Avio Interiors Economy Plane Seats Coronavirus
ایتالیا-بر اساس Aviointeriors می داند که پس از coronavirus مربوط به سفر محدودیت ها برداشته بسیاری از هنوز هم مردد به پرواز اما این شرکت پرده برداری از یک راه حل برای حفظ مسافران با خیال راحت دور. آنها tout جدید صندلی سیستم می توان در عنوان کمی تا شش ماه در حالی که ساده مقاوم سازی مفهوم می رسند می تواند در عرض دو ماه. جزئیات بیشتر برای تصاویر بیشتر و اطلاعات است.

Janus

Avio Interiors Economy Plane Seats Coronavirus
به نام ادم این طراحی نوآورانه است که مرکز صندلی در یک ردیف از سه معکوس برای اطمینان از حداکثر جداسازی بین مسافران نشسته در کنار یکدیگر و اضافی پلاستیکی شفاف روی صفحه نمایش فراهم می کند حفاظت اضافی. با وجود پیچیدگی اینصورت یک کابین این طرح ارائه می دهد حفظ حریم خصوصی اضافی.

فروش
LEGO Hidden Side El Fuego's Stunt Plane 70429 Ghost Toy, Cool Augmented Reality, New 2020 (AR) Play Experience for Kids (295 Pieces)
لگو سمت پنهان El Fuego این هواپیما شیرین کاری 70429 شبح, ابزار جنسی, سرد, واقعیت افزوده جدید 2020 (AR) تجربه بازی برای کودکان و نوجوانان (295 قطعه)
  • جوانان و رسیدن به ترکیب فیزیکی و دیجیتال بازی در یک همهجانبه تک نفره یا چند نفره واقعیت افزوده (AR) تجربه با این لگو مخفی کنار مجموعه شامل El Fuego کلاسیک هواپیما شیرین کاری!
  • El Fuego این هواپیما شیرین کاری نشان می دهد خالی از سکنه دنیای دیجیتال زمانی که از طریق یک دستگاه هوشمند مجهز به رایگان لگو سمت پنهان AR app که اجازه می دهد تا بچه ها برای حل رمز و راز و پیدا کردن آیتم های سرد و مبارزه با ارواح!
  • این واقعیت تقویت (AR) لگو playset شامل دیجیتالی تعاملی پنهان سمت هواپیما شیرین کاری اسباب بازی به علاوه جک اسکلت El Fuego و مریم Breaksom minifigures و اسپنسر شکل سگ
  • این لگو سمت پنهان علیرضا ساختمان مجموعه جرقه تخیل ارائه می دهد بی پایان ساخت-و-بازی سرگرم کننده و اکشن است که در آن پر از تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای کودکان سنین 7+ که مانند شبح, شکار, اسباب بازی های VR و بازی های دیجیتال
  • هنگامی که ساخته شده است این لگو سمت پنهان El Fuego را شیرین هواپیما مدل اقدامات بیش از 3" (8 سانتیمتر) بالا 8" (22 سانتی متر) طول و 8" (22 سانتی متر) عرض

Glassafe

Avio Interiors Economy Plane Seats Coronavirus
فکر می کنم از Glassafe به عنوان یک حباب ساخته شده از مواد شفاف است که encases سر و شانه های یک مسافر. آن را طراحی شده برای مقاوم سازی موجود بر روی کابین و آن را سریعتر و ارزان تر و کمتر تهاجمی است. بدون این خطوط هوایی ممکن است مجبور به ترک مرکز صندلی خالی که می تواند یک راه حل ناکارآمد به حداقل می گویند.