هالووین جان: John Carpenter رسما اعلام کرد بازگشت از شخصیت های اصلی در وحشت عاقبت

John Carpenter نشان داده است برخی از اخبار هیجان انگیز در مورد هالووین جدید فیلم جدید خود را با تریلر توضیح می

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

John Carpenter نشان داده است برخی از اخبار هیجان انگیز در مورد هالووین جدید فیلم جدید خود را با تریلر توضیح می دهد که یکی از بزرگ Michael Myers رمز و راز است.

در حالی که اعلام کرد که هالووین کشته شده است به تعویق افتاد یک سال تمام به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این فیلمساز همچنین رسما اعلام کرد که عاقبت را ببینید بازگشت برخی از نام آشنا.

در آنچه که او به عنوان "بازیگران و میراث شخصیت" نجار و کارگردان David Gordon Green گفت که فیلم جدید نه تنها شاهد بازگشت جیمی لی کورتیس' لوری Strode اما تامی دویل (برایان اندروز) که پسر جوان او babysits در سال 1978 اصلی است.

دیگران به نظر می رسد عبارتند از: ماریون اتاق (نانسی Stephens) پرستار که با این نسخهها کار با سام لومیس (دونالد مطبوع) دبیرستان قلدر Lonnie (Brent Le صفحه) و کلانتر Leigh Brackett (چارلز Cypher) بهترین و شناخته شده برای خود را نقل قول "این هالووین هر کس به عنوان یکی خوب را بترساند."

همچنین در هالووین جان خواهد بود تامی دوست لیندزی والاس (Kyle Richards). در اصل او babysat توسط آنی که کشته شده است توسط مایرز.

استیونز Cyphers و ریچاردز را تلافی نقش مربوطه خود را. آنتونی مایکل هال و رونی Longstreet را بازی بالغ نسخه از تامی و Lonnie.

هالووین, کشته شدن نزدیک می شود متصل به اصلی با ابتلا به بازماندگان اول مایرز' اصلی داد و بیداد مرگبار در هدنفیلد, Illinois.

اولین تیزر برای این فیلم توضیح می دهد که چگونه مایرز evades مرگ یک بار دیگر – به عنوان موتورهای آتش با عجله به ساختمان در حال سوختن او را از داخل لوری التماس firefighers به "اجازه دهید او را سوزاند".

حتی اگر آنها را مدیریت برای صرفه جویی مایرز در آن هیچ کشش به فرض او را فرار به نحوی با توجه به استعداد خود را برای خارج شدن از به ظاهر کشنده شرایط.

فیلم عاقبت به طور مستقیم 2017 هالووین راه اندازی مجدد. از آن خواهد شد در 15 اکتبر 2021.

"اگر ما انتشار آن در ماه اکتبر این سال به عنوان برنامه ریزی شده ما باید با واقعیت روبرو هستند که این فیلم خواهد بود مصرفی در یک مصالحه تئاتر تجربه" نجار توضیح داد: در یک بیانیه نوشته شده است.

"پس از وزن گزینه های ما, ما را انتخاب کرده اند به فشار این فیلم را اکران یک سال."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de