شرکت رویال شکسپیر محکوم 'شنیع' تلویزیون مثال توصیف رومئو و ژولیت بازیگران به عنوان 'garishly متنوع'

شرکت رویال شکسپیر است انتقاد ساندی تایمز پس از یک تلویزیون مثال توضیح داده شده این بازیگران در یک رومئو و ژولی

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

شرکت رویال شکسپیر است انتقاد ساندی تایمز پس از یک تلویزیون مثال توضیح داده شده این بازیگران در یک رومئو و ژولیت تولید به عنوان "garishly متنوع".

این مقاله به نظر می رسد در یک پیش نمایش پیش از RSC را نمایش مکبث در BBC4 و اظهار داشت که این بازی شد "کمتر garishly متنوع در مصاحبه از آخرین روز یکشنبه رومئو و ژولیت".

بازیگران RSC را مدرن روز اقتباس از رومئو و ژولیت شامل انگلیسی-ژاپنی بازیگر بالی صفرا به عنوان رومئو و اسکاتلندی بازیگر کارن fishwick است به عنوان ژولیت.

Mercutio به تصویر کشیده شده توسط شارلوت ژوزفین به عنوان یک زن.

پس از ساندی تایمز فهرست به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی (RSC با صدور بیانیه ای گفت این بود "شوکه و وحشت زده" در زبان استفاده می شود.

"[نویسنده] جان Dugdale بررسی پولی فیندلای را 2018 RSC تولید مکبثتوصیف آن به عنوان "کمتر garishly متنوع در مصاحبه' از اریکا whyman را از دست تولید رومئو و ژولیت هفته گذشته" بیانیه بخوانید.

"چنین عمدی و توهین آمیز استفاده از زبان نشان می دهد روشن تعصب و devalues مردم در این مورد به طور خاص تنزل ارزش کار RSC هنرمندان است."

در این بیانیه اضافه شده است که RSC هدف منعکس کننده طیف متنوعی از استعداد در انگلستان پس از آن مخاطبان "که ما در خدمت همه قادر به تشخیص خود در مرحله".

ساندی تایمز به عذر خواهی کرد برای آنچه در آن می گوید: یک تولید خطا و حذف لیست از آن نسخه آنلاین.

در بیانیه ای یک بار یکشنبه سخنگو گفت: "ما متاسفیم که نامناسب مرجع به نظر می رسد در بررسی ما از مکبث. آن حذف شده است ما از نسخه آنلاین."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب