Nintendo Super Mario 64 PC Port
مانند بسیاری از نینتندو فن پروژه این بوده است و تعطیل توسط این شرکت عمدتا به دلیل این واقعیت است که این یک شبیه ساز در حال اجرا Super Mario 64 اما واقعی پورت PC از این بازی است. ویژگی های DirectX 12 پشتیبانی 4K قطعنامه های در حال اجرا فوق العاده عریض مانیتور و مدرن بازی پشتیبانی کنترل سازگار با ویندوز 10 عدد. اگر شما نمی توانید یک شانس برای بازی در این نسخه این کامل playthrough باید اشتها خود را تیز کردن. ادامه مطلب برای این ویدئو.نینتندو تماس شرکت قانون جنگل قانون که این شرکت قبل از استفاده در ایالات متحده را تعطیل هواداران ابزار و فن بازی ها و رام های هک برای خود حزب اول عناوین. در حال حاضر سایتهایی که میزبان لینک کلیک کنید برای دانلود صفحات هستند اما برای مکان در واقع به کاربران اجازه گرفتن وارد شده از نسخه Super Mario 64 پورت را اجرایی آنها گرفته شده را به عنوان سریع به عنوان آنها بروید.

فروش
DREAMHAX RG350 Handheld Game Console with 3.5 Inch IPS Screen Preload 10000 Games Opendingux System, Video Games with 4770 Dual 1GHz / DDR2 512M / 16G + 32G, Gameboy Gifts for Kids (Gray)
DREAMHAX RG350 کنسول بازی دستی با 3.5 Inch IPS Screen Preload 10000 بازی Opendingux سیستم بازی های ویدئویی با 4770 پردازنده 1GHz / 512M DDR2 / 16G + 32G, Gameboy هدیه برای بچه ها (خاکستری)
  • 🎮【رایگان 10000 بازی】 ساخته شده در 10000, کلاسیک بازی ها همه اصلی و بدون تکرار. Opendingux سیستم می توانید اضافه کردن شبیه ساز ها و بازی ها با فرمت. کاملا پشتیبانی PS1, CPS1, CPS2, FBA NEOGEO, NEOGEO جیب GBA, GBC, GB, FC/NES, SFC/SNES, MD, اس ام اس, GG, پرک, WSC پیوند بازی ها و غیره. 20 نوع از بازی ها با فرمت.
  • 🎮【3.5 INCH IPS SCREEN】 3.5 اینچ با وضوح بالا صفحه نمایش IPS, صفحه نمایش بسیار روشن. شیشه دو حفاظت با scratchproof و ضد سقوط به ارمغان می آورد تجربه بازی هیجان انگیز و بهتر حفاظت از چشم.
  • 🎮【2500MAH باتری با ظرفیت بالا】 ساخته شده در 2500mAh بالا لیتیوم ظرفیت باتری فوق العاده طولانی آماده به کار زمان و عمر باتری است. پشتیبانی تا 6 ساعت بازی. پشتیبانی سریع شارژ با USB نوع-C کابل. به ارمغان می آورد بسیاری از شادی و خوشبختی برای شما در طول سفر و یا یک سفر طولانی است.
  • 🎮【همه کاره کنسول】 نه تنها یک کنسول بازی اما همچنین یک دستگاه پخش موسیقی, پخش ویدئو, photo viewer, ایبوک ریدر... اتصال به کامپیوتر با USB نوع-C کابل برای شارژ یا انتقال داده پشتیبانی شده Win2000/Vista/XP/Win7/Win8/Win10
  • 🎮【مواد با کیفیت بالا】 L1/L2/R1/R2 استفاده از کلید های امرن فرسایش دکمه به دکمه افزایش زندگی 3 بار و یک میلیون بار فشار دهید. ساخته شده در دو بلندگو با الهام بخش جلوه های صوتی. منحصر به فرد با کیفیت بالا و شفاف برای مواد مورد. این بهترین هدیه تولد برای کودکان. ما با ارائه 100 ٪ رضایت و بی قید و شرط تضمین بازگشت ظرف مدت 30 روز. لطفا در صورت تمایل به خرید!