ریچارد کورتیس می گوید: ‘ارسال فیلم های مختلف’ پس از سیاه و سفید زندگی می کند مهم نیست و من بیش از حد حرکات

ریچارد کورتیس پرکار فیلمنامه پشت عشق در واقع و چهار عروسی و یک تشییع جنازهگفته است او می نوشتن “متفاوت” فیلم امروز در سیاسی آب و هوا.

سه بار بافتا برنده شد صحبت کردن در مورد تغییر در نگرش های اجتماعی است که در پی سیاه و سفید زندگی می کند و ماده MeToo حرکات زمانی که او ساخته شده است این نظرات به Newsnight.

وقتی پرسید که توسط مجری امیلی Maitlis اگر او نگاهی به فیلم های خود را که بسیار محبوب در دهه نود به ببینید که آیا آنها ایستاده آزمون زمان کورتیس گفت: “من فکر می کنم من می نوشتن فیلم های مختلف در حال حاضر. همه چیز را تغییر دهید و این چیزی است که هیجان انگیز در مورد یک لحظه مثل این.”

وی افزود: “ما همه recalibrating ما همه فکر کردن در مورد چیزهایی که در راه های مختلف. ما واقعا بی تاب نسل جوان که با تمرکز بر روی چیزهایی که من هرگز متمرکز شده است. شما می دانید, من امیدوار هستم.”

Curtis فیلم را مورد انتقاد قرار گرفته است در گذشته برای عدم تنوع – به خصوص ناتینگ هیل بود که اکثریت سفید بازیگران با وجود اینکه در یکی از مهمترین و فرهنگی مناطق در لندن است.

بریجت جونزهم نیست سالخورده به خوبی با رفتار هیو گرانت شخصیت دانیل ساطور تلقی می شود به عنوان محل کار آزار و اذیت جنسی توسط بسیاری از بینندگان.

متعدد نشان می دهد تلویزیون و فیلم قرار داده شده است در زیر میکروسکوپ پس از تجدید حیات از زندگی مهم جنبش با Peep Show, Little Britain و بر باد رفته همه انتقاد برای هر دو حاوی blackface یا مشکل نمایندگی از مسابقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>