دانشمندان ایجاد سریع ترین کامپیوتر تا کنون ساخته شده به عنوان 'Fugaku' ابررایانه بازدید بالای رتبه بندی

دانشمندان سریع ترین کامپیوتر تا کنون. ژاپنی ابر رایانه به نام "Fugaku" در حال حاضر نشسته در بالای رسمی رتبه بن

توسط FARDAALEFBA در 2 تیر 1399

دانشمندان سریع ترین کامپیوتر تا کنون.

ژاپنی ابر رایانه به نام "Fugaku" در حال حاضر نشسته در بالای رسمی رتبه بندی چگونه به سرعت آنها می توانید انجام دهید خاصی در دنیای واقعی ،

Fugaku اهدا شد نقطه بالا در لیست Top500 که صفوف جهان سریع ترین ابر رایانه سازندگان آن گفت. همچنین در حال حاضر در بالای دیگر رتبه بندی که تست چگونه به سرعت آن را انجام می دهد در برنامه های کاربردی جهان واقعی چگونه به خوبی آن را می توانید انجام برخی از هوش مصنوعی وظایف و چگونه به خوبی آن را می تواند انجام دهد با داده های فشرده فرآیندهای.

هیچ ابررایانه تا کنون به ثمر رساند در بالای سه رتبه بندی – شناخته شده به عنوان Top500, HPCG و Graph500 – قبل از سازندگان گفت.

در Top500 رتبه بندی را به دست آورد نمره 415.53 petaflops. است که در مقایسه با 148.6 petaflop نمره به دست آمده توسط آن نزدیکترین رقیب اجلاس است که در ما است و بر اساس IBM سخت افزار.

در حال حاضر Fugaku در حال انجام کار تجربی در Covid-19 از جمله شبیه سازی چگونه این ویروس گسترش می یابد. بسیاری از ابر رایانه ها در سراسر جهان هستند که به کار در coronavirus شیوع اجازه می دهد محققان برای درک بهتر این ویروس جدید و چگونه به مبارزه با این بیماری همه گیر.

گذشته از آن کار ژاپن امیدوار به استفاده از کامپیوتر برای آن "جامعه 5.0" تکنولوژی برنامه. که می تواند آن را مورد استفاده برای همه چیز از شبیه سازی انفجار هسته ای به مدلسازی تغییر آب و هوا.

"من بسیار امیدوارم که Fugaku خود را نشان می دهد بسیار موثر در برنامه های کاربردی جهان واقعی و کمک خواهد کرد که برای تحقق بخشیدن به جامعه 5.0" گفت: Naoki Shinjo, شرکت, اجرایی, از فوجیتسو, در بیانیه ای.

Fugaku ایجاد شده توسط گروه تحقیقاتی Riken و شرکت فناوری فوجیتسو با استفاده از تکنولوژی از بازو که باعث می شود نیمه هادی ها و نرم افزار. بازو طرح تراشه برای بسیاری از جهان گوشی های هوشمند از جمله آیفون و شایعه به آمدن به اپل مکینتاش نیز هست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن