تصاویر جنسی از دختران جوان ضد واکسن و جناح راست تئوری های توطئه به راحتی می توان در Pinterest

Pinterest, گزینش, سایت های رسانه های اجتماعی شده است میزبانی سفید surpremacist تبلیغات و sexualised عکس از دخت

توسط FARDAALEFBA در 23 تیر 1399

Pinterest, گزینش, سایت های رسانه های اجتماعی شده است میزبانی سفید surpremacist تبلیغات و sexualised عکس از دختران جوان است.

با توجه به تحقیقات توسط OneZero پینترست را اعتدال سیاست "پنهان" با این محتوا به جای از بین بردن آن آشکار است. علاوه بر این, وب سایت, الگوریتم می تواند در مواردی به طور فعال توصیه می کنیم این تصاویر.

در مقایسه با Facebook و توییتر که حذف محتوا است که نمی شود با سیاست های خود پینترست به جای تلاش برای محدود کردن آنچه که نازل شده است هنگامی که کاربران برای جستجو از نظر.

این دیده شد که شرکت محدود نتایج جستجو برای سالن های عروسی و یا محتوای آن ترویج سابق برده مزارع و همچنین مقابله با ضد واکسیناسیون محتوا.

"ما بلوک نتایج به طور کامل اگر ما اعتقاد آنها بیشتر احتمال دارد به ناامنی می تواند باعث آسیب قابل توجهی و یا ایجاد یک خطر قریب الوقوع" پینترست سخنگوی گفت OneZero.

"مسدود کردن این اتفاق می افتد در پرس و جو جستجو سطح نمی, می کند و در نتیجه حذف از محتوای اساسی از همه از نتایج ممکن را نقض سیاست های ما."

این سیاست به این معنی است که "جنسی تصاویر از دختران جوان به میزبانی بر روی پلت فرم برخی از ظاهر به کودکان" قادر به کشف شود تحت یک شناخته شده کد نام برای پورنوگرافی کودکان.

پینترست نیز متعدد Pinterest تخته (مجموعه 'سوزن', معادل پست ها) اختصاص داده شده به اطلاعات غلط باور است که واکسن باعث اوتیسم 5G علل اوتیسم, است که بیل گیتس مسئول coronavirus و ضد واکسیناسیون کالا.

این است که با وجود Pinterest را آشکار سرکوب چنین محتوا.

این شرکت تا به حال نیز گامهای برابر Qanon, محتوای یک تئوری توطئه است که نشان می دهد که یک فردی ناشناس به نام Q آشکار است اطلاعات در مورد یک شبکه گسترده ای از عملیات مخفیانه در تلاش برای اخلال در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و وام گرفته از بسیاری دیگر از تئوری های توطئه مانند Pizzagate فراماسون و روشن فکران.

با وجود مسدود کردن "WWG1WGA" مخفف محبوب با Qanon, حامیان Pinterest گرفته نشده اقدام علیه جایگزین شعار "WWG1WGALL" و خودکار تکمیل آن اگر جستجو کرد. این وب سایت همچنین بنا به گزارش ها میزبان کتاب و تصاویر مربوط به نئو نازی ها قرار گرفتند. OneZero همچنین گزارش می دهد که پس از این مطالب پینترست الگوریتم توصیه می شود بیشتر از آن را در صفحه اصلی آن.

"به طور کلی ما محدود به توزیع و یا حذف نفرت مطالب و محتوا و حساب است که ترویج نفرت فعالیت های نادرست یا گمراه کننده محتوا که ممکن است به کاربران پینترست یا عمومی بودن ایمنی و یا اعتماد و محتوا و حساب است که تشویق, ستایش, ترویج و یا ارائه کمک های خطرناک بازیگران و یا گروه ها و فعالیت های خود را," Pinterest سخنگو گفت OneZero زمانی که سوال در محتوای چنین است.

"در حالی که ما کار سخت برای شناسایی و اقدام در این محتوا به طوری که نمی توان آن را کشف برخی از نقض مطالب را گاهی اوقات به نظر می رسد در نتایج موتور جستجو حتی در موارد که در آن ما درخواست کرده اند که آن برداشته شود."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب