ریحانا اعلام اندازی Fenty پوست مجموعه

ریحانا راه اندازی یک مجموعه محصولات مراقبت از پوست است که برای تبدیل شدن به در دسترس را به مشتریان در پایان ما

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

ریحانا راه اندازی یک مجموعه محصولات مراقبت از پوست است که برای تبدیل شدن به در دسترس را به مشتریان در پایان ماه.

چند پلاتین خواننده و طراح مد ریحانا در حال گسترش است Fenty مجموعه با راه اندازی آینده Fenty پوست.

ریحانا از اعلام در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاری ویدیو در Instagram account, در علاوه بر این به تازگی راه اندازی Fenty پوست مشخصات.

در این ویدئو که 32 ساله است فیلم برداری استفاده از انواع محصولات مراقبت از پوست در مقابل یک آینه حمام.

دوربین زوم در بر ریحانا دست برای نشان دادن مقدار محصول او است درخواست خود را به صورت پایان دادن به در یک کلیپ از خواننده مالش پماد به پوست او.

در این عنوان برای این پست به اشتراک گذاشته شده بر روی ریحانا شخصی Instagram حساب او نوشت: "ایما سعی کنید بهترین من برای فروتن در مورد این, اما, @fentyskin در حال آمدن است به طور انحصاری در ژوئیه 31 fentyskin.com."

در حالی که محصولات مراقبت از پوست خط در حال راه اندازی در جمعه 31 جولای مشتریان می توانند برای ثبت نام اولیه دسترسی با وارد کردن آدرس ایمیل خود و یا شماره تلفن در fentyskin.com.

هنگامی که شما ثبت نام اولیه برای دسترسی به, یک پیام به نظر می رسد که می خواند: "که آن را – شما رسما fam."

Fenty پوست سهام آن با نام ریحانا مارک های دیگر از جمله مد خود را با نام تجاری Fenty او زیر خط Savage X Fenty و او را تا برچسب Fenty, زیبایی خود را, عناوین پس از این خواننده نام خانوادگی.

Fenty زیبایی بود به طور گسترده مورد تحسین قرار گرفته و بر راه اندازی آن در ماه سپتامبر سال 2017 برای آن فراگیر از پوست, با این بنیاد در اصل در حال راه اندازی در 40 فام های مختلف.

چند تن از طرفداران او ابراز هیجان خود را بیش از به زودی به منتشر می شود پوست.

"Fenty پوست است برای رفتن به ریحانا موفق ترین خط, مارک های دیگر را به سختی تکرار این شرکت فرمول" یک فرد است.

"نمی توانید صبر کنید برای پوشیدن من Fenty وحشی در Fenty را در من Fenty پوست در Fenty عینک آفتابی در Fenty مبلمان در Fenty خانه در این Fenty زمین" دیگر نوشت.

پس از اعلام Fenty پوست, ریحانا در پاسخ به چند پرسش در مورد نام تجاری در توییتر.

یکی از توییت های کارآفرین در پاسخ به به اشتراک گذاشته شده در 26 سپتامبر 2017 و بخوانید: "اگر ریحانا با Fenty محصولات مراقبت از پوست خط برای من تغییر نام وسط قلبم به Robyn."

ریحانا در پاسخ بیان کرد: "هر کس به شما گفت که محصولات مراقبت از پوست دارای یک جنس به دروغ به شما! سلام Robyn."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب