‘رودخانه در آسمان’: دافی سهام جدید آهنگ بعد از باز کردن در مورد آدم ربایی تروما

دافی منتشر کرده است دوم تنها پس از باز کردن در مورد او دلخراش تجربه بودن دارو ربوده شده و مورد تجاوز قرار گرفته.

او به عنوان مشترک این ترانه با عنوان “رودخانه در آسمان” در Instagram به ویلز خواننده و ترانه سرا نوشت که آن را “برای بهتر شدن روز به می آیند”.

“چرا چرا گریه ؟” آواز می خواند دافی در آهنگ گروه کر صدای او تأکید توسط ماتمزده همراهی پیانو.

در یکی از آیات او آواز می خواند: “من دعا می کنم به پرواز burdenfree // او را پوشش می دهد من خیلی صادقانه // به من آموخته به مقابله با درد است.”

دافی که با نام کامل Aimee آن دافی عرضه یک آهنگ به نام “چیزی زیبا” در BBC Radio 2 مارس. به جز سه آهنگ سهم به افسانه فیلم موسیقی متن فیلم در سال 2015, او تا به حال منتشر شده هر موسیقی جدید پس از دومین آلبوم استودیویی بی وقفه در سال 2010.

این هنرمند نوشت: در مورد ناپدید شدن او از صنعت موسیقی در یک پست طولانی در ماه فوریه در سایت duffywords.comکه در آن او به یک حساب بودن دارو در یک رستوران مورد تجاوز قرار گرفته و اسیر برگزار شد.

“این من را نگران میکند این است که این داستان شامل غم و اندوه زمانی که بسیاری از نیاز های مخالف که در این زمان,” او نوشت. “من فقط می توانم امیدوارم که حرف های من به عنوان یک لحظه حواس پرتی و یا شاید حتی برخی از راحتی که یکی می تواند بیرون آمدن از تاریکی است.

“من فکر افشای عمومی از من داستان را کاملا نابود کردن زندگی من, احساسی, در حالی که پنهان کردن داستان من بود از بین بردن زندگی من خیلی بیشتر است.”

اگر شما شده اند یا تجاوز تجاوز جنسی, شما می توانید تماس خود را نزدیکترین بحران تجاوز سازمان متخصص مستقل و محرمانه پشتیبانی: www.rapecrisis.org.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید