خرید رپورتاژ

Dyson Electric Car EV
عکس های اعتباری: Engadget
Dyson بازسازی شده است روزمره لوازم برای چندین دهه و آخرین ایده را در تسلا به عنوان آنها پیش بینی ماشین الکتریکی با 600 مایل محدوده یک شارژ. متاسفانه چیز نمی تواند کاملا به عنوان برنامه ریزی شده. James Dyson سرمایه گذاری بیش از $600 میلیون از جیب خود برای توسعه این EV اما او به زودی کشف کرد که کاملا وجود دارد هیچ راهی به نوبه خود سود باید آنها را به بازار رفت. ادامه مطلب برای یکی دیگر از تصویر و اطلاعات بیشتر.


Dyson Electric Car
خودرو بود موسوم به “N526” و آن را برجسته هفت صندلی, طراحی تمام صفحه دو 200kW موتور الکتریکی تولید 536 اسب بخار و 480 lb-ft گشتاور را قادر می سازد آن را به شتاب از 0-62mph در محترم 4.8 ثانیه و با توجه به آن 2.6 تن وزن است. این SUV الکتریکی اندازه گیری پنج متر طول و دو متر عرض و 1.7 متر ارتفاع کامل با یک شیشه که با چنگک جمع کردن بیشتر شدت از روی یک فراری تکمیل چرخ بزرگتر در هر تولید خودرو در بازار است.

Segway Ninebot S Smart Self-Balancing Electric Transporter
Segway Ninebot S هوشمند خود متعادل برقی حمل و نقل

  • ایمنی اولویت : UL 2272 گواهینامه تضمین Ninebot S مطابق با استانداردهای بالا برای آتش سوزی و ایمنی در برق. باتری هوشمند سیستم مدیریت فراهم می کند قابل اعتماد عملکرد باتری است. IP54 ضد آب حفاظت را تضمین می کند در عملیات های مختلف آب و هوایی.
  • محکم و قدرتمند : Ninebot S جمع و جور با وزن فقط 28 پوند با حداکثر بار از 220 پوند است. با تشکر از دو 400W موتور آن به راحتی می توانید رسیدن به حداکثر سرعت 10 مایل در ساعت. یک شارژ کامل باتری می تواند اجرا تا 13. 7 مایل کوهنوردی حداکثر شیب 15°
  • جاده تطبیقی طراحی : 10. 5″ لاستیک پنوماتیک ارائه راحت و نرم و صاف سوار در جاده پر از دست انداز. زانو نوار کنترل اجازه می دهد تا برای فرمان دقیق و بلند کردن آسان. قابل اجرا در سن 16 – 50 سال است. قابل اجرا در ارتفاع – 3. 11 – 6. 6 اینچ.
  • هوشمند نرم افزار مدیریت دانلود Segway برنامه ضد سرقت تابع محدودیت سرعت و تنظیم خودرو خود تشخیص ارتقا سیستم عامل دستگاه ها, محیط, نور, وسیله نقلیه, کنترل از راه دور و بیشتر.
  • تضمین کیفیت: این Ninebot S محکم و با دوام است. یک ماه یا 180 روز برای بخش های مختلف لطفا به اطلاعات محصول اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید در [email protected] اگر شما هر گونه مشکلات.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de