Katy Perry شوک یکی از بینندگان نشان می دهد با 'عجیب و غریب تصور EastEnders شخصیت پگی Mitchell

Katy Perry شوکه بینندگان با جعل هویت از EastEnders شخصیت در یکی از نشان می دهد در این هفته. در طول مصاحبه تصو

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

Katy Perry شوکه بینندگان با جعل هویت از EastEnders شخصیت در یکی از نشان می دهد در این هفته.

در طول مصاحبه تصویری نشان می دهد مجریان خواسته Perry اگر او می تواند تحویل نمادین خطوط از صابون.

این جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند تعجب بینندگان با جعل هویت از EastEnders's پگی میچل. پس از اینکه از او خواسته به تلاوت سابق ملکه ویک زن مهمانخانه دار معروف عبارت پری فریاد زد: "از من میخانه!"

او جعل هویت از این شخصیت محبوب را دریافت ستایش از EastEnders بازیگران عضو Lorraine Stanley که نقش کارن تیلور در سی soap opera.

استنلی بعد گفت: یکی از نشان می دهد مجریان: "شما می دانید چه ؟ من واقعا تحت تاثیر قرار جدی است. من به او اگر او به من می دهد یک موسیقی حرفه ای و یک میلیون دنبالکننده!"

بینندگان نیز ابراز تعجب خود را در رسانه های اجتماعی. تلویزیون منتقد اسکات Bryan مشترک یک کلیپ از این تصور با 44,000 پیروان در توییتر.

برایان همراه خود پست این عنوان: "واقعا عجیب و غریب در یکی از نشان می دهد فقط در حال حاضر که در آن کتی پری تشویق به فریاد "از من میخانه" برای برخی از دلیل است."

رسمی توییتر برای یک نمایش ستایش پری برداشت: "متوقف کردن همه چیز! @KatyPerry فقط شکست این یاد @bbceastenders خط!"

یک کاربر توییتر اظهار نظر در, عجیب و غریب, طبیعت, ویدئو, نوشتن: "2020 گرفته است برخی تبدیل می شود اما من در این انتظار نیست."

یکی دیگر گفت: "من نمی توانم باور کنم که من فقط شاهد با چشم خودم Katy Perry انجام پگی Mitchell برداشت و گفت: "پای من و میخانه" زندگی من در تلویزیون ما دوست دارم به آن را ببینید."

این خواننده تا به حال پیوست, بزرگ سیاه و سفید دیک یکی از نشان می دهد برای ترویج آلبوم جدید لبخند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن