Snoop Dogg امینم می گوید نمی خواهد به عنوان به طور گسترده ای مورد احترام و بدون Dr Dre

Snoop Dogg اذعان کرده است که او فکر نمی کند امینم یکی از بزرگترین خواننده های رپ. ظاهر می شود در ایالات متحده

توسط FARDAALEFBA در 9 مرداد 1399

Snoop Dogg اذعان کرده است که او فکر نمی کند امینم یکی از بزرگترین خواننده های رپ.

ظاهر می شود در ایالات متحده نشان می دهد رادیو The Breakfast Clubبا "جوان Wild & Free" نوازنده به یاد می آورد که چگونه Dr Dre رفته بود از انجام با رپ گروه NWA به کشف برخی از بزرگترین رپ استعدادهای درخشان در صنعت.

"امینم 'The Great White Hope', Snoop شوخی. "سفید رپرهای صفر بود احترام در رپ... [دره] احتمالا قرار دادن Eminem در موقعیت که در آن او خواهد بود برچسب یکی از بالا 10 رپرهای تا کنون.

"من فکر نمی کنم اما این بازی احساس می کند مانند او [یکی از] top 10 lyricists و تمام است که با آن می آید. که فقط به خاطر او با Dr Dre. و Dr Dre کمک به او پیدا کردن بهترین امینم که او می تواند پیدا کنید."

توضیح داد که چرا او نمی رای دادن Eminem به عنوان بسیار Snoop گفت: "برخی از n**** * * * ها در دهه هشتاد است که او نمی تواند f*** مثل Rakim, مانند پدر بزرگ کین مانند KRS-One, مانند, LL Cool J, مانند مکعب یخ."

اما Snoop گفت که او در نظر گرفته Eminem به "یکی از هم تیمی های من, یکی از برادران من" اضافه کرد: "اما زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد این hip-hop s*** که من نمی توانم بدون زندگی من زندگی می کنند بدون آن."

ماه گذشته Snoop فیلم برداری خود را در استودیو با Kanye Westترک برخی از طرفداران به نام تجاری او را "منافق" قبلا گفت که غرب شد "شستشوی مغزی" برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن