SolarGaps Solar Blinds Window
SolarGaps پرده برداری کرده است هوشمند جدید خورشیدی پرده است که به طور خودکار ردیابی خورشید در طول روز تنظیم خود را به زاویه بهینه برای تولید برق است. این می تواند نصب شده بر روی ویندوز در خانه, آپارتمان, اتاق کار و یا فقط در هر نقطه می شود که مقدار زیادی از نور خورشید. آنها می تواند تولید تا 100W-150W از انرژی های تجدید پذیر به ازای هر 10-squre-پا را در یک پنجره است که به اندازه کافی برای نگه داشتن سی به رهبری نور لامپ یا سه مدلهای macbook در حال اجرا است. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.اگر در نصب جنوبی دیوار شما می توانید انتظار حداکثر 10 ساعت در روز از نور خورشید و برای 10 فوت مربع پانل ($385) شما تولید 1.5 کیلووات ساعت در هر روز به طور متوسط و یا 500 کیلووات ساعت در هر سال است. این به این معنی است که آن را از لحاظ فنی را 4-6 سال برای به دست آوردن بازگشت سرمایه گذاری خود را اگر زندگی در یک منطقه با آفتاب فراوان.

فروش
Solar Charger 26800mAh, ORYTO Qi Wireless Portable Solar Power Bank External Backup Battery, 3 Outputs-5V/3.1A & 2 Inputs Huge Capacity Phone Charger for Smartphones, 18LED Flashlights for Outdoor
شارژر خورشیدی 26800mAh, ORYTO چی بی سیم خورشیدی قابل حمل قدرت بانک های خارجی نسخه پشتیبان تهیه باتری 3 خروجی-5V/3.1 A & 2 ورودی بزرگ ظرفیت شارژر تلفن برای گوشی های هوشمند 18LED چراغ قوه برای
  • 【بی سیم شارژر خورشیدی】26,800 میلی آمپر ساعت شارژر خورشیدی است که به خصوص برای علاقه مندان در فضای باز فراهم می کند بزرگ و باتری پشتیبان برای استفاده در طول فعالیت در فضای باز.بیش از خورشیدی قابل حمل قدرت بانک اما چی قابل حمل شارژر و همچنین سازگار با آی فون XR/ XR MAX/ XS/ X/ 8/ 8plus, Samsung Galaxy S9/S9plus S8/S8plus و همه چی را فعال کنید دستگاه های. واقعا کابل-رایگان و درهم و برهم کردن رایگان.
  • 【ارتقاء 26800mAh قدرت بانک】بزرگ ظرفیت قدرت بانک با 26800mAh ظرفیت به طور خودکار تنظیم خروجی برای ارائه مناسب ترین زمان نگه داشتن دستگاه خود را از overcharging بیش از جریان بیش از ولتاژ و اتصال کوتاه. باید برای فعالیت در فضای باز لازم نیست نگران باشید اگر دستگاه تلفن همراه خود را خارج از قدرت حتی در طوفان روز.
  • 【نوع-c & Dual USB 3.1 یک خروجی】خورشیدی شارژر بی سیم تابع می تواند شارژ 4 دستگاه به طور همزمان با 3.1 با سرعت بالا شارژ است که می تواند شارژ گوشی خود را برای 10+ بار. شناسایی خودکار دستگاه های خود را' زمان برای جفت خروجی مطلوب.
  • 【طراحی شده برای خارج از منزل】ساخت و ساز ناهموار است dustproof, shockproof و ضد آب ساخته شده است در 18 LED چراغ قوه قوی/ضعیف چراغ-فلش-SOS حالت عالی برای خارج از فعالیت هایی مانند اردو زدن, پیاده روی, سفر و دیگر شرایط اضطراری استفاده کنید.
  • 【لیست بسته 】26,800 mAh بی سیم قدرت بانک, میکرو USB کابل یک کارابین کتابچه راهنمای کاربر.

SolarGaps Solar Blinds Window
SolarGaps Solar Blinds Window
SolarGaps Solar Blinds Window
SolarGaps Solar Blinds Window
SolarGaps Solar Blinds Window

ایده ترکیب پانل های خورشیدی و پرده به من زده که من دیدم گل آفتابگردان در این زمینه تبدیل به چهره خورشید است. با اختراع من, من می خواستم به ادعا می کنند که هر کس مسئول است برای صرفه جویی در سیاره ما می گوید:" Yevgen اریک مدیر عامل شرکت SolarGaps.

[منبع]