شما باید جمع و جور کردن کارت های اعتباری خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس?

اگر شما در حال پرداخت هزینه های سالانه در کارت های اعتباری شما با استفاده از مقدار طول coronavirus pandemic, ش

توسط FARDAALEFBA در 24 فروردین 1399

اگر شما در حال پرداخت هزینه های سالانه در کارت های اعتباری شما با استفاده از مقدار طول coronavirus pandemic, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن حاشیه کارت های خود را.

کارت با هزینه های سالانه اغلب ارائه مزایای برتر و برنامه های پاداش اما کسانی که بر اساس چیزهایی مانند مسافرت و یا ناهار خوری و سرگرمی ممکن است به عنوان با ارزش به عنوان یک بار آنها با توجه به سفر شخصی و مصرف محدودیت های ناشی از گسترش COVID-19.

به جای لغو این کارت به صرفه جویی در پول برخی از صادر کنندگان ممکن است ارائه فرصت برای جمع و جور کردن یک کارت است که هر دو باعث کاهش و یا حذف سالانه خود را هزینه.

حرکت نزولی این است که شما ممکن است مجبور به پرداخت تاوان برخی از مزایای شما به عادت کرده اند خود را با هزینه سالانه کارت.

تیم کلارک می خواهد شما را به تصمیم گیری آگاهانه در هر گونه تغییرات شما را به کارت اعتباری خود را. ما به شما راه رفتن شما را از طریق سه دلیل تنزیل رتبه و کارت اعتباری خود را می تواند مفید و سه چیز به نظر قبل از خلاص شدن از کارت فعلی شما. سپس ما به شما ارائه برخی از مشاوره در مورد چگونه برای رفتن در مورد درخواست کارت اعتباری جمع و جور کردن.

3 دلیل تنزیل رتبه و کارت اعتباری خود را می تواند مفید باشد

1. شما صرفه جویی در پول در هزینه های سالانه

اگر شما در یک مالی خرج کردن با توجه به تاثیر ویروس تنزیل رتبه از بالا هزینه سالانه کارت می تواند یک راه آسان برای آزاد کردن برخی از کمک های اضافی. برخی از پاداش کارت های اعتباری حمل هزینه های سالانه 500 دلار یا بیشتر است بنابراین تاثیر قابل توجهی می تواند.

این مهم است به یاد داشته باشید که شما به احتمال زیاد قادر نخواهد بود به سادگی به "انتخاب یک کارت جدید" هر چند. با صادر کننده کارت خود را به دیدن اگر شما هزینه سالانه کارت مشابه با مضمون کارت است که شما ممکن است واجد شرایط برای جمع و جور کردن به هزینه پایین.

بسیاری از کارت های اعتباری در حال گروه بندی شده در خانواده مانند یک سرمایه® مزه® و سرمایه یکی® SavorOne®. در حالی که مزه است که پول نقد پشت کارت راستای ناهار خوری و سرگرمی حامل 95 دلار سالانه هزینه های مشابه ساخته شده SavorOne ندارد.

درخواست یک حرکت "پایین نردبان" در یک خانواده از کارت های اعتباری ممکن است هزینه شما چیزهایی مانند بهتر نقدی بازگشت پاداش, اما شما همچنین می تواند به طور بالقوه نگه داشتن برخی از منافع همان.

2. شما محافظت از رتبه بندی اعتباری خود را با اجتناب از لغو

اگر شما شده اند به وزن ایده لغو کارت خود را با هزینه سالانه شما ممکن است بهتر است به دنبال جمع و جور کردن به جای.

تبلیغات

همانطور که اشاره شد در تیم کلارک راهنمای لغو یک کارت اعتباری وجود دارد نمره اعتباری عواقب به لغو.

محاسبه نمره اعتباری خود با استفاده از پنج مولفه های کلیدی:

تاریخ پرداخت (35%)
استفاده از اعتبار (30%)
طول اعتباری (15%)
اعتباری جدید (10%)
اعتباری مخلوط (10%)

بستن یک حساب کارت اعتباری می تواند تاثیر سه نفر از این: اعتبار استفاده از ظهر اعتباری و اعتباری مخلوط.

3. شما می توانید خود را حفظ محدودیت اعتباری

مرور چیزهایی مانند اشتغال عدم قطعیت در طول یک بیماری همه گیر می تواند به افزایش نیاز به دسترسی به یک خط اعتباری.

اگر شما انتخاب کردن برای جمع و جور کردن کارت اعتباری خود را به جای لغو آن, شما باید قادر به نگه داشتن حداقل برخی از اعتبار موجود خود محدود می کند. دسترسی به این می تواند به اثبات مهم است تا اقتصاد تثبیت.

3 چیزهایی که در نظر بگیرید قبل از تنزیل رتبه و کارت اعتباری خود را

1. شما به احتمال زیاد رفتن به جریمه پاداش خود را

اگر شما کسی است که یک مسافر مکرر قبل از این ویروس را متوقف شما در آهنگ های خود را به احتمال زیاد است که شما ممکن است انباشته قابل توجهی شرکت هواپیمایی و یا هتل پاداش امتیاز در یک کارت با هزینه سالانه.

با صادر کننده کارت خود را, اما, شانس خوب وجود دارد که آنها به شما بخواهید برای جریمه و یا کاهش آن پاداش تعادل به عنوان بخشی از حاشیه روند.

کسانی که پرواز رایگان و یا شب فراموش ارزش داشته باشد, بنابراین شما می خواهید به در نظر بگیرید که با دقت اگر شما در حال فکر کردن در مورد جمع و جور کردن.

2. شما می تواند نیاز به جریمه یک جایزه خوش آمدید

اگر شما اخیرا برای یک کارت اعتباری است که تا به حال یک جایزه خوش آمدید شما می تواند بخشش هر perk شما دریافت می کردند اگر شما درخواست یک جمع و جور کردن.

تبلیغات

بهترین راه برای مطمئن است به خواندن چاپ خوب در این توافق نامه برای کارت شما با توجه به آشکار ساخت.

مثلا من رفتم از طریق چاپ خوب در یک کارت امریکن اکسپرس و در بر داشت زیر اخطار به یک جایزه خوش آمدید اگر شما جمع و جور کردن خود را در 12 ماه اول سال کارت عضویت:

اگر ما در صلاحدید ما تعیین می کند که شما درگیر در, سوء استفاده, سوء استفاده, و یا بازی در ارتباط با استقبال و ارائه در هر راه یا که شما قصد به انجام این کار (به عنوان مثال اگر شما برای اعمال یک یا کارت های بیشتر برای به دست آوردن یک پیشنهاد خوش آمدید (ع) است که ما قصد داریم برای شما اگر شما لغو و یا جمع و جور کردن حساب خود را در عرض 12 ماه پس از دستیابی به آن; و یا اگر شما لغو و یا بازگشت خرید شما ساخته شده است برای دیدار با مقدار آستانه), ما ممکن است اعتبار این بیانیه اعتباری برای ما ممکن است یخ بیانیه اعتباری به اعتبار و یا ممکن است ما را به دور این بیانیه اعتبار از حساب کاربری خود شوید. ما همچنین ممکن است لغو این حساب کارت و سایر کارت حساب شما ممکن است با ما.

3. شما به احتمال زیاد رفتن به از دست بر روی ثبت نام در قدرت پردازش در کارت جدید

اگر شما تصمیم به دانگرید نیست انتظار برای دریافت جایزه خوش آمدید مرتبط با کارت جدید خود را. آن ضرری ندارد به درخواست صادر کننده کارت خود را اگر شما واجد شرایط نیست, اما چیزهایی مانند مقدماتی 0% APR دوره یا توده-مجموع پول نقد بازگشت پاداش معمولا این سایت متعلق به "جدید" کارت عضو دارد.

چگونه به جمع و جور کردن کارت اعتباری خود را

به یاد داشته باشید فقط به این دلیل شما می خواهم به جمع و جور کردن کارت خود را لزوما به این معنا نیست که صادر کننده کارت خود را خواهد بود مایل به رفتن همراه با آن است. هر فرد وضعیت اعتباری منحصر به فرد است و هر صادر کننده کارت در حال رفتن به رسیدگی به این درخواست ها کمی متفاوت است.

بهترین روش اقدام به برقراری ارتباط تمایل خود را با صادر کننده کارت خود را و کشف گزینه های آنها به شما بدهد. ما در برخی از بازی uncharted آب های مالی به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تا کارت صادر کنندگان ممکن است انعطاف پذیر تر از حد معمول است.

در حالی که در یک تماس تلفنی کاملا قابل قبول برای انجام این کار پول متخصص کلارک هوارد در واقع ترجیح به استفاده از چت آنلاین گزینه با شرکت های کارت اعتباری.

این است که شما می توانید حفظ اسناد و مدارک خود را به گفتگو برای اثبات بحث و توافق نظر صورت نیاز. بسیاری از این کارت اعتباری چت آنلاین خدمات باید این گزینه به ایمیل یک کپی از این بحث برای خود, اما شما همچنین می توانید یک تصویر.

هنگامی که شما خود را با کارت بخش خدمات, مطمئن شوید که شما پوشش زیر است:

  • درخواست جمع و جور کردن و نه لغو
  • پرس و جو در مورد هر گونه بالقوه هزینه های مرتبط با تغییر کارت
  • سوال در مورد حفظ هر گونه مزایای شما ارزش خود را با کارت فعلی
  • دریافت یک درک روشن از جدول زمانی برای تغییر از جمله چگونه آن را تحت تاثیر چرخه صدور صورت حساب خود را

برای دسترسی به چت آنلاین برای کارت اعتباری خود را, سرویس, شما به احتمال زیاد نیاز به ورود به حساب کارت خود را از طریق یا صادر کننده کارت را در برنامه و یا وب سایت. باید آن نیاز به همان اعتبار استفاده می کنید برای ورود به سایت به پرداخت صورتحساب خود را در هر ماه.

توجه: با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس شما ممکن است مجبور به تحمل بیش از حد معمول صبر کنید زمانی که تماس با صادر کننده کارت خود را.

تبلیغات

افکار نهایی

Coronavirus همه گیر است و بسیاری از آمریکایی ها ساخت سخت گیری های مالی. تنزیل رتبه و کارت اعتباری خود را تنها یکی از بسیاری از راه حل های بالقوه برای بهبود امور مالی خود را در طول این زمان نامشخص است.

اگر شما کسی که لذت می برد از مزایای یک کارت پاداش با هزینه سالانه, شما باید برای انجام برخی از تجزیه و تحلیل برای دیدن اگر پول شما می خواهم صرفه جویی در تنزیل رتبه به یک کارت با هیچ هزینه سالانه ارزش بالقوه از دست دادن مزایای به دست آورده و پاداش.

قبل از لغو کارت خود را تنزیل رتبه و یا گاز گرفتن گلوله در یک سال دیگر را به ارزش هزینه های تیم کلارک توصیه باز کردن یک گفت و گو با صادر کننده کارت خود را به طور کامل درک گزینه های خود را.

آیا شما تجربه تنزیل رتبه و کارت اعتباری خود را? اجازه دهید ما می دانیم در مورد آن را در نظرات زیر!

بیشتر Clark.com محتوای شما را دوست دارم:tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن