ثابت در بالای صفحه فارسی-پرواز تاریخ با تافی برنده 76 از 203 جلسات در مقایسه با ویلای 74.

اگر ویلا را به مدیریت انتخاب کنید تا هر سه امتیاز امشب آنها باید امن خود را در لیگ برای اولین بار بیش از دو برابر اورتون از فصل 2000/01.

اما این بیش از یک دهه پس از آستون ویلا آخرین برنده در Goodison Park. شما باید برای رفتن به دسامبر سال 2008 زمانی که آنها برنده در اینجا 3-2.

استون ویلا باید برای جلوگیری از سقوط اگر آنها را به امید در آغوش خود ستاره اصلی. جک گریلیش در حال حاضر شایعه به عنوان درب ویلا پارک و به آنهایی که در اولدترافورد:

تبلیغات

استون ویلا, رئیس, Dean Smith, صحبت, Sky Sports در مورد فشار تیم خود را تحت خود را در جنگ سقوط او گفت:

"این یک شب. بزرگتر از آن بود که در روز یکشنبه اما بدیهی است که فشار در حال ساخت است. وجود دارد فقط چند بازی باقی مانده و آنها در حال آنهایی که ما را به نفع خود پس امشب ما در حال آمدن به اینجا را امتحان کنید و برنده شدن در این بازی.

"این قطعا با توجه به بیابان بزرگ و بلند است. اجراهای خود را merited حداقل دو یا سه برد پس ما آمد و ما تا به حال صبر کنید تا روز یکشنبه که پیروزی برابر کریستال پالاس. آن را به طور کامل سزاوار آن روز و آن را به آنها می دهد که اعتقاد به حفظ و تداوم با سطح عملکرد. اگر شما انجام این کار و سپس شما برنده بازی."

وقتی پرسیده شد که در مورد اورتون اسمیت اضافه شده:

"اورتون حیوانی زخمی [پس از گرگ شکست]. آنها صدمه زدن به بعد از بازی. عملکرد خود را در Goodison شده اند درست است. آن بوده است دور از خانه که در آن عملکرد خود را به سطح نبوده است به عنوان خوب. من مطمئن هستم که کارلو خواهد شد که آنها را برای امشب."

تبلیغات

وجود دارد برخی از حقیقت به دین اسمیت کلمات مورد اورتون انجام خوبی در Goodison Park. آنها شکست نخورده در اینجا در 10 لیگ برتر مسابقات برنده پنج و نقشه کشی پنج.

این تافی' طولانی ترین اجرای خانه بدون شکست پس از 11 بازی که اجرا به پایان رسید و در دسامبر 2016.

آن را ایمن می گویند کارلو آنچلوتی خوشحال بود نه با اورتون در برابر گرگ. او گفت: آسمان ورزشی است که او انتظار واکنش از تیم خود در این شب ، نگاهی به خود را قبل از مسابقه مصاحبه:

پنج دقیقه به رفتن تا لگد کردن. که مصرف این یکی اورتون یا استون ویلا?

تبلیغات

لگد کردن

لگد کردن: این استون ویلا که لگد کردن بازی. آنها ارسال آن به جناح راست اما توپ می رود از بازی برای اورتون پرتاب در.

3 دقیقه: در اوایل فرصتی برای اورتون. Iwobi منحرف به سمت راست و جعبه و شناور یک صلیب به وسط این منطقه است. کالورت-Lewin تلاش یک پا زدن های سقفی اما نمی گرفتن آن را به خوبی و شات حلقه نوار.

6 mins: Samatta است ساندویچ بین Iwobi و کلمن و از دست می دهد و توپ. کلمن از آن عبور می کند به دیویس که ارسال بلند توپ به Richarlison. Konsa می آید در سراسر به چالش او و او از نیروهای Richarlison به اجرای توپ خارج از بازی است.

تبلیغات

9 mins: Trezeguet در کلمن در استون ویلا سمت چپ اما او از دست می دهد و توپ. اورتون بازی توپ به Richarlison که زیرفشار از گسترده به سمت چپ. او شلاق یک صلیب به جعبه و Mings تلاش می کند به آن روشن است. او طرفداران توپ و از آن بازدید کالورت-Lewin قبل از بیرون رفتن برای یک هدف و پا زدن.

12 دقیقه: Digne و برنارد ترکیب بیش در اورتون را در جناح چپ. Digne می شود به لبه جعبه قبل از او عبور می کند آن را به پس از آن ، توپ مشغول به کار بازگشت گسترده به برنارد که عبور توپ به داخل جعبه و بازدید میره!

شانس چه هستند?

ساوتهمپتون – 13/10

قرعه کشی – 5/2

برایتون – 5/2

پیش بینی

هر دو تیم می خواهند به توپ و در اختیار داشتن کنترل که می تواند منجر به باز مطابقت با ضد حملات انبوه و شانس در هر دو به پایان می رسد. پرستاران بیشتر, بالینی, به طوری که آنها برنده شوید.