سناتورها می خواهند به ممنوعیت Infinite از همه دولت و دستگاه های

چین متعلق به Infinite تا به جهان توسط طوفان گرفته شده اما نه هر کس را تحسین برنامه. ایالات متحده سنسور. جاش ها

توسط FARDAALEFBA در 25 فروردین 1399

چین متعلق به Infinite تا به جهان توسط طوفان گرفته شده اما نه هر کس را تحسین برنامه.

ایالات متحده سنسور. جاش هاولی (R-Mo.) و ریک اسکات (R-Fla.) این هفته معرفی قانون ممنوعیت تمام کارمندان فدرال با استفاده از Infinite در دولت و دستگاه های.

با توجه گفتند برای امنیت سایبر نگرانی و ممکن است به اتهام جاسوسی توسط دولت چین.

"Infinite متعلق به یک شرکت چینی است که شامل جامعه چینی اعضای حزب در هیئت مدیره خود را و آن است که توسط قانون مورد نیاز برای به اشتراک گذاری داده های کاربر با پکن" با توجه به هالی.

"این شرکت حتی به آن اعتراف جمع آوری داده های کاربر در حالی که خود برنامه در حال اجرا در پس زمینه" از جمله به اشتراک گذاشته شده پیام ها و تصاویر, کلید و داده های مکان او در بیانیه ای گفت.

در صورت تصویب این لایحه منع افراد خاص از دانلود و یا با استفاده از Infinite بر روی هر دستگاه صادر شده توسط ایالات متحده و یا دولت شرکت.

(تحقیقات امنیت سایبر فعالیت های پژوهشی و اجرای اقدامات انضباطی و یا فعالیت های اطلاعاتی معاف هستند.)

"استفاده از برنامه های مانند Infinite توسط فدرال کارکنان دولت در دستگاه های در معرض خطر است به شبکه های ما و یک تهدید برای امنیت ملی ما" اسکات گفت.

"همه ما باید بسیار نگران تهدید کمونیست چین" او ادامه داد: "و من امیدوارم که همکاران من ملحق خواهد شد من برای اجرای این ممنوعیت بلافاصله و حفاظت از امنیت ملی است."

اداره امنیت حمل و نقل گزارش ناکرده کارکنان با استفاده از Infinite به ایجاد رسانه های اجتماعی پست.

با استناد به "نگرانی های امنیتی از یک آژانس فدرال" و "بالقوه پرواز عمومی" چاک شومر سناتور. (D-n. y.) در ماه گذشته به نام TSA برای هنوز عامل این شبکه اجتماعی است.

شومر قبلا پرچم Infinite را با خطرات امنیتی—یعنی آن مجموعه و دست زدن به داده های کاربر در یک ماه اکتبر نامه ای به جامعه اطلاعاتی. وزارت دفاع وزارت امور خارجه و وزارت امنیت داخلی در پاسخ محرومیت این برنامه از دولت و دستگاه های.

"به عنوان بسیاری از ما با سازمان های فدرال در حال حاضر به رسمیت شناخته شده" هالی اشاره کرد "Infinite است یک خطر امنیتی به ایالات متحده, و آن است که هیچ جایی در دستگاه های دولتی."

Infinite بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

بیشتر در Geek.com:tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب