روی کین می گوید منچستر یونایتد آنها نیاز به یک دروازه بان بهتر از David de Gea

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

روی کین می گوید منچستر یونایتد باید یک دروازه بان بهتر از David de Gea اگر آنها می خواهند برای به چالش کشیدن برای لیگ برتر.

خواستار De Gea می شود کاهش یافته و رشد کرده اند پس از اشتباهات خود را در نیمه نهایی جام حذفی را دیدم ایالات ضرب و شتم توسط چلسی و او ریخته توپ دوباره در طول روز یکشنبه پیروزی 2-0 در شهر لستر اما بهبود به انکار جیمی Vardy.

کین گفت که او "هرگز یک فن بزرگ" از اسپانیولی.

"او باعث می شود به مراتب بیش از حد بسیاری از اشتباهات بزرگ, اشتباهات, است که هزینه, ایالات, بزرگ, نقطه" کین گفت: آسمان ورزشی. "اگر ایالات خواهید برای به چالش کشیدن برای لیگ عنوان آنها نیاز به یک دروازه بان بهتر.

"آنها نیاز به یک تغییر آنها آن را انجام داده قبل از. من نمی دانم چه بزرگ آواز و رقص است که در مورد یک دروازه بان ایران انجام شده است آن را برای سال.

"اعتصاب هستند کاهش یافته و یا به فروش می رسد مشابه با هافبک اما برای برخی از دلیل با دروازه بان آنها فکر می کنم ما باید به چوب با دروازه بان برای کمی طولانی تر از دیگران به دلیل چیزی که آنها را دو یا سه سال پیش است."

کین با اشاره به نحوه قهرمانان لیورپول قرض داده بود, آلمانی, shotstopper Loris Karius به بشیکتاش و پرداخت و سپس جهان-رکورد هزینه برای برزیل Alisson.

"ما دیده ایم لیورپول دریافت بر روی سطح دیگری زمانی که آنها به بهبود دروازه بان" کین اضافه شده است.

"چه معامله بزرگ است ؟ اگر او (De Gea) نیست آن را انجام, او, اشتباه, پس از آن ایجاد یک تغییر.

"وجود دارد خوب دروازه بان در خارج وجود دارد."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب