اجتماعی فاصله: علم پشت کاهش از دو متر به یک متر

بوریس جانسون اعلام کرده است که یک بررسی اجتماعی فاصله است به این نتیجه رسیدند که این دو متری قانون در جای خود

توسط FARDAALEFBA در 3 تیر 1399

بوریس جانسون اعلام کرده است که یک بررسی اجتماعی فاصله است به این نتیجه رسیدند که این دو متری قانون در جای خود از ماه مارس می توان به کاهش یک متر – چیزی است که به عنوان ضروری با صنعت مهمان نوازی برای سالن به لحاظ مالی قابل دوام.

نخست وزیر همچنین تایید کرد که بارها و رستوران ها و هتل ها می توانید شروع به بازگشایی در 11 روز زمان در 4 ژوئیه است.این خبر پس از صنعت مهمان نوازی گفت که اجرای دو متر و قاعده آن را دشوار برای همه چیز برای بازگشایی شده است.

انگلستان نوازی تخمین زده است که تنها قادر خواهد بود برای رسیدن به 30 درصد از نرمال درآمد با دو متر حکومت در محل در حالی که اگر این کاهش به یک متر 60-75 درصد از درآمد امکان پذیر خواهد بود.

اما آن را امن برای کاهش حکومت این حد ؟ مستقل طول می کشد نگاهی به علم است.

آیا تمام کشورها دو متر اجتماعی فاصله حکومت ؟

هیچ. در حالی که کانادا و اسپانیا و انگلستان که قبلا اعمال سخاوتمندانه ترین اجتماعی فضا فاصله از دو متر بیشتر کشورهای دیگر رفته اند یا 1.5 متر – استرالیا, بلژیک, آلمان, یونان, ایتالیا, هلند و پرتغال – و یا یک متر چین, دانمارک, فرانسه, دلار هنگ کنگ, لیتوانی و سنگاپور.

آمریکا و کره جنوبی تصمیم گرفته اند برای مارس به ضرب و شتم از خود درام, اجرای, اجتماعی, فاصله دستورالعمل های 1.8 و 1.4 متر بود.

سازمان جهانی بهداشت (WHO) توصیه تصریح فاصله یک متر در بین مردم است.

باید این کشورها با دو متر در قوانین دیده می شود کاهش میزان عفونت?

آن را نگاه نمی کند مانند آن: عوامل مانند اوایل مستند و جامع پیگیری و ردیابی برنامه به نظر می رسد که بازی بسیار بزرگتر بخش در تعیین یک کشور به عفونت هستند.

به عنوان مثال دانمارک است که یک متر اجتماعی فاصله سیاست در حال حاضر دارای 19 موارد جدید Covid-19 و مرگ و میر فقط 593 در کل. رفته زود به مستند و اولین کشور خارج از آسیا به سهولت و محدودیت های آن, دانمارک گفت سرایت کرده است و نه شتاب پس از اقدامات بودند آرام; تعداد coronavirus مربوط به مرگ و میر شده است بین صفر تا چهار بار در روز برای سه هفته گذشته.

در ضمن با دو متر در قاعده دوم است بیشترین میزان مرگ ناشی از کروناویروس در جهان است و تا به حال بیش از 1 ، 000 مورد جدید در 11 ژوئن.

ماندن دو متر دورتر امن تر از یک متر?

هنوز هم وجود دارد مقدار ما در مورد نمی دانم coronavirus و چگونه آن را در سفر و گسترش می یابد.

دکتر جینا Macciochi نویسنده ایمنی: علم ماندن ومی گوید مستقل: "آن بزرگ خواهد بود اگر ما تا به حال بسیار داده های خاص به دنبال وجود دارد اما نمی, پس از آن سخت است برای گفتن.

"در ابتدا دو متری رد شد و بر اساس مطالعات انجام شده از چند دهه پیش به دیگر عفونت های ویروسی و آن را تبدیل به یک عامل اصلی برای جلوگیری از ویروسی انتقال است. این مفید است برای به حداقل رساندن قطرات گسترش به عنوان قطرات حاوی ذرات ویروسی هستند به احتمال زیاد به سقوط به زمین قبل از دو متر است.

"اما ما باید به یاد داشته باشید که دو متر در آورده بود به عنوان یک قانون برای ویروس ها به طور کلی به طور خاص SARSCoV2. این بیماری همه گیر تکامل یافته است و به دانش و درک ما."

او به نقل از یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی لانست نشان می دهد که نگه داشتن یک متر فاصله می تواند کافی باشد.

"این به آن معنا نیست که یک متر به طور ناگهانی افزایش خطر," او اضافه می کند.

اما همین مطالعه نشان می دهد که در حالی که خطر آلوده شدن توسط فرد دیگری در حدود 13 درصد زمانی که شما اقامت یک متر از هم فاصله آن تا فقط 3 درصد فراتر از آن از راه دور.

دکتر مایکل سر محقق ارشد در بهداشت جهانی در دانشگاه ساوتهمپتون می گوید: "از لحاظ اجتماعی فاصله ما می دانیم که ماندن از هم جدا شده توسط یک متر و مفید است اما این دو متر بهتر است.

"واقعا این فاصله بیشتر بهتر اما دو متر در نظر گرفته شده است به صورت عملی در بسیاری از شرایط و شناخته شده است موثر باشد."

چه در مورد در داخل خانه در مقابل منزل?

"عفونت به نظر می رسد بیشتر به راحتی گسترش در داخل خانه از خارج از منزل می گوید:" Dr Macciochi. "همچنین چیزهایی مانند کیفیت هوا, رطوبت, آب و هوا و تهویه مطبوع ممکن است بازی در یک نقش است."

یک مطالعه توسط ژاپن در موسسه ملی عفونی Diseaeses یافت که احتمال انتقال این ویروس بودند 19 بار بالاتر در داخل خانه از خارج پس از نگاه کردن به 110 مورد از Covid-19 و ردیابی تماس با افراد آلوده.

مهم نیست که چگونه من صرف با کسی ؟

یکی از مهم ترین و اغلب نادیده گرفته شده و عوامل خطر انتقال مقدار زمان صرف شده با کسی.

به گفته دکتر Macciochi به طور گسترده صحبت عفونت موفق = قرار گرفتن در معرض ویروس x زمان.

دو زن اجتماعی رعایت فاصله اقدامات به عنوان آنها صحبت می کنند به هر یک از دیگر از مجاور پارک نیمکت (Oli Scarff/خبرگزاری گتی ایماژ)

برای اولین بار ابداع شده توسط ارین Bromage مقایسه immunologist و استاد زیست شناسی در دانشگاه ماساچوست دارتموث این معادله اساسا بدان معنی است که افراد آلوده هنگامی که آنها در معرض یک تعداد معینی از ذرات ویروسی.

اگر شخص دیگر سرفه یا عطسه ویروسی آستانه را می توان کاملا به سرعت. حتی صحبت کردن انتشار برخی از ویروس ذرات به هوا. دیگر شما صرف با یک فرد آلوده به خصوص در یک فضای محصور به مردها این است که شما آلوده شوند.

"دیگر زمان شما صرف در آن محیط زیست – پس از چند دقیقه یا چند ساعت در آن وجود دارد – بیشتر ویروس نفس شما در بیشتر از آن می توانید به ساخت و ایجاد عفونت" Bromage گفت.

مردم در حال حاضر به نظر می رسد به شکستن دو متری حکومت در سوپر مارکت...

آن ممکن است وسوسه انگیز به فکر می کنم که اگر شما در حال عبور از نزدیک توسط غریبه در محلی newsagents که در حال نزدیک شدن به دوستان و خانواده نباید یک موضوع است.

اما این قانون که نیاز خریداران به پوشیدن ماسک در کاهش خطر به عنوان نشانی از حداقل زمان شما صرف در نزدیکی دیگران در حالی که خرید (نگاه کنید به بالا re: زمان بندی).

تا چه حد می تواند coronavirus سفر ؟

این بیش از حد سخت است برای گفتن.

"روشن است که این ویروس گسترش می تواند در قطرات می گوید:" دکتر راب سفید مدرس در ویروس شناسی در امپریال کالج لندن است. "اینها تولید شده در هنگام صحبت یا سرفه و یا مشابه. آن است که روشن نیست که آیا این ویروس می تواند به گسترش در ذرات معلق در هوا – انواع ریز ذرات مایع تولید می شود که به سادگی تنفس."

اگر این ویروس می تواند از طریق ذرات معلق در هوا آن را به طور بالقوه می تواند سفر بسیار فاصله بیشتر است.

سفر از طریق قطرات ویروس است که به احتمال زیاد به گسترش بیشتر از طریق فعالیت هایی مانند فریاد یا آواز خواندن به گفته دکتر سفید که ذکر شده در بالا مشخصات موارد که در آن چند گروه کر اعضای آمد با کوروناویروس.

با این حال تا کنون قطرات سفر آنها سقوط خواهد کرد در برخی از نقطه. پس از آن موضوع می شود عفونت از طریق سطوح آلوده به همین دلیل است که شستن دست ها بسیار ضروری است.

خواهد كاهش اجتماعی به فاصله یک متر و تاثیر بر میزان عفونت?

آن را دشوار است برای پیش بینی با توجه Dr Macciochi. "آن بستگی دارد و اگر مردم پایبند به قوانین و را به حساب زمان صرف شده و دیگر مهم اقدامات احتیاطی از قبیل شستن دست و صورت و ماسک و خوب بافت آداب," او می گوید.

Dr سفید استدلال می کند برای وضوح بیشتر از آن منجر به همه گیر پاسخ: "به نظر من کل این بحث و راهنمایی به مردم شده است وحشتناک در کمک به مردم درک بالا و کم خطر, فعالیت," او می گوید. "در اصل به نظر من این همه بستگی به فعالیت است. با فرض گسترش است که توسط قطرات تنها در سکوت و یا پشت به پشت ما می تواند بسیار نزدیک با هیچ خطر گسترش یا در داخل خانه یا خارج از منزل.

یعقوب ریس-the lean lab , گیر افتاد, شکستن, اجتماعی, فاصله, قوانین,

"چهره به چهره اگر شما صحبت می کنند بی سر و صدا قطرات سفر خواهد کرد به مراتب کمتر. اگر شما فریاد زدن یا خواندن آنها را به سفر بیشتر و شاید بیشتر."

او می گوید وجود دارد باید بیشتر در بحث های عمومی در مورد ریسک بالا فعالیت برای انتقال (صحبت کردن با صدای بلند در pubs; شعار در مسابقات فوتبال; آواز همراه در کنسرت موسیقی راک) و وضوح در مورد راه های کاهش خطر (نویز محدودیت در pubs; هیچ jukeboxes یا سر و صدای پس زمینه برای جلوگیری از فریاد; هیچ سرودهای یا شعارهای در کلیسا; تشویق اما هیچ سوت فریاد یا آواز خواندن در تئاتر).

برای Dr سر آن را برش روشن: "هر گونه تغییر در سیاست است که توصیه برای کاهش به یک متر به خصوص با محیط داخلی کند و خطر افزایش انتقال Covid-19."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن