کارلوس رویز Zafon مرگ: سایه باد نویسنده می میرد از سرطان در سن 55

کارلوس رویز Zafón اسپانیایی نویسنده رمان المللی از جمله پرفروش سایه و باد و مرده است سن 55. به گفته رسانه های

توسط FARDAALEFBA در 1 تیر 1399

کارلوس رویز Zafón اسپانیایی نویسنده رمان المللی از جمله پرفروش سایه و باد و مرده است سن 55.

به گفته رسانه های اسپانیایی گزارش Zafón مبتلا به بیماری سرطان روده بزرگ در سال 2018 است.

Zafón هشت رمان ترجمه شده به بیش از 40 زبان و به فروش می رسد بیش از 38 میلیون نسخه در سراسر جهان.

او زمانی شهرت بین المللی با موفقیت در سایه باد, این کتاب برای اولین بار در چه خواهد خود را تبدیل به گورستان فراموش شده کتاب سه گانه است. این سری با نتیجه 2016 را در دخمه پرپیچ و خم از ارواح.

"امروز یک روز بسیار غم انگیز برای کل Planeta تیم است که او را می دانستند و با او کار می کرد به مدت 20 سال است که در آن دوستی که فراتر از حرفه ای جعلی است," با انتشار بیانیه ای اسپانیایی ناشر گفت.

در این بیانیه گفت: Zafón مرگ مشخص شده اند از دست دادن یکی از "بهترین رمان نویسان معاصر" و به نقل از یک خط از سایه باد: ""هر کتاب در هر دوره شما اینجا می بینید دارای یک روح است. روح کسی که آن را نوشته است و از کسانی که آن را خوانده و زندگی و خواب با آن است."

خود را به زبان انگلیسی ناشر Weidenfeld & Nicolson گفت که "عمیقا غمگین به گوش کارلوس' عبور".

"Weidenfeld & Nicolson به شدت افتخار به انتشار چنین استادانه نویسنده که داستان به ارمغان آورد شادی را به میلیون ها نفر از خوانندگان و ادامه خواهد داد به الهام بخش و لذت نسل های آینده گفت:" ناشر جنی خداوند.

در حالی که کتاب های او اکثرا مجموعه در بارسلونا Zafón زندگی کرده بود در لس آنجلس برای تقریبا سه دهه است.

"من همیشه به حال این دوران کودکی تصویر در پشت ذهن من از این مکان فوق العاده که در آن تمام چیزهایی که من از آمد; Orson Welles, جاز, تمام چیزهای که. لس آنجلس یکی از آن مکان که در آن somebodies تبدیل به nobodies و nobodies تبدیل به کسی گفته مستقل در سال 2012.

"در لس آنجلس, شما این حس گاهی اوقات که مرموز گشت در شب: زمانی که خیابان ها را خالی هستند و هر کس در خواب آنها را پاک کردن گذشته است. آن را مانند یک بد Ray Bradbury داستان – حافظه پاک کن."

در همان مصاحبه او توضیح داد که بارسلونا به عنوان "بیهوده زن" و ذکر کاتالان شاعر جوآن Maragall که به نام شهرستان "بزرگ جادوگر".

"... و یا برخی از نوع عفریته" او افزود: "و در آن شهر است این تیره فریبنده حضور که گمراه و lures های مردم است. من فکر می کنم بارسلونا دارای تعداد زیادی از آن."

آخرین مطالب