ریس ویترسپون 'را درک نمی کنند چه همجنسگرایی' تا زمانی که در حال حرکت به لا

ریس ویترسپون گفته او "را درک نمی کنند چه همجنسگرایی بود" تا زمانی که او نقل مکان به لس آنجلس داشتن نه آموزش دا

توسط FARDAALEFBA در 5 تیر 1399

ریس ویترسپون گفته او "را درک نمی کنند چه همجنسگرایی بود" تا زمانی که او نقل مکان به لس آنجلس داشتن نه آموزش داده شده در مورد تمایلات جنسی در تربیت است.

ویترسپون به تازگی در مصاحبه ای با نگهبانان ستاره Regina King, سابق او از نظر قانونی ورزش 2 شرکت ستاره به عنوان بخشی از تنوع's, بازیگران, بازیگران در سری.

در طول مکالمه خود را که فیلم برداری از هر یک از خانه های مربوطه در طول مستند بازیگران تحت پوشش مباحث مختلف از جمله ویترسپون جدید تلویزیون نشان می دهد کمی آتش در همه جا.

در حالی که صحبت کردن در مورد این سریال است که در 1990s ویترسپون اشاره شده چگونه همجنسگرایی مورد بحث توسط او شخصیت النا ریچاردسون.

44 ساله درو مقایسه بین بیانیه های ساخته شده توسط شخصیت او در اسکریپت و راه که در آن او یاد گرفتیم در مورد همجنسگرایی در همان دوره زمانی.

این بازیگر گفت: این یک "تجربه بزرگ" قادر به "نگاه یک زمان است که در واقع 30 سال پیش و فکر می کنم:" من یک نوجوان بود ، چه مادر من می گویند در مورد تمایلات جنسی, نژاد, کلاس ؟ چیزهایی که به من گفته شد که شاید درست شد یا نه درست است ؟ چگونه بود من حساس?'"

"هیچ کس به من صحبت کرد در مورد تمایلات جنسی زمانی که من یک نوجوان بود," او گفت:. "من نمی فهمم چه همجنسگرایی بود. پدربزرگ و مادربزرگ من نمی توانم آن را توضیح دهد; پدر و مادر من نمی توانم آن را توضیح دهد. من تا به حال به یاد بگیرند از کسی آشنا شدم در استماع در لس آنجلس است."

ویترسپون اضافه شده است که یک خط است و در کمی آتش همه جا اسکریپت به خود جلب کرد که الهام مستقیم از مکالمه او تا به حال یک بار با مادر بزرگ او.

"ما گنجانیده شده برخی از مکالمه من با مادر بزرگ من پس از آن," او گفت: پادشاه.

"او گفت:" همجنسگرایی بسیار نادر ریس. که یک چیز است که اتفاق می افتد اغلب.' و ما آن را در اسکریپت."

ویترسپون اضافه شده است که او شخصیت النا گفت که خط خاص "از آنجا که این چیزی است که به من گفت: در نشویل تنسی در سال 1994".

این برنده اسکار متولد شد و در New Orleans, لوئیزیانا در سال 1976 و مطرح در نشویل, تنسی, قبل از رفتن به لس آنجلس در طول مراحل اولیه زندگی حرفه ای خود را.

پادشاه که صحبت به ویترسپون در مورد چشم انداز بازگشت به او را به شدت تحسین تلویزیون نشان می دهد مراقبان برای فصل دوم, اخیرا صحبت در مورد آموزش او و پسر مورد نژاد پرستی.

در ظاهر در Jimmy Kimmel Liveبازیگر گفت: "من فکر می کنم در سیاه ترین خانه های آن را نه فقط در یک مکالمه یک مکالمه مداوم. آن هرگز متوقف نمی شود."

پادشاه برنده جایزه اسکار در سال 2019 برای عملکرد خود را در درام عاشقانه اگر بیل استریت می تواند صحبت کنید.

آخرین مطالب