Serge Aurier و در عین حال به تصمیم می گیرید اگر او می خواهد به صورت نیوکاسل یا نه بعد از برادر مرگ می گوید: خوزه مورینیو

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تاتنهام به شما اجازه Serge Aurier تصمیم بگیرد که آیا او خواهد بود که در برابر نیوکاسل در روز چهارشنبه ،

ساحل عاج بین المللی هایی است که پس از برادرش کریستوفر درگذشت در تولوز در ساعات اولیه صبح روز دوشنبه.

اسپرز باید بیشتر از یک جلسه تمرین در روز سه شنبه بعد از ظهر و خوزه مورینیو صحبت خواهد کرد به حق-به ارزیابی وضعیت خود را از ذهن قبل از پرواز به شمال شرق در روز یکشنبه است.

مورینیو گفت: “Serge Aurier البته یک علامت سوال بزرگ در حال حاضر. در این لحظه چه خودم و افراد دیگر در این باشگاه سخن گفت با او فقط در مورد حمایت از یک فرد است که غم انگیز خانواده حاضر است. جدای از آن, آن را فقط به او احساسات خود را راه خود را از واکنش.

“هر فرد متفاوت است. گاهی اوقات با احساسات مشابه مردم واکنش نشان می دهند در راه های مختلف. بنابراین ما قصد داریم برای احترام به 100 درصد سرژ تصمیم گیری. هیچ فشاری از ما.

“امروز بعد از ظهر, قبل و یا بعد از آموزش ما به شما یک ایده بهتر از آنچه که او می خواهد به انجام است.

“به من می گفت, همه واکنش نشان می دهد در یک راه متفاوت است. احساسات مشابه, مشابه, درد اما مردم می تواند واکنش نشان می دهند در بسیاری از راه های مختلف. بنابراین اجازه دهید را ببینید.”

Tanguy Ndombele به نظر می رسد به دست با زمین آموزش آسیب در حالی که Dele Alli نیز انتظار نمی رود به تناسب با وجود بازگشت به آموزش.

سمت چپ-پشت دنی رز قادر به بازی برای نیوکاسل در برابر پدر و مادر خود باشگاه و آینده بلند مدت هنوز در شک و تردید.

بعید به نظر می رسد که او یک جایی در رئال مادرید تاتنهام اما پرتغالی گفته است همه گزینه ها باز است.

کریستوفر Aurier (راست) پس از کشته شدن شات در روز دوشنبه (گتی)

“هیچ تصمیم گیری ساخته شده است. صادقانه از او در سمت چپ من صحبت نمی کند با او” مورینیو گفت. “احساسات خود مهم هستند. شادی خود را مهم است.

“استیو بروس و نیوکاسل من فکر می کنم آنها نیز لیاقت یک کلمه مهم در این وضعیت. بازیکن بازیکن ما و او یک قرارداد.

“بنابراین من فکر می کنم همه چیز باز است و البته ما در این چند هفته بیشتر از سه بیشتر مسابقات و پس از آن مقدار زیادی از زمان برای تصمیم گیری.”

اسپرز پرسیده خود را در هفته بیستم لیگ برتر صلاحیت امیدوار است با 2-1 پیروزی بر آرسنال در روز یکشنبه اما مورینیو می گوید آن را شمارش برای هیچ چیز اگر آنها را ضرب و شتم در نیوکاسل – تنها زمین که در آن او هرگز به عنوان برنده لیگ برتر مدیر.

“من می دانم که آن را در لندن دربی یک دربی شمال لندن است آرسنال. و ما نشان داد که در طول بازی اما در حال حاضر این معنا نیست که مقدار اگر ما به نیوکاسل و از دست دادن وجود دارد,” او گفت:. “ما خوب البته این یک احساس خوب.

“من همیشه احساس می کنم شما در بازیابی بهتر از خستگی پس از یک نتیجه خوب از پس از یک نتیجه بد اما یک بار دیگر ما در حال رفتن به نقطه ضعف حریف ما قبل از بازی ما. اما اجازه دهید بروید.

“من فکر می کنم همه می دانند که از طریق ارتباط عاطفی با سر بابی رابسون که نیوکاسل بود که همیشه بخشی از زندگی من به طور غیر مستقیم به دلیل من برای سال های بسیاری با سر بابی و نیوکاسل بود و شور و شوق واقعی برای او.

“من یاد گرفتم با او به احترام مردم وجود دارد این ذهنیت چه جامعه ای است که در طول تاریخ در نیوکاسل و اطراف منطقه نیوکاسل.

“بنابراین به غیر از من افتضاح رکورد در St James’ Park یک باشگاه است که من مقدار زیادی از توجه است که من یاد گرفتم از سر بابی.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>