سنگ تلوزیون بی گناهی که Quaalude بوسه: تقریبا مشهور در 20 توسط ستاره و مدیر که از آن ساخته شده

منn در اواخر سال 1972 یک نویسنده به نام Cameron Crowe زنگ زد دفاتر سنگ نورد با یک حرکت شبیه چمچه زنی در مورد ب

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

منn در اواخر سال 1972 یک نویسنده به نام Cameron Crowe زنگ زد دفاتر سنگ نورد با یک حرکت شبیه چمچه زنی در مورد باب دیلن. آنها زد ، چه هیچ کس در دفتر متوجه شدم هر چند که نویسنده تنها 15. در عرض دو سال زودرس نوجوان از سن دیگو به حال تبدیل شدن به جوانترین فرد همیشه برای نوشتن یک جلد از ویژگی های برای مجله و زیر گروههای از این که به Led Zeppelin در تور یک شناور خودی بالا در دود از جت خود را-تنظیم شیوه زندگی است.

اگر این برای تلفن های موبایل مانند طرح یک فیلم است که به دلیل آن است. تقریبا معروفمنتشر شده در 13 سپتامبر سال 2000 نوشته شده بود و کارگردان که همان کامرون کرو, پس از آن یک نام خانگی, خود ارضایی, برنده جایزه اسکار, درام, فیلم جری مگوایر (1996). آزادانه در کرو خود teenage ماجراهای در سنگ نگاری, تقریبا مشهور است که در سال 1973 و پس از او alter ego ویلیام میلر یک cherubic نویسنده جوان که گرفته زیر بال افسانه ای راک منتقد Lester چتری (فیلیپ سیمور هافمن) سپس زمین یک رویا کمیسیون برای رفتن در جاده ها با سطح میانی باند Stillwater (داستانی ترکیبی از عقاب و Lynyrd Skynyrd).

"من احتمالا به عنوان محافظ از تقریبا معروف من به عنوان کسی که بر روی زمین" کرو به من می گوید. "این یک فیلم در مورد خانواده و عشق به موسیقی و من به یاد داشته باشید در طول" من کارگردانی این با خیلی دوست دارم – من واقعا امیدوارم که این نشان می دهد تا بر روی صفحه نمایش.'" آن می کند. Thrumming با سرزندگی جوانی تقریبا معروف است جلال شیرین فکر داستان یک کراوات رنگ paean به معصومیت از دست رفته و موسیقی است که به شکل و تعریف یک نسل قبل از این صنعت شد, ربوده شده توسط بازاریابی مردان است.

"این بسیار نادر در هر حرفه ای به عنوان بخشی از یک واقعا کلاسیک فیلم می گوید:" کیت هادسون نامزد جایزه اسکار برای نقش خود را به عنوان خودخوانده "Band-Aid" پنی لین. "اما 20 سال در, من در حال حاضر می تواند عینی می گویند: تقریبا معروف است که واقعا یک فیلم کلاسیک. این یکی از بهترین اسکریپت های من تا کنون به عنوان خوانده شده."

برنده جایزه اسکار بهترین فیلمنامه اصلی فیلم برداری نه تنها در اوایل دهه هفتاد سنگ, صحنه, طریق چشم از یک آرمان kid – تور را مواد مخدر تلوزیون – بلکه چنگال خیانت و عشق نا فرجام. کرو در تخمگذار روح خود را باز doffs کلاه خود را به Truffaut را سرقت بوسه و 400 Blows: در زیر وزش کمدی بزن و بکوب و طنز شما پیدا کردن حقایق تلخ و شیرین. تاپیک مفتون حس ماجراجویی به آن همه است.

"من با گروه' ویلیام (پاتریک زد بازی تا سال) در تور با Stillwater در تقریبا مشهور' (رکس)

"کامرون یک راه فوق العاده از romanticising چیز در زندگی است که همه ما از طریق رفتن می گوید:" پاتریک زد بازی تا سال که ستاره به عنوان ویلیام میلر. "به همین دلیل است که فیلم های خود را – مانند Fast Times at Ridgemont High (1982) و می گویند هر چیزی (1989) – طنین انداز با من با بچه های من با پدر و مادرم. چیزهایی که ویلیام میلر می رود از طریق ارتباط با افرادی که علاقه مند به روزنامه نگاری; افرادی که در عشق سقوط کرد; مردم بودند که واقعی فن از چیزی. البته وجود دارد طرف تاریک به همه این چیزها اما کامرون این است بی باک, ناظر, عاشقانه. که قلب که رمانتیسیسم که خوش بینی نفوذ تقریبا معروف است."

بیلی کروداپ که نقش راسل Hammond, Stillwater را می توان سنگ خدا گیتاریست موافق است. "بسیاری از ما دلتنگ مورد بزرگ انتقال در زندگی ما," او می گوید. "و آن را به سیستم برای دیدن کسی که در آستانه جوانی سعی کنید برای مدیریت چنین عجیب و غریب و هیجان جو در تمام راه ما می خواهیم به تصور راک اند رول شیوه زندگی است." کرو او ادامه coaxes رتبه از جمله "قابل توجه اجرای برنامه از بازیگران که او ایجاد یک پرده نقش دار که همه برخی از اتصال به. او بیگانه نیست مخاطب با در نظر گرفتن خود و موضوع خیلی جدی است."

است که می گویند او در زمان فیلم به آرامی. اگر چه او تا به حال یک نسخه از اسکریپت از اواخر دهه هشتاد آن را تنها پس از تعجب موفقیت جری مگوایر – آن فروش $274m (£220) و نامزد پنج اسکار برای برنده بهترین بازیگر نقش مکمل مرد (Cuba Gooding Jr) – که کرو احساس آماده به distil همه کسانی که تجربیات شخصی به یک 172-صفحه سرود به وحشی چشم صحنه که فوران بین شصت هیپی آرمان گرایی و پانک نیهیلیسم. او نشان داد که فیلمنامه به والتر پرکس و لوری مک دونالد سر از تولید در دریم که به نوبه خود تا به حال استیون اسپیلبرگ نگاه بیش از آن. "من به عنوان خوانده شده خود را, اسکریپت" اسپیلبرگ گفته کرو پایین گوشی. "شلیک هر کلمه."

بنابراین او. دست $60m بودجه توسط دریم او در مورد دقت مونتاژ بازیگران خود را. یا سوار کردن مجدد آن در برخی از موارد است. "براد پیت مشغول به کار در این فیلم برای حدود چهار ماه" به یاد می آورد کرو. "او می خواست به بازی یک نوازنده و یک انفجار به کار با" اما او به پایان رسید تا عبور در نقش راسل هموند شش هفته قبل از فیلمبرداری بود برای شروع.

در جای دیگر کرو در نظر گرفته ریتا ویلسون برای ویلیام querulous overprotective اما در نهایت تصمیم گرفتند برای Frances McDormand, که, خنده دار, fretful عملکرد را کسب او یک نامزدی اسکار. همانطور که برای پنی لین, Sarah Polley در اصل به بازی اما زمانی که فیلمبرداری به تعویق افتاد, او در نقل مکان کرد. هر چند کیت هادسون در حال حاضر شده است به عنوان بازیگر ویلیام خواهر بزرگتر – بخشی که در نهایت رفتن به مدرسه, دوست, Zooey Deschanel – او خواسته کرو اگر او می تواند استماع به جای پلی.

"این خائنانه ترین آزمون روند من تا کنون بوده است از طریق" هادسون به یاد. "منظورم این است که پس از استماع استماع پس از استماع. در ابتدا کامرون بود و تمایلی به من پنی; او را دیدم من به عنوان خواهر. اما گیل لوین [مدیر ریخته گری] بزرگ, تشویق کن برای من. در آن زمان من فیلمبرداری یک فیلم در ایرلند بنابراین من نیاز به پرواز به جلو و عقب به این امتحانات ابتدائی. من چهار من فکر می کنم. من به یاد داشته باشید در بار سوم از رفتن من به نام مادر من [Goldie hawn] و به او گفت من نمی دانم که در آن من بود هر بیشتر. من فقط 19. من خیلی مستقل خیلی سریع. من دوست دارم پرواز در سراسر جهان و واقعا مایل به این کار است. به هر حال آن پرداخت می شود."

در او چه بود دستیابی به موفقیت نقش هادسون ساکن رایگان-روحیه پنی لین با چنین اثیری سهولت است که آن را از همه بیشتر دلخراش هنگامی که شما کشف کبود سودا زیر که کاراپاس از اعتماد به نفس. ستایش توسط ویلیام, عاشقانه راسل – حتی زمانی که او در معاملات خود را در برای 50 دلار و یک مورد آبجو در یک بازی پوکر – پنی عاطفی تکیه گاه که در آن درام نوبت با Hudson ارائه هر نکات دقیق وظریف. "کیت سحر و جادو" موافق کرو. "او است و در مجموع ، او روشن اتاق."

کیت هادسون در نقش پنی لین: 'این خائنانه ترین آزمون روند من تا کنون بوده است از طریق' (رکس)

پنی استوار بود می گوید هادسون در "ســرمايه مختلف زنان". "ما نمی تلوزیون," پنی توضیح می دهد در این فیلم است. "تلوزیون خواب با ستاره های موسیقی راک زیرا آنها می خواهند به نزدیک کسی معروف است. ما در اینجا به دلیل موسیقی ما الهام بخش موسیقی است. ما Band-ایدز است."

یکی اغلب به عنوان کرو الهام بخش است معروف راک ارشد پاملا Des Barres که romanced, در میان دیگران, Jimmy Page, کیت ماه و فرانک زاپا. "منظورم پاملا یکی است اما او واقعا که پنی لین است که می گوید:" هادسون. "وجود دارد یک دسته از متفاوت دختران جوان که من به دنبال در. یکی بود Pennie لین [که در شکل پرواز بند جوراب, دختران, گروه, یک گروه از گروه مروج]. بعد این دختر بسیار جوان. من فراموش کرده ام که دقیقا کدام خواننده استفاده می شود به او بود اما او بسیار در عشق با او. او مرتب کردن بر اساس مثل یک هیپی, شما می دانید. من در گفتگو با بسیاری از همسران ستاره های موسیقی راک آن زمان. این یک وحشی و قوانین بسیار متفاوت بودند. [شخصیت] نوعی اسیر آزادی و عشق و زندگی عشایری کولی شیوه زندگی در دنیای راک اند رول."

کیت هادسون با جایزه گلدن گلوب برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن (تقریبا معروف) (گتی)

در حالی که پنی لین بود که بر اساس یک کامپوزیت از زندگی واقعی زنان راسل هاموند به طور خاص تحت تاثیر قرار Glenn Frey. حتی برخی از فیلم گفت و گو شد استخراج از کرو خود در گفتگو با اواخر عقاب خواننده گروه. "فقط ما را نگاه سرد" او یک بار گفت: کرو. در این فیلم راسل می گوید که همان خط به ویلیام.

Crudup نقش راسل به عنوان یک معما: خنک و شادی بخش در سطح, اما همچنین دارای یک بی رحمانه خط و نهفته خود توهم است. "زمانی که من تماس بگیرید از کامرون گفت که او علاقه مند بود می گوید:" Crudup, "او به من گفت شخصیت نیست به طور کامل توسعه یافته به دلیل براد پیت متصل شده بود قبل از. او نیاز به انجام برخی از نوع کارگاه با بازیگران به گمان او مناسب ترین است. من مطمئن هستم که چرا او به من آمد و دقیقا در زمان. که من به یاد من توضیح داد که من نمی گیتار, اما من کار پشتکار به این دلیل که چه بازیگران: ما بزرگ fakers. من یک دونده المپیک که من بدون محدودیت. بنابراین من جعلی آن است."

بیلی کروداپ به عنوان راسل در یک صحنه از "تقریبا مشهور' (رکس)

متوجه او ممکن است در نهایت در بر داشت خود را راسل کرو خواسته Crudup به پرواز به لس آنجلس برای یک بعد از ظهر. "که تجربه بودن با کامرون," او می گوید: "آنقدر عفونی زیرا او بسیار کنجکاو در مورد مردم و مشارکتی داستان سرایی. من مطمئن هستم که وجود دارد یک نوار در جایی از من بازی بعضی از صحنه ها در حالی که انجام تنها چیزی که من می دانستم که چگونه به انجام این کار در گیتار – استفاده از E رشته به انجام ملودی "دود بر روی آب". من که برای چهار ساعت در حالی که ما در تلاش برای آوردن این شخصیت به زندگی است.

"کامرون چالش بود پیدا کردن یک راه را به راسل مات به اندازه کافی است که مردم کشیده شد به این کیفیت مرموز در او اما چیزی به اندازه کافی به طوری که مخاطب با یک نگاه اجمالی از آنچه کسی که در موقعیت های تجربه. او تا به حال نیازی به گفتن حجم از اطلاعات در مورد این افراد این است که او هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن و من هیجان زده بود به خیس خوردن آن را در. پس از برخی از زمان او به من بخش."

زحمت کش هر چند Crudup را ریخته بود و آن چیزی بود در زد بازی تا سال است. پدیده هنگامی آشکار شد بیش از صدها نفر از استماع نوار کرو در شکار برای کسی که در خود واژه "شخصیت خالص fandom و نگاه از یک بچه که می خواهم فرار پیوست و راک اند رول سیرک". "مدل های ما بودند Louis Malle شخصیت اصلی در سوفل قلب," کرو نوشت: در رولینگ استون در سال 2000 "و البته پدربزرگ از همه سینما doppelgangers, Jean-Pierre Léaud, ستاره Francois Truffaut را سرگذشتی فیلم."

در نهایت او و گیل لوین اتفاق افتاده در یک نوار کاست توسط یک بچه از سالت لیک سیتی. نام او پاتریک زد بازی تا سال او بود 16 و تا به حال به طور خلاصه به نظر می رسد در یک فیلم تلویزیونی مجموعه در آلاسکا به نام لژیون آتش: قاتل مورچه ها. اگر چه مشتاق skateboarder او نبود و در عین حال متصل به موسیقی راک. "او یک روح خالص معتبر یوتا بچه با یک کاسه برش و خنده دار قرار داده-بر شیوه" کرو یک بار به یاد می آورد. "او دست تکان داد اسلحه خود را در اطراف بسیاری. او ما را به خنده. یک روز و نیم بعد او ایستاده بود در کار من است."

زد بازی تا سال به خاطر پیدا کردن در مورد این فیلم از طریق یک دوست. "او نیاز به یک سوار به انجام این نوار استماع در آژانس," او می گوید. "و من مانند 'OK سرد" و من به او گوش انجام آن در خارج از اتاق. پس از آن گفتم این صحنه ها بسیار خوب هستند – این چیست؟' او به من گفت این جدید کامرون کرو فیلم و پس از آن مجبور به وفق دادن من به این واقعیت است که کامرون ساخته شده بود می گویند هر چیزی و جری مگوایر." قبل از اینکه طولانی, زد بازی تا سال خودش بود ضبط یک نوار. "این فقط من و سه, تصادفی, آتش سریع صحنه های سراسر," او می گوید. "همه آنها نوشته شده بود در مورد یک روزنامه نگار سیاسی زیر یک سیاستمدار در مبارزات انتخاباتی خود به دلیل کامرون نمی خواهید اجازه دهید که آن را در مورد موسیقی در اول است."

دو ماه بعد زد بازی تا سال دریافت یک تماس تلفنی. "آنها پرواز من و مادر من به LA کلاس اول قرار داده و ما را در یک هتل و من استماع, وجود دارد," او می گوید. "[او که همه ستاره] راشل لی کوک وجود دارد انجام تماس تلفنی و من به یاد داشته باشید او از آن بیرون آمد و مثل این بود, " شما می دانید که احساس زمانی که شما فقط کاملا دمیده استماع?'" (او نبود بازیگران.) "به هر حال من رفتم به کامرون و من نمی دانم آنچه که او مانند نگاه. اما او این مرد با, تیره مو, تی شرت, یک جفت از محموله های, کوتاه, و من فکر می کنم او در فلیپ فلاپ. او فوق العاده غیر رسمی."

برای اولین بار در 40 دقیقه, هر چند آن را بسیار استماع به عنوان یک pop quiz. چه نوع موسیقی بود که او را به کرو خواسته ؟ آنچه او فکر می کنم از Led Zeppelin? چه شد آخرین رکورد او خریداری ؟ "در این مرحله من هنوز هم فکر می کردم این فیلم در مورد سیاست می گوید:" زد بازی تا سال "بنابراین من به او گفت من به موسیقی در همه. من فقط گفت که من دوست داشتم روز سبز و که من تا به حال یک Chumbawamba CD و او مانند 'OK, OK, من قصد دارم به بازی برخی از موسیقی برای شما و من قصد دارم به شما در مورد آن و آنچه در آن شما را به یاد.' بنابراین او قرار داده Simon & Garfunkel در دفتر خود و فقط شروع فیلمبرداری من است."

خوشبختانه زد بازی تا سال مبهم بود و آگاه از "امریکا" و چند آهنگ دیگر شنیده و آنها را در راه سفر با پدر و مادر خود را به جنوب یوتا. "کامرون توصیف صحنه ویلیام خواهر بزرگتر ترک خانه است که در آن ["امریکا"] به پایان رسید تا بازی در این فیلم است. بنابراین ما دوباره تصویب رسید که صحنه با او زیر من در اطراف دفتر خود را با یک دوربین فیلمبرداری است. پس از آن" زد بازی تا سال به یاد می آورد: "من به خانه رفت احتمالا برای دو یا سه هفته بیشتر و سپس آنها مرا دوباره به انجام برخی از تست. من برخی از مسائل با براد پیت که شگفت انگیز بود.

"من رفتم به کامرون دوباره و براد سرد بود وجود دارد. او فوق العاده خوب است و می توانم بگویم که من بسیار عصبی بود. من به وضوح می دانستم که او بود و او از من خواست در مورد یوتا و اگر من snowboarded و اگر من بازی های ویدئویی است. ما صحبت در مورد [بازی] سرد مرزها برای, من نمی دانم, 15 دقیقه قبل از کامرون تبدیل شده و ما برخی از صحنه است. این یک مقدار زیادی از سرگرم کننده است."

پاتریک زد بازی تا سال صحبت می کند به کامرون کرو در مجموعه ای از "تقریبا مشهور', 2000 (رکس)

در پایان آن زد بازی تا سال را بی تجربگی است که به کمک او دفع رقابت از امثال جوزف گوردون-لویت. به عنوان یک قطعه از meta-ریخته گری آن را بدون شک زرنگ و دانا با تشابه به ویلیام سفر بیش از آشکار است: زود باور یک تازه وارد در تلاش برای شناور ماندن در بازی uncharted waters, احاطه شده توسط بت خود را. "جو لویت کاملا می تواند بازی کرده اند و می شده اند درخشان می گوید:" زد بازی تا سال, "اما من حدس می زنم چیزی است که کامرون قدردانی در مورد چگونه سبز من بود."

در نتیجه عملکرد است که در یک بار مناقصه ترس واقعی است. صحبت کردن در دی وی دی تفسیر کرو گفت: زد بازی تا سال شد "تجسم گناه fandom در آستانه بزرگسالی است. او قطاری که چگونه او احساس می شود. زمانی که من به او نگاه من به یاد داشته باشید که چگونه من احساس می شود." "پاتریک می دهد چنین عملکرد" Crudup می گوید در حال حاضر. "به نظر من کار کردن با او را یکی از بزرگ فریبندگی از همه چیز است."

واضح است که این مهم به کرو که داستان خود را در حال verisimilitude. قبل از اینکه فیلمبرداری شروع به بازیگران داده شد goodie کیسه پر از سنگ مجلات از دهه هفتاد که بسیاری از آنها آمد از کرو مجموعه خود و آنها دستور به تماشای rockumentaries مانند دیوانه سگ و انگلیسی (1971) – که به شرح زیر Joe Cocker را در سال 1970 تور در ایالات متحده آمریکا – و آهنگ یکسان باقی می ماند (1976) شامل فیلم Led Zeppelin زنده در سال 1973. در این شب اعضای Stillwater – Crudup, Jason Lee, John Fedevich و علامت Kozelek – مورد نیاز برای شرکت در چه محبت شناخته شده به عنوان "مدرسه راک".

گروه Stillwater در یک صحنه از "تقریبا مشهور' (رکس)

آن headmaster جانباز خواننده و گیتاریست Peter Frampton در حالی که قلب نانسی ویلسون به کرو در آن زمان یکی از معلمان است. "باید اعتراف کنم که یادگیری برای بازی گیتار تحت این نوع از فشار بود و نه سرگرم کننده" اذعان می کند Crudup. "این یک چیز است که اگر من یک پسر است که تصور می شود بسیار خوب است اما زمانی که شما به معنای اسراف استعداد, شما می دانید, آن را سخت. و من آن را تقلید می کنی. پس انگشتان خود را در حال کشتن شما سلاح های خود را در حال کشتن شما را در کشتن شما است. و تمام اینها مهار توانایی من واقعا شادی را در آنچه باید بدیهی است که یکی از منحصر به فرد ترین تجربه زندگی حرفه ای: گرفتن گروه تمرین با نانسی ویلسون و Peter Frampton."

اما وجود دارد یک احشایی هیجان او همچنان در بازی San Diego Sports Arena برای یکی از فیلم های اولیه به صحنه است. "هنگامی که شما به 1500 نفر با این سطح از چاپلوسی متمرکز بر تفسیر خود را – حتی اگر آن را تظاهر – آن را یک نفس افزایش دهد. من به راحتی می توانید درک کنند که چگونه مردم را غرور دریافت به طور گسترده ای پیچشی."

نه تنها Stillwater نگاه معتبر آنها صدای آن را بیش از حد. علاوه بر به ثمر رساند فیلم و بازی ریتم گیتار برای گروه Wilson, استخدام Pearl Jam مایک McCready به ارائه راسل هاموند گیج کننده ریف. Frampton, در ضمن به او کمک کرد و کرو نوشتن Stillwater ها. هدف او گفت: EW.comبود برای تولید یک باند "است که واقعا خوب است, اما نه همه راه تشکیل نشده است. یک باز برای Black Sabbath' نوع صدا." تصمیم گیری به اجتناب از همه از آخرین فن آوری های دیجیتال, Wilson زمانی Stillwater را "گرم" هفتاد احساس با سبک قدیمی آنالوگ مخلوط کردن تجهیزات تقویت کننده های لوله و لوله میکروفن. نتیجه این شد زمین کامل. در واقع زمانی که کرو نشان داد Led Zeppelin را جیمی پیج و رابرت پلنت اولیه برش جفت ارز تحت تاثیر قرار گرفتند که آنها اجازه مدیر به استفاده از پنج تن از آهنگ های خود را در فیلم.

از تمام فیلم اجرای شاید بیشتر ماندگار است که از اواخر فیلیپ سیمور هافمن, به عنوان Lester چتری از scabrously صادق راک روزنامه نگار که در زندگی واقعی شد کرو مربی. به عنوان توسط هافمن, چتری است empath تغییر ظاهر به عنوان یک انسان گریز در لباس نشسته. "فیل هافمن بیمار بود با آنفولانزا زمانی که او خود را در صحنه می گوید:" کرو. "او تا به حال از earbuds تقریبا در هر دقیقه در مجموعه. به عنوان درخشان به عنوان شما فکر می کنم او این است که او بیشتر شد. از دست دادن عظیمی و چه هدیه ای است که او با بازی لستر. لستر احتمالا به توافق برسند. آنها تا به حال مشابه جهان مشاهده... و هر دو سوخته روشن... دو خطی ستاره های دنباله دار در سراسر آسمان است."

زد بازی تا سال توسط خود را برای پذیرش خود "کمی مرعوب" توسط هافمن. "او بیشتر سخت می زند' نوع از انرژی در اطراف من" او به یاد می آورد. "او مانند," که در آن به شما آموزش داده ؟ شما فقط برخی از بچه ها از یوتا, متعجب? شما در املاک گه در حال حاضر – تو به آن مرحله و کسب نقطه خود را در اینجا. او همچنین به صحبت با من در مورد چگونه هنر فیلم سازی در حال مرگ بود. آن را تکرار آنچه Lester گفتن بود ویلیام در مورد صنعت موسیقی در زمان است. او مانند, " شما می دانید ما در پایان عصر طلایی فیلم سازی و به زودی ما حتی نمی نیاز به رفتن به بازیگران از آنجا که آنها در حال رفتن به تحریک و تشجیع کردن همه چیز است.' و من 16 در مجموعه و زندگی من رویای مادام العمر بودن یک بازیگر حرفه ای و او گفت: این همه. گفتم صبر کنید من فقط به اینجا رسیدیم.'"

"آیا دوستان با ستاره های موسیقی راک; آنها را فاسد خود را به چشم انداز' – اواخر فیلیپ سیمور هافمن, به عنوان لستر در تقریبا مشهور' (رکس)

در حالی که جفت شد فیلمبرداری یک کسی که شام میخورد صحنه روشن تنظیم نور شروع مانع زد بازی تا سال عملکرد. "آن را وادار چشم من به" او به یاد می آورد. "فیلیپ متوقف و او مانند" Hey man, شما حتی نمی توانید نگه داشتن چشم خود را باز. چه خبر است؟'" زد بازی تا سال عذر خواهی کرد. "او مانند" نه نمی شود با عرض پوزش. می تواند ما را در بن که نور؟' سپس او و جان تلفات بسیار استادانه فیلمبردار, تا به حال مختصر و مفید ارز. در واقع او آن را به ایستادگی کردن برای من اما او نیز آن را به عنوان یک نمونه به من نشان دهد 'سلام اگر شما با داشتن مشکل در انجام کاری شما رو به صحبت کردن برای خودتان.'"

به عنوان چتری با' بهترین خطوط در تقریبا مشهور ("آیا دوستان با ستاره های موسیقی راک; آنها را فاسد خود را دید") فیلم را در تنظیم قطعات – ویلیام از دست دادن بکارت خود را به گروه-ایدز راسل اسید سفر در فن خانه, پارتی, نزدیکی سقوط هواپیما که در آن اعضای گروه خود را فاش عمیق ترین اسرار – همه ریشه در واقعیت است. بله کرو deflowered توسط تلوزیون و بله کرو دو بار نزدیک به پایین رفته با یک هواپیما. "آن صحنه بود که بر اساس یک حادثه وحشتناک در یک تی شرت فروشنده هواپیما کوچک در که تور در سال 1973" او می گوید. "همچنین بر اساس یک پرواز با قلب." به عنوان گروه به رهبری به یک طوفان "همه تاریک ترین هیستریک سمت بیرون آمد" کرو یک بار گفت: نورد سنگ. "پس از آن من نمی توانستم باور است که خجالت می تواند آنقدر بزرگ است که زندگی تقریبا جایزه دوم."

در ضمن یاد صحنه که در آن راسل دام در اسید صعود تا سقف یک فن و yells "من طلایی خدا" ادای احترام به رابرت گیاه که یک بار محدود در سراسر هالیوود اتاق هتل در طول یک مصاحبه مطبوعاتی و فریاد زد آن را از بالکن به لا شب. مدت کوتاهی پس از انتشار این فیلم, Crudup بود در همان پرواز به عنوان گیاه. "من صرف یک ساعت در هواپیما که فقط فلج به دنبال هر گونه تلاش برای حمله به یک گفتگو. هنگامی که ما فرود آمد و من رفتم و من حمل-و او به عقب نگاه کرد به من و رفت, 'آه که شاهد روزهای بهتری" از آنجا که من حدس می زنم آن را یک قطعه از s**t حمل. و بدون گم شده ضرب و شتم من گفت: "من نام Billy Crudup, من در فیلم به نام Almost Famous و من با بازی راسل هموند. من یکی که گفت: من طلایی خدا است." او می رود " که من خط. و من گفت: "خوب, این خط در حال حاضر و راه می رفت."

'من طلایی خدا!' بیلی کروداپ در تقریبا مشهور' صحنه به عنوان ستاره راک راسل هموند (یوتیوب/screengrab)

تقریبا معروف باز در آمریکا در سپتامبر 2000. منتقدان و دگرگون شد. "Oh, what a lovely فیلم" نوشت: اواخر سال راجر ایبرت. "من تقریبا بغل کردن خودم در حالی که من آن را تماشا کردند." نیویورک تایمز در ستایش آن "هوشمند گسترده اسکریپت" در حالی که مستقلبررسی آن در جشنواره فیلم لندن گفت که "ماهرانه ویرایش خوشمزه, خنده دار و با موسیقی متن فیلم است که بهتر است از جنس".

در عین حال این فیلم موفق به پیدا کردن مخاطبان – و در نهایت صدر در تنها $47.4 m. تا حدودی مقصر بود و آن عدم حضور ستاره: بر خلاف جری مگوایرکه تا به حال تام کروز, تقریبا مشهور , درمان کرو به عنوان اصلی آن, قرعه کشی با سختی آشنا هادسون در صورت مسلط پوستر. "دریم در زمان بسیار بزرگ جهش از ایمان حمایت کامرون در مصاحبه کاملا ناشناخته بازیگر می گوید:" زد بازی تا سال توضیح داد چرا آن مجموعه جعبه دفتر شعله ور. "مانند آنها می تواند رفته اند با برخی دیگر از جوانان بسیار محبوب و با استعداد بازیگران در این زمان است که مناسب برای این قسمت. مردم نمی توان فیلم هایی مانند کامرون آنها را می سازد."

اگر چه آن ممکن است به عنوان تجاری موفق به عنوان جری مگوایرکرو می گوید که حتی به این روز آن را تقریبا معروف است که اکثر مردم می خواهم به صحبت کردن با او در مورد. یک دل چند نسل پادزهر به پو مواجه هنری تظاهر آن را در بر داشت یک زندگی دوم در دی وی دی بود و در سال گذشته تبدیل به خوبی بررسی موسیقی برادوی. در حالی که تا حد زیادی باقی مانده درست به طرح این فیلم بازی تصمیم گرفتند به نیشگون گرفتن و کشیدن دو مشکل جنبه های اصلی داستان است. رفته است هر گونه پیشنهاد که پنی لین ممکن است به عنوان جوان 16; چه چیزی بیشتر ویلیام دیگر بوسه او هنگامی که او را ناخودآگاه داشتن overdosed در Quaaludes.

هادسون در آنها زد بازی تا سال اذعان می کند او تا به حال له می گوید: او هرگز احساس "عجیب و غریب" یا "ناراحت کننده" که در مورد بوسه. "این کاملا بی گناه در واقع, اما شما می دانید ما در حساس بار و اگر مردم احساس می کنند لازم است به فوق العاده حساس و ناراحت نیست کسی, پس از آن که حق انتخاب. من فکر می کنم وجود دارد تا شرایط کسب و کار در حال حاضر که بیش از حد حساس است." بازدید امروز صحنه "ممکن است مشکل ساز" می گوید: زد بازی تا سال اما "کرو است این راه مصرف معتبر نگاهی به برخی از انگیزه هایی است که شما را بی میل بعد پایین خط. من نمی گویم که در مقایسه با بوسیدن کسی در حالی که آنها در حال بالا در Quaaludes اما همه ما انجام می شود و یا گفت: چیزهایی که 20 سال بعد ما را به پیچ و تاب خوردن".

برای هادسون کل تجربه تقریبا معروف بود "جادویی". از خاطرات بسیاری از او در مجموعه ای که یکی از میله های بیشتر او می گوید: اتفاق افتاده نهایی صبح. "جیسون لی و همه بودند بیرون رفتن" او به یاد می آورد "و من تا به حال به انجام خیلی زود در پارک مرکزی در 6 صبح تا صبح روز بعد. آن صحنه نهایی بنابراین من به پایان رسید تا کشیدن در مجموع all-nighter با پسران و من دزدانه به اتاق خواب من است که در کنار درب به کامرون. وجود دارد مانند چهار نفر از ما را در خارج از اتاق من و نمی توانید کلید به کار من وجود دارد در یک کمی واقعا زیبا لباس به وضوح فقط گرفتن خانه در ساعت 5 صبح. کامرون می شنود و می شود و به نظر می رسد در من. پس از آن او فقط می رود: 'راک اند رول.'"tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن