Iwonder مقایسه امتناع از پوشیدن ماسک صورت به پوشیدن کمربند ایمنی: "این مردم همیشه در اطراف'

بی معنی ستاره iwonder است و در مقایسه با افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک به کسانی که اعتراض در این ایده از کمربن

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

بی معنی ستاره iwonder است و در مقایسه با افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک به کسانی که اعتراض در این ایده از کمربند ایمنی یک الزام قانونی برای رانندگان در سال 1983.

این شرکت سازنده و مجری محبوب BBC1 quiz show ساخته شده خود را به نقطه در توییتر بیش از آخر هفته در میان ادامه بحث در مورد پوشیدن ماسک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

نخست وزیر بوریس جانسون به تازگی اشاره کرده که با پوشیدن ماسک در مغازه ها می تواند تبدیل به اجباری که او مردم را تشویق به بازگشت به کار.

نظرات خود را پس از پوشش صورت در مغازه ها ساخته شد اجباری در اسکاتلند است.

در آمریکا و تعدادی از ویروسی ویدئوها نشان داده اند که مردم در حال حاضر خدمات و یا ساخت یک صحنه بر خواسته بودن به پوشیدن چهره های حفاظتی پوشش.

عثمان در توئیتر خود نوشت: "من فقط در مورد به اندازه کافی به یاد داشته باشید مردم امتناع از پوشیدن کمربند ایمنی. آنها مورد مناقشه علم است. آن را می سازد آن را سخت تر برای فرار از ماشین خود را اگر وجود دارد یک تصادف!' تمام چیزهای که."

وی افزود: "این افراد همیشه در اطراف. مایل به اثبات آنها باهوشتر از شما ؟ من نمی دانم."

تعدادی از افراد مشهور را با استفاده از سیستم عامل خود را به اصرار مردم به پوشیدن ماسک برای کمک به کاهش سرعت گسترش Covid-19.

در یک ویروسی Instagram post جنیفر آنیستون نوشت: "من درک می کنم ماسک ها ناخوشایند و ناراحت کننده است. اما آیا شما احساس می کنید که این بدتر است که کسب و کارهای در حال بستن... شغل در حال از دست... مراقبت های بهداشتی کارگران در حال هدف قرار دادن مطلق خستگی. و بسیاری از زندگی گرفته شده توسط این ویروس از آنجا که ما انجام نمی دهد به اندازه کافی. ⠀

او ادامه داد: "من واقعا معتقدم که در پایه خوبی از مردم به طوری که من می دانم ما می توانیم همه در انجام این کار, اما هنوز هم وجود دارد بسیاری از مردم در کشور ما به دلیل خودداری از برداشتن گام های لازم برای پهن کردن منحنی و نگه داشتن هر یک از دیگر امن است. مردم به نظر می رسد خود را نگران حقوق گرفته شده توسط داعش خواسته بودن به پوشیدن ماسک. این روش ساده و موثر توصیه این است که سیاسی بودن در هزینه زندگی مردم. و آن را واقعا نباید یک بحث است."

Eminem به تازگی آمار در افرادی که حاضر به پوشیدن پوشش صورت خود را Kid Cudi همکاری "به Aventures از Moon Man & Slim Shady".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن