مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Cheslea مصرف در شفیلد یونایتد در Bramall لین امروز به عنوان Blues نگاه به در یک محل در فصل آینده لیگ قهرمانان.

بازگشت به عقب برنده در برابر واتفورد و کریستال پالاس را دیده اند افزایش چلسی برای سومین اما لستر و منچستر یونایتد در حال تنفس پایین گردن خود را. شفیلد یونایتد در یک اجرای خوب خود را و می تواند گام های خود را تعقیب برای لیگ اروپا با پیروزی امروز در اینجا.

دنبال تمام اقدامات زیر:

پیروزی امروز را شفیلد یونایتد بالاتر از گرگ و ششم. آن را دشوار است به غلو چقدر از یک دستاورد یک بیستم لیگ برتر به پایان خواهد بود اما وجود خواهد داشت بدون اجازه در این مرحله از وایلدر تیم.

امروز خواهد شد یک آزمایش برای چلسی حمله به بازیکنان ایم که خیلی خوب فرم دیر است.

فرانک لمپارد صحبت به Sky Sports: "اعتبار به کریس وایلدر و آنچه که او در اینجا انجام می شود. آنها یک هویت واقعی در مورد آنها. حتی اگر شما می دانید آنچه در آینده آن را هنوز هم دشوار است برای مقابله با. اعتباری به آنها نیست اما ما باید آماده مقابله با آن است."

تبلیغات

چلسی در یکی از لیگ برتر در قالب تیم با وجود آن 3-2 شکست در غرب هم یک زن و شوهر از هفته پیش. فرانک لمپارد طرف باید برنده پنج از شش و خواهد بود با اعتماد به نفس از رفتن به این یکی.

Sheffield United هر چند باید شروع به نگاه مانند قدیمی خود را خودشان دوباره. تیغه های برنده خود را در دو بازی لیگ در Bramall لین, دیدن خاموش تاتنهام 3-0 و لبه باریک 1-0 پیروزی گرگ ها در زمان گذشته ،

فقط یک تغییر از کریس وایلدر با دیوید McGoldrick برای بیلی شارپ جلو.

چلسی در ضمن در Tammy ابراهیم و Georgie برای آرسنال و بیلی گیلمور.

تبلیغات

که در نتیجه می بیند برنلی صعود به نهم یک نقطه در پشت شفیلد یونایتد که در اقدام بعدی. تیغه سودای پس از آهسته راه اندازی مجدد پس از مستند میزبان چلسی طرف به دنبال تثبیت خود در جایگاه سوم.

رودریگز سزاوار یک هدف برای تغییر او را در این بعد از ظهر.

تیمهای نیست مبارک با مقامات پس از آن در اواخر چالش در رابرتسون در جعبه. این نتیجه یک دندانه به لیورپول امیدوار است از بیش از 100 امتیاز و شکستن رکورد بیشترین برد در یک فصل لیگ برتر. برنلی احتمالا به مقدار زیادی از غرور و افتخار از اینکه تیم برای اولین بار در 18 ماه به آنها را متوقف کند برنده در لیگ برتر در آنفیلد ،

تبلیغات

تمام وقت

که در آن است! لیورپول تا بارسلونا در آنفیلد به پایان می آید. آنها را نا امید در مورد که با توجه به تعداد شانس آنها تا به حال امروز. نیک پاپ در شکل عالی, اگر چه, و برنلی سزاوار اعتبار برای ماندن در مسابقه.

90+3 min: شانس! Van Dijk می فرستد عالی قطر توپ را به الکساندر-آرنولد که صلیب است که حق را به پا صلاح. او نمی تواند تولید به اندازه کافی قدرت در پای راست خود را به ضرب و شتم پاپ ،

90+1 min: وجود خواهد داشت چهار دقیقه از زمان اضافه شده است.

تبلیغات

90 دقیقه: Keita انفجار جعبه تقسیم و عبور از سمت چپ اما پاپ وجود دارد دوباره.

کارت زرد

89 min: در حال حاضر پاپ می رود به کتاب برای مصرف بیش از حد طولانی بیش از یک هدف و پا زدن.

کارت زرد

88 min: Bardsley clatters به صلاح و رزرو می شود. برنلی نیست عقب نگه داشتن اینجا.

تبلیغات

87 min: شانس بزرگ! Alisson نمی متقاعد کند از مجموعه قطعه. این توپ برای اولین بار در درستی نیست پاک و دروازه بان فلپ در آینده عبور ارسال به میانه. این آبشار به Gudmundsson که گلوله توپ کردن نوار.

86 min: صلاح می فرستد یک پیچش یا حلقه زنی به ضرب گلوله مستقیم در پاپ. در انتهای دیگر گومز misreads یک توپ به جلو و برنلی برنده شدن در یک گوشه. آنها در حال گرفتن وقت خود را بیش از آن.

85 min: الکساندر-آرنولد ارسال صلیب پس از عبور به جعبه. آخرین عمیق است و به سمت پشت پست برای یال. پاپ به نظر می رسد بیش از حد متعهد اما بازیابی برای گرفتن توپ تندرست و به دور از لیورپول جلو.

تبلیغات

83 min: رابرتسون به نظر می رسد هک کردن بر روی لبه جعبه Gudmundsson اما داور امواج ، در انتهای دیگر رودریگز شانس به میدان برای Vydra در جعبه اما Alisson بیرون می آید و به آن ادعا.

SUBS

81 min: اکسلاد-چمبرلین معرفی شده است در محل Wijnaldum برای نهایی ده دقیقه یا بیشتر.

پیش بینی

هر دو باشگاه در فرم خوب اما چلسی باید با کیفیت بیش از حد. شفیلد یونایتد 0-1 چلسی.