از بین بردن حالت تهاجمی نشان می دهد خواهد بود استثنا و نه قاعده می گوید: کانال 4 رئیس

دوروتی بایرن کانال 4 ویرایشگر-در-بزرگ گفته است که این کانال را حذف توهین آمیز از برنامه های خود را بر روی تقاض

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

دوروتی بایرن کانال 4 ویرایشگر-در-بزرگ گفته است که این کانال را حذف توهین آمیز از برنامه های خود را بر روی تقاضا پاسخها تنها در "شرایط استثنایی".

بایرن نظرات آمده جلوتر از کانال 4 اعلام جزئیات بررسی بعد از این هفته است که در کانال اصول برای پرداختن و یا احتمالا حذف تاریخی محتوا در نظر گرفته شده به طور بالقوه تهاجمی.

نوشتن در گاردین, بایرن گفت: "ما می دانیم که این ماده از حکم ولی ما آغاز خواهد شد از این فرض استوار است که ما نباید نابود کردن گذشته اما شرم آور است که در گذشته ممکن است به جز در شرایط استثنایی."

برین اضافه شده است که آن را مناسب برای تمام انگلستان خدمات عمومی سازمان به تجزیه و تحلیل گذشته خود را اما که حذف برنامه ها خواهد بود نادر است. "کسانی که هزاران ساعت از مواد هستند که نه تنها در تاریخ ما به عنوان یک گوینده آنها بخشی از تاریخ اجتماعی کشور ما است."

این کانال دارای 14,000 ساعت برنامه نویسی موجود در آن جریان خدمات تمام 4 قدمت آن به سال 1982 است.

در پرتو جهانی Black Lives Matter جنبش کمدین لی فرانسیس به تازگی عذر خواهی کرد خود را برای استفاده از blackface در نشان دادن Bo' Selecta! و درخواست برای تمام قسمت برداشته شود از همه 4. فرانسیس درخواست تایید شده توسط کانال اما بایرن اصرار داشت که این امر می تواند استثنا.

برین گفت که بررسی 37 سال' ارزش مواد خواهد بود نزدیک به غیر ممکن است اما اگر بینندگان ساخته شده یک شکایت وجود دارد و زمینه را برای اقدام کانال 4 را بررسی هر مورد.

بایرن گفت که چنین مواردی "به طور کلی بهترین کار گرفته شده توسط اضافه کردن هشدار به جای از بین بردن آنها را به طور کامل".

بایرن افزود: "اگر مقدار-شخصیت های دوست داشتنی در گذشته ساخته شده ضد همجنس نظرات و یا لباس پوشیدن و به عنوان مردم از دیگر گروه های قومی و یا وانمود به افرادی که استفاده از صندلی چرخدار باید نابود کردیم که شواهد از نگرش های اجتماعی از بار؟"

"تمیز کردن گذشته ما پاکسازی شواهد از نحوه نمایش است که ما در حال حاضر را در نظر بگیرید سزاوار سرزنش شد normalised."

بایرن با ذکر استدلال از کانال 4, کارکنان گروه به نمایندگی از تجاوز+ کارکنان. "آنها گفتند که نمی خواهم هوموفوبیا از گذشته پنهان است." بایرن ادامه داد: "آن را با مبارزه با این نگرش نشان داده شده توسط برخی از شخصیت ها در برنامه های که اقلیت را به دست آورد حقوق و آزادی های آنها را امروز."

بحث شرح زیر است Netflix را حذف نشان می دهد از جمله Little Britain, The Mighty Booshو لیگ آقایان به دلیل استفاده از blackface. در ایالات متحده در سال 1939 کلاسیک بر باد رفته حذف شد از HBO قبل از آن بعد از بازگشت تحمل مقدماتی هشدار داد که آن را "تکذیب وحشت از برده داری".tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن