Sephora تایید آن را جلوگیری از فروش مژه نادرست ساخته شده از خز سمور یا راسو

Sephora قول داده است برای جلوگیری از فروش مژه نادرست ساخته شده از خز سمور یا راسو.

زیبایی خرده تایید کرده است که آن را فاز از آن باقی مانده سهام از سمور یا راسو مژه و تنها خرید مصنوعی یا faux خز مژه ها حرکت رو به جلو.

Sephora تصمیم به ممنوعیت ضربه شلاق که ساخته شده از پوست نرم از پستانداران کوچک زیر یک PETA کمپین که محکوم فقیر درمان قفس حیوانات در مزارع خز.

“زیر یک PETA کمپین و ایمیل از بیش از 280,000 نگران خریداران Sephora تایید کرده است که آن را ممنوع کرده است سمور یا راسو خز مژه و خرید تنها مصنوعی یا faux خز ضربه شلاق رفتن به جلو” یک بیانیه از PETA می خواند.

“خز سمور یا راسو به طور معمول می آید از خز و مزارع که در آن تاکید کرد minks دیوانه وار سرعت و دایره بی وقفه در داخل تنگ قفس سیم و بسیاری از پژمرده شدن از عفونت و یا شکسته شده و یا ناقص بوده است.”

این سازمان اضافه شده است که برخی از minks حتی خود “مثله” به عنوان یک نتیجه از سلول قبل از آنها کشته شدند و همچنین انتقاد Sephora برای بازاریابی mink lashes به عنوان “ظلم و ستم آزاد”.

PETA کمپین شامل یک ویدیو از خز مزرعه که در آن خز سمور یا راسو است که اغلب برداشت برای کت و مژه نادرست.

در یک بیانیه Sephora تایید کرد که آن را در حال حاضر آغاز شده 2020 با برنامه های فاز mink lashes از سهام خود را اضافه کرد که هر یک از محصولات در فروشگاه های آن خواهد بود که آخرین آن تا کنون حمل.

کارخانه کشاورزی از ده ها میلیون نفر از سمور یا راسو روباه راکون سگ چینچیللس و خرگوش در کشورهای دیگر “ارائه غیر ضروری و غیر قابل قبول خطر برای سلامت انسان و حیوان,’ انسانی جامعه بین المللی می گوید: (یوری Tutov/خبرگزاری گتی ایماژ)

“در Sephora ما همواره متعهد به رعایت بالاترین استانداردهای زیبایی و ما مسئولیت ما برای برقراری ارتباط شفاف و صادقانه با مشتریان در مورد محصولات ما حمل به طور جدی” در این بیانیه می خواند.

“همانطور که ما با PETA در اوایل این سال ما در حال حاضر تصمیم به شروع تدریجی سمور یا راسو محصولات خارج از مجموعه ما در سال 2020 است. ما تنها ارائه محصولات مشتریان ما می تواند اعتماد ما به ایستادن در کنار مردم و همکاران را ساخته اند که Sephora تجربه آنچه در آن امروز است.”


پس Sephora اعلام ممنوعیت بحث برانگیز محصول تریسی Reiman, PETA است معاون اجرایی رئیس جمهور با تبریک برند.

“وجود دارد هیچ تفاوتی بین یک کت سمور یا راسو و سمور یا راسو مژه وقتی که می آید به حیوانات درد و رنج” او گفت:.

“PETA جشن Sephora تصمیم به پیوستن به Tarte بیش از حد مواجه فروپاشی شهری و نمرات از مارک های دیگر است که می دانم که هیچ چیز زیبا در مورد سرقت یک حیوان خز.”

در اوایل سال جاری یک کارگر در یک مزرعه که در آن سمور یا راسو تربیت برای پوست خود را گرفتار coronavirus از حیوانات. دو خز مزارع در هلند قرار گرفتند تحت قرنطینه پس از سمور یا راسو وجود تست مثبت برای Covid-19.

خز سمور یا راسو است به فروش می رسد در سراسر جهان در کشورهایی مانند چین و کره جنوبی و یونان و ترکیه است. اما در سال 2013 هلند ممنوع باز از هر سمور یا راسو مزارع موجود با خز مزارع داده می شود تا سال 2024 به نزدیک است.

مستقل است و خواستار پایان دادن به بالا-خطر فروش و قاچاق حیات وحش با ما, کمپین جلوگیری از حیات وحش تجارت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید