ریوردیل ستاره KJ Apa در پاسخ به انتقاد بیش Black Lives Matter 'سکوت'

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

KJ Apa صحبت کرده است پس از متهم توسط یک کمدین بودن "پس از سکوت" در مورد ضد نژاد پرستی و زندگی مهم جنبش است.

این ریوردیل ستاره گفت: او را احساس نمی کند نیاز به به اشتراک گذاری تمام نظرات خود را در رسانه های اجتماعی اما این بدان معنی نیست که آنها هیچ کمتر واقعی به او.

کمدین و YouTuber دانیل الیاس سوال Apa را درک عدم دخالت در اوایل این ماه در توییتر.

با اشاره به Apa نقش در نفرت تو رابه 2018 فیلم اقتباسی از پرفروشترین جوان بالغ رمان در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس دانیل نوشت: "من دوست دارم که فیلم اما من یک سوال کاملا نامربوط به گوشت گاو من قبلا با او اگر KJ بود co-star از این فیلم چرا سکوت ؟ او چنین عظیم مخاطبان جوان و پرداخت کردم در یک فیلم در مورد خشونت پلیس و ... ارسال شده یک مربع سیاه و سفید?"

Apa پاسخ های اخیر جیر گفتن دانیل: "من نیازی به پست من در مورد عقاید و باورها در جهت آنها را به طور واقعی به من. من از سیاه و سفید زندگی می کند – اما من احساس نمی کنم لازم است برای اثبات به مردم من را با ارسال من حضور در این تظاهرات."

در 2 ژوئن, Apa مانند بسیاری Instagram کاربران ارسال شده در کاشی سیاه را Instagram account. این حرکت به معنای حمایت اکسپرس سیاه زندگی ماده و ضد نژاد پرستی به طور کلی.

او همچنین به تازگی به اشتراک گذاشته شده در Instagram داستان فیلم Tupac Shakur ارائه یک سخنرانی قدرتمند در طول سال 1993 ایندیانا سیاه نمایشگاه.

با این وجود در حالی که برخی از پشتیبانی Apa رویکرد دیگران احساس او از دست رفته فرصت برای حمایت از این جنبش از طریق پلت فرم خود را.

Apa است 18.3 میلیون followers on Instagram و 2.1 میلیون دنبالکننده در توییتر.

"ارسال در رسانه های اجتماعی است که به 'اثبات' هر چیزی. آن را به گسترش آگاهی و منابع به پیروان خود را به کمک" یک نفر نوشت: در پاسخ به Apa پیام. "با کسی که دارای چنین پلت فرم یکی فکر می کنم به استفاده از آن برای ایجاد یک تفاوت."

"من امیدوارم که شما متوجه است که" من نیازی به پست من در مورد عقاید و باورها در جهت آنها را به طور واقعی به من "فقط نشان می دهد که چگونه ممتاز شما واقعا هستند" فرد دیگری توییتی در بخش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب