Sheffield United موفقیت شده است یکی از داستان های این 2019/20 لیگ برتر فصل.

کریس وایلدر طرف در ابتدا فرض بر این بود فیزیکی مستقیم و بدون عارضه است. اما آنها تا به حال شده است miscast. چنین توضیحات نمی تواند بیشتر از حقیقت. به جای Sheffield United باید رسید تا جدول بازی شسته و رفته و جذاب فوتبال است. با ده بازی باقی مانده آنها واقعی شانس راهیابی به فصل آینده لیگ قهرمانان.

شفیلد یونایتد در حال حاضر نشستن هفتم. آنها دو امتیاز بیشتر نسبت به سال گذشته در لیگ نایب تاتنهام و سه بیشتر از آرسنال است. چلسی پنج امتیاز پیش در چهارمین اما پنجم منچستر یونایتد تنها دو امتیاز بهتر است. خود را برنده بازی در سر و شفیلد یونایتد خواهد حرکت جلوتر از آنها. و باید با منچستر سیتی بود ناموفق در دادگاه داوری ورزش که موقعیت خوب خواهد بود به اندازه کافی برای یک مکان در اروپا premium رقابت های باشگاه.

آنها یک نوع اجرا از وسایل جلوتر از آنها بازی تنها سه تیم جلوتر از آنها در لیگ برتر: منچستر یونایتد چلسی و لستر. دو تا از این بازی ها در جاده ها است.

مهمتر شفیلد یونایتد بازی شمال لندن رقبای آرسنال و تاتنهام در فضای فقط چند روز با هر دو بازی در Bramall خط. که آیا آنها واقعا آنچه در آن طول می کشد به تجاوز کردن به یکی از لیگ برتر چهار نهایی لیگ قهرمانان اروپا اماکن است که به احتمال زیاد در اینجا حل و فصل.

همه شواهد از بخش اول از این فصل نشان می دهد که آنها انجام می دهند. الیور نوروود شده است فوق العاده خود را تنظیم سرعت در وسط پارک. از گسترده Enda استیونس و جورج بلدکک شده اند فوق العاده نقشه کشی توصیف نگاه از بسیاری از باشگاه های دیگر. و جلو بیلی شارپ, Oli McBurnie دیوید McGoldrick و Lys Mousset باید همه به اشتراک گذاشته شده حجم کار.

اما ستاره واقعی بوده و متحیر کردن. در آغاز فصل خود را بسیار دوست داشت و او با هم تداخل دارند مرکز پشت. آنها بیش از یک تازگی: شفیلد یونایتد باید اذعان دوم کمترین تعداد اهداف از تمام تیم های لیگ برتر در این فصل پشت تنها فراری رهبران لیورپول. به تازگی ارتقا تیم که سرسام آور است موفقیت.

کریس وایلدر طرف در حال پرواز (PA)

شاید وجود ترس است که تیم را بهتر آماده برای آنها بازی گرفته شده و با تعجب اولین بار در اطراف. اما این است که نه تنبل نقطه. شفیلد یونایتد به سختی منحرف سبک خود را از بازی خود موفق به قهرمانی در مبارزات انتخاباتی سال گذشته است. آنها یک بسته. آنها به سادگی یک تیم بسیار خوب است.

شفیلد یونایتد

2019-20

لیگ موقعیت: 7

سه بعدی وسایل: استون ویلا (یک) نیوکاسل (A) منچستر یونایتد (یک)

جام: جام حذفی یک چهارم نهایی مقابل آرسنال. همگام با جام بزرگ: از دست رفته به ساندرلند در دور سوم

بازیکن فصل تا کنون: الیور نوروود

آنها از سرگیری مبارزات انتخاباتی خود را با سفر به استون ویلا به دنبال فرصتی برای انتقام در برابر نیوکاسل. در اوایل ماه دسامبر آنها بازی ضعیف و تضعیف به یک 2-0 شکست. آنها از دست داده اند و تنها یک بار در Bramall لین پس از سقوط 1-0 به reining قهرمانان منچستر سیتی. آنها باید شروع با یک پیروزی که خوب شکل خانه خواهد شد به احتمال زیاد موضع آنها را در جا خوب در طول اجرا ، هر چیزی امکان پذیر است.

وایلدر قطعا به نظر می رسد فکر می کنم. “شما رو به رویاها و جاه طلبی و ما شده ایم مثبت در رویکرد ما,” او گفت: پانچ تلویزیون در آغاز ماه است. “ما واقعا تنظیم کردم و خودمان را به بالا و در حال اجرا پس از شکست و این یک ویژگی بزرگ ما تا به حال آن را برای بازی با ما به صحبت کردن در مورد موقعیت فقط باور نکردنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de