ساشا بارون کوهن 'سقوط راست رویداد مبدل به عنوان بلوگرس خواننده' در واشنگتن ادعای گروه

ساشا بارون کوهن متهم شده است از نفوذ یک تظاهرات در واشنگتن سازماندهی شده توسط far-right گروه سه Percenters, صو

توسط FARDAALEFBA در 8 تیر 1399

ساشا بارون کوهن متهم شده است از نفوذ یک تظاهرات در واشنگتن سازماندهی شده توسط far-right گروه سه Percenters, صورتحساب به عنوان "مارس برای حقوق ما 3".

این کمدین که شناخته شده است برای کشیدن استادانه درست شده, شوخی گفته مبدل خود را به عنوان یک بلوگرس خواننده و سنگ متن ترانه از جمله: "دکتر Fauci, آنچه که ما میخوام انجام دهید ؟ تزریق او را با ووهان آنفولانزا... هیلاری کلینتون چه کنیم میخوام انجام دهید ؟ قفل او مانند ما استفاده می شود به انجام."

در فیلم از این رویداد سه Percenters مخاطبان شناخته شده به عنوان مشتاق تهمت حامیان – شنیده تشویق و کف زدن همراه برای طولانی عملکرد.

مت مارشال سابق یکی از این سه Percenters در واشنگتن گفت: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در توییتر که او معتقد است کوهن بودجه این رویداد تحت نام مورد بازگشت به کار ایالات متحده آمریکا یک شرکت مستقر در اورنج کانتی, کالیفرنیا.

"آنها می خواستند را در برخی از باندهای برخی از موسیقی خوب مرحله آن را راه اندازی آمپر از آن بهتر" مارشال گفت. "این احساس کمی عجیب و غریب اما پس از آن [آنها] آغاز پرداخت پول برای چیزهای مانند port-a-potties, مرحله, اجاره [و] موانع."

مارشال ادعا کرد که زمانی که کوهن شروع به اجرای برنامه "فوق العاده نژادپرستانه آهنگ" اعضای 3 Percenters اقدام به جذبش کردن مرحله. اما آنها متوقف شد توسط ماموران امنیتی که کوهن گفته بود استخدام کرد.

واشنگتن گشت سربازان گفت: این المپیک که حدود 500 نفر حضور محافظه کار تجمع در پارک میراث در شنبه 27 ژوئن.

مارشال مقصر حادثه در حزب دموکرات و واشنگتن فرماندار جی Inslee. "آنها صرف مقدار زیادی از پول را به ما بد نگاه" او ادعا. "من شرط می بندم شما اگر شما به دنبال این رشته می رود به طور مستقیم می رود به دولت واشنگتن و حزب دموکرات است."

قبل از اینکه فیلم جدیدی از کوهن گزارش عملکرد Yelm عضو شورای شهر جیمز کانر بلر نوشت: در Facebook صفحه: "ساشا بارون کوهن کشیده... شیرین کاری در ماه مارس برای حقوق ما 3 رویداد".

یک تصویر از خود پست به اشتراک گذاشته شده توسط برجسته ما کنترل اسلحه فعال سالی وات.

پس از عملکرد کوهن گزارش برگشتم مبدل به عنوان یک دوربین ،

مستقل در تماس است کوهن نماینده برای نظر.

در سال 2018 سری است که امریکا کوهن سفر در اطراف ما در های مختلف پنهان در حالی که pranking خواهان.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب