آرسنال در مقابل لیورپول نتیجه: پنج چیز به ما آموخته که توپچی ها در حال حمله با چنگال قهرمانان آسیا' اشتباهات

آرسنال برای شروع تنبل شاید دلهره احتمالا ترس در بخشی مطمئنا کمی تنبلی است. قطعا اگر آرسنال می تواند به هیچ وجه

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

آرسنال برای شروع تنبل

شاید دلهره احتمالا ترس در بخشی مطمئنا کمی تنبلی است. قطعا اگر آرسنال می تواند به هیچ وجه شگفت زده می شود راه لیورپول آغاز: فشار بالا تا زمین ترکیدن پایین یا پهلو flustering مخالفان خود را به یک حالت کلی از وحشت.

هنوز توپچی ها هنوز هم به نظر می رسید مانند یک گوزن سرگردان در نور افکن های ورزشگاه خود را. اندرو رابرتسون barrelled گذشته لنگی سدریک سوارس در خواهد شد, روبرتو Firmino تقریبا حروف در یک اشتباه توسط امیلیانو مارتینز. در یک نقطه, شما شروع به تعجب که آیا آرسنال همیشه به راحتی بازی راه خود را از نیمه خود را. هنگامی که هدف در نهایت پس از 22 دقیقه آن را در حال حاضر طولانی احساس اجتناب ناپذیر است. اگر هر چیزی کمی به تعویق افتاده است.

رابرتسون برنده هدر پشت سر هم پایین جناح چپ در هم تداخل دارند و حتی نمی نیاز به یک نگاه از بالا به حس Sadio مانه کمین در لبه شش حیاط جعبه. برش-بازگشت کامل به پایان بود و روال.

لیورپول هدیه آرسنال امیدوارم که پس از آن منجر شود

آرسنال به سختی به حال خر خر کردن در هدف با بازی گرفتن ریتم آموزش بازی لیورپول راه اندازی موج پس از موج از حمله کاوش برای دهانه و پیدا کردن آنها در عرضه فراوان. سپس از آبی چیزی عجیب و غریب رخ داده است. چیزی از شخصیت شما چشم و لکنت و تعجب اگر شما می خواهم از دست رفته آشکار شوخی است.

زرادخانه خود را جشن گل دوم به ثمر رساند توسط ریس نلسون (2020 استخر)

آن را فوق العاده اشتباه توسط ویرژیل van Dijk; اولین فردی خطا او را منجر به یک هدف از مارس 2019. تحت فشار کمی از ریس نلسون مرکز پشت به نظر می رسید کاملا از دست دادن تمرکز از دست رفته در نیمه سرعت ذهن خود را دست خوش پیشامد میشه نسبت به پایان فصل: خط پایان جایزه ارائه و جشن جشن. او backpass شد mishit و Alexandre Lacazette به سرقت برده و در نتیجه ساده ترین اکولایزر.

دوم در آمد به همان اندازه غم انگیز وتفریحی مد. Alisson معمولا نفوذ ناپذیر سنگ نیز fluffed خود را تصویب و Lacazette pounced این بار بازگشت به نفع نلسون. فقط می خواهم که آرسنال گرفته بود بیشتر محتمل و در حقیقت بدون استحقاق منجر شود. اما لیورپول تنها بود خود را سرزنش می کنند.

Arteta فراهم شانس به چرخش بازیگران

باکاری سانیا ساخته شده پنج تغییرات به سمت شکست در دربی شمال لندن در آخر هفته گذشته با Lacazette Nelson, سدریک, Bukayo Saka و لوکاس Torreira همه فراهم شروع اسکله. توپچی ها بدون شک باید یک چشم در نیمه نهایی جام حذفی خود را بهترین و احتمالا تنها مسیر برای فصل آینده لیگ اروپا. اما تعداد کمی از آن بازیکنان – Saka کنار – آیا هر چیزی توجه داشته باشید خود را به فرصت است. نلسون به ثمر رساند البته تبدیل شدن به پنجمین بازیکن در سن 20 یا زیر برای انجام این کار را برای توپچی ها در این فصل اما همچنان پشت Saka در سلسله مراتب. Lacazette است کوشا و یک دارایی واقعی در دفاع اما فاقد سرعت و برش از بیلبائو در حالی که Torreira است که هنوز هم قابل درک تکان دادن زنگ از مچ پا شکسته.

تغییرات اجازه نداد Arteta فرصتی برای آزمایش سیستم خود را هر چند. پنج در پشت شکل گیری به نظر می رسد deadset ارائه ثبات فوق العاده به یک جنس بنجل دفاع. اما پس از اتلتیک بیلبائو و جو Willock معرفی شدند در نیمه دوم, دومی به عنوان چیزی نزدیک به یک غلط-و نه به عنوان زرادخانه اقدام به نشستن تنگ و بهار در مقابله به لیورپول شروع به تسلط بر اختیار. به ندرت عوارض جانبی شناخته شده برای برگزاری بر روی پیروزی بدون وحشت این زمان است که ساختار به نحوی با هم در آنجا ماند.

ویرژیل van Dijk باعث می شود هزینه خطا (ایسنا)

لیورپول عدم معمول لبه برش

در 10 دقیقه قبل از نیمه دوم نوشیدنی را, شکست, لیورپول افتخار 92 درصد از در اختیار داشتن. حتی پس از آن که تنها می گوید نیمی از داستان خود را از تسلط بی وقفه careering downfield آرسنال ناتوان ناشی از جزر و مد. در عین حال برای تمام لیورپول تلاش خود را در لبه برش به حال ترک آنها را. Mohamed Salah هدر شد اهلی Takumi Minamino گرفتار شدم در دو ذهن جينی Wijnaldum هدر افزایش یافت و بالا بر روی نوار. به عنوان بازی وارد فاینال 15 دقیقه لیورپول گرفته بود 17 عکس به آرسنال دو.

وجود دارد کمی تعجب است که Jurgen Klopp طرف در حال پیدا کردن آن سخت تر برای ایجاد انگیزه در خود را حتی اگر آن را بسیار به مدیر سرخوردگی که عینک شرمنده و کافر بیان برای بسیاری از شب. 100-نقطه مانع است و در واقع ناچیز گوشته نسبت به همه دستاوردهای خود را تا کنون حتی اگر این رنگ به عنوان چیزی برای حفظ معنای خود باقی مانده وسایل زنده است. شما نمی تواند کمک کند اما احساس می کنید که اگر وجود داشت که لبه های اضافی به مبارزه برای لیورپول خواهد داشت دستیابی به موفقیت.

Alexandre Lacazette دور Alisson بکر به نمره (گتی)

یک سه امتیاز ارزشمند اما too little too late

این یک scoreline که شوک بسیاری از از دست دادن که کاملا از لیورپول خود ساخت. اما آرسنال توانایی ایستادگی در نیمه دوم قابل توجه بود. سه امتیاز می تواند تنها با فشار آرسنال به عنوان بالا به عنوان نهم هر چند با سه امتیاز و به عنوان بسیاری از تیم ها هنوز هم آنها را جدا از لیگ اروپا ، مزایای مالی نمی تواند انجام نگرفته اما جلوگیری از هر گونه معجزه آن را بیش از حد کمی دیر برای Arteta ، جای خود را به امید نهفته در روز شنبه در نیمه نهایی جام حذفی برابر منچستر سیتی و اگر آنها را به تسخیر که کار دشوار نهایی برابر چلسی یا منچستر یونایتد. آن را غیر ممکن نیست اما هر موفقیت خواهد آمد به مراتب سخت تر از امشب.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب