خورشید گرفتگی سال 2020 آن را به عنوان اتفاق افتاده است: پوشش نادر ‘حلقوی’ رویداد که گذشت به طور مستقیم بیش از 12 کشور

ورود 2020 Summer Solstice همزمان با یک نوع نادر از حلقوی خورشید گرفتگی در روز یکشنبه.

ماه فاصله از زمین به معنای آن است که نه به طور کامل جلوگیری از خورشید ایجاد برخی از ستاره شناسان از آن به عنوان یک “حلقه آتش”.

راه کلیت – هنگامی که زمین و ماه و خورشید کاملا تراز وسط قرار دارد – گذشت از غرب به شرق بیش از 12 کشور در 21 ژوئن.

یک گرفتگی جزئی نیز قابل مشاهده در زمان های مختلف در ده ها تن از کشورهای دیگر هر چند ضعیف آب و هوا در سراسر جنوب شرق آسیا ساخته شده مشاهده دشوار است.

زندگی می کنند جریان از گرفتگی پخش شد که در آن گذشت به طور مستقیم بیش از, افریقا, شرق میانه و آسیا (جست و خیز به حدود دو ساعت در برای دیدن کامل annularity بیش هند).

شما همچنین می توانید جزئیات را مستقل‘s پوشش زنده 2020 خورشید گرفتگی.

وجود دارد نه بیش از حد طولانی منتظر بعدی خورشید گرفتگی. کمتر از شش ماه تا یک مجموع خورشید گرفتگی در 10 دسامبر سال 2020 خواهد شد که با تصویب بیش از آمریکای جنوبی و نوک جنوبی از آفریقا است.

بعدی خسوف ناقص می گیرد در 10 ژوئن 2021 که خواهد شد به طور مستقیم بیش از کانادا و گرینلند. آن را نیز تا حدی قابل مشاهده در سراسر نقاط اروپا اما بهترین فرصت برای دیدن یکی در آسمان بیش از انگلستان خواهد بود در 2026 هنگامی که آن را در دامن راست گذشته است.

با تشکر برای پیوستن به ما و لذت بردن از بقیه طولانی ترین روز سال هر کجا که شما در جهان هستند!

که آن را برای 21 ژوئن 2020 گرفتگی. گرفتهای خورشیدی همیشه به همراه یک ماه گرفتگی برگزار خواهد شد که در 4-5 ماه جولای بیش از آمریکا است.

Livestream است امروز خورشید گرفتگی بسته شده است اما شما می توانید یک پخش مختلف حلقوی حوادث در سراسر جهان در این ویدئو. جست و خیز به حدود دو ساعت در برای دیدن مسلما بهترین annularity بیش از سیرسا هند.

در اینجا یک, کنید timelapse از annularity گرفته شده توسط AFP.

تبلیغات

نه هر کس زیر آن مسیر شده است خیلی خوش شانس شاهد آن است.

گرفتگی نمی کند و فقط آسیب بینایی خود را اگر شما خیره نگاه کردن به طور مستقیم در آن – آن را نیز می تواند آسیب های دوربین خود را اگر شما به آن اشاره مستقیم خورشید است. این خطر را متوقف کرده است, برخی از مردم از گرفتن آن به عنوان این ویدئو از هنگ کنگ چند لحظه پیش را نشان می دهد.

من در تلاش برای پیدا کردن تصاویر از گرفتگی از ایستگاه فضایی بین المللی اما نمی آیند در سراسر هر چیزی خوب است. در اینجا چگونه در سال 2017 گرفتگی نگاه از ISS.

تبلیغات

تایوان فقط موفق به جلوگیری از هر گونه ابر اختلال اما مناطق دیگر که در آن گرفتگی جزئی است و قابل مشاهده نیست خیلی خوش شانس. بخش های بزرگی از جنوب شرق آسیا و ژاپن در حال حاضر مسدود شده است از دیدن خورشید گرفتگی, با توجه به تصاویر ماهواره ای از Accuweather. خوشبختانه برای هر کسی که در شمال استرالیا است که فقط در محدوده گرفتگی جزئی آسمان کاملا روشن است.

و شهر تایپه:

Yunlin County در حال حاضر!

تبلیغات

ما فقط یک دقیقه به دور از annularity در تایوان…

و در اینجا چگونه آن را به نظر می رسد در کراچی, پاکستان. (اعتبار: فردا نیوز)

تصاویری از گرفتگی شروع کرده اند به trickling در از عمده آژانس عکس. در اینجا یکی از گتی گرفته شده توسط یکی از عکاسان خود در دهلی نو بود ،

تبلیغات

متاسفانه اکثر مردم ما مسیر گرفتگی نمی صلیب شمال امریکا است. مردم در آمریکا, قلمرو گوآم, اما, خواهد به آن را ببینید.

این گرفتگی جزئی به تازگی آغاز شده وجود دارد با اوج در آینده 6.31 ظهر به وقت محلی. که در کمتر از یک ساعت.

نه تنها امروز انقلاب تابستانی و روز خورشید گرفتگی, آن هم روز پدر.

روز پدر مبارک به همه! من امیدوارم که شما لذت بردن از آن را به عنوان آنجا که این خانواده به نظر می رسد.

بعدی نمایش بزرگ ما در حال رفتن به از طریق جریان زندگی در شهر تایپه, تایوان. مسیر خورشید گرفتگی را annularity عبور می کند به طور مستقیم در بالای سر.

تبلیغات

یکی از عجیب و غریب اثر گرفتگی است سایه را ایجاد می کند. در اینجا چگونه نور خورشید نگاه کرد و پس از عبور از یک درخت برگ.

به عنوان حلقوی خورشید گرفتگی سر در راه خود را به سوی چین وجود دارد برخی از زمان برای کمی بیشتر گرفتگی چیزهای بی اهمیت.

گرفتگی شد و نیاز به اثبات آلبرت انیشتین نظریه نسبیت که انجام شد در 29 مه 2019. ستاره نزدیک به خورشید است که نمی خواهد به طور معمول قابل مشاهده است با توجه به خورشید را روشنایی می تواند مشاهده شده توسط ستاره شناسان. آنها در ظاهر کمی متفاوت با توجه به موقعیت خورشید گرانش خم شدن نور از ستاره.

نقطه واقعی از کل annularity برای خورشید گرفتگی طول می کشد فقط یک کسری از ثانیه اما هلال گرفتگی جزئی می تواند برای چند ساعت.

تبلیغات

وجود دارد و ما باید آن را!

یک دقیقه تا annularity در سیرسا…

لطفا یک لحظه صبر کنید برای زنده وبلاگ به بار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>