Quibi فایل را نقد کنید: ستاره جدید “سریع گاز’ جریان خدمات

اگر شما یک زندگی شلوغ و خودتان را بدون زمان برای کامل قسمت از نشان می دهد تلویزیون و یا فیلم Quibi ممکن است راه حل خود را به سرگرمی نیاز دارد.

جدید “ساخته شده-برای-موبایل” خدمات جریان است که راه اندازی در مه سال 2020 است در راستای مصرف کنندگان به دنبال فرم کوتاه مطالب (10 دقیقه یا کمتر) بر روی تلفن همراه خود را. پلت فرم ارائه می دهد سریع-آمار گزینه های سرگرمی را در دسته بندی های محبوب مانند کمدی, اخبار و آب و هوا و ورزش — همه با وعده مطالب جدید هر روز.

آن را نیز به نام بزرگ ستاره مانند جنیفر لوپز, Liam Hemsworth, ریس ویترسپون, Chance the Rapper and Chrissy Teigen, در هیئت مدیره به تولید محتوا برای مشترکین.

این جدید را در رشد سریع جریان ویدئو, صنعت, بنابراین تیم کلارک تصمیم به آن را امتحان کنید به شما lowdown. من دانلود Quibi و استفاده 90 روز رایگان دادگاه ارائه دهد. من به شما ارائه برخی از تجربیات من با این برنامه در این نقد و بررسی همراه با برخی از جزئیات قیمت گذاری و گزینه های محتوا.

فهرست مطالب

تیم کلارک عاشق کمک به خوانندگان ما قطع بند ناف و صرفه جویی در هزینه های ماهانه خود را سرگرمی لایحه.

این بررسی است که یکی از بسیاری از ما به انجام به عنوان بخشی از ویدئو های ما جریان خدمات سری. شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد تیم کلارک استراتژی برای نگه داشتن خود را ماهانه جریان لایحه 25 $در هر ماه در اینجا:

با توجه به در دسترس بودن گسترده از کیفیت جریان محتوا از بازیکنان بزرگ مانند دیزنی, Netflix و آمازون می کند Quibi در تعلق خود را از جریان نمونه کارها ؟ بیایید پیدا کردن.

چه Quibi?

Quibi جدید, جریان, خدمات اشتراک است که با تمرکز بر فرم کوتاه مطالب. همه Quibi محتوای انجام شده است در قسمت که آخرین 10 دقیقه یا کمتر و فرمت شده به طور خاص برای مشاهده بر روی تلفن همراه.

با بیشتر مردم تبدیل به تلفن های خود را برای سرگرمی و صرف زمان کمتر در یک قطعه از محتوای Quibi ساخت یک تحصیل کرده قمار که آینده اشتراک جریان سرگرمی خواهد بود کوتاه-دوز مصرف انجام شده و دور از کنوانسیون “تلویزیون در اتاق نشیمن” راه اندازی.

تبلیغات

شما می توانید یک درک بهتر از چگونگی Quibi آثار از این فیلم تبلیغاتی:

چگونه می توانم Quibi?

Quibi راه اندازی در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است و موجود برای جریان در حال حاضر.

دستگاه

Quibi است که به طور خاص طراحی شده برای مصرف در دستگاه های آندروید و iOS. شما می توانید این برنامه را دانلود کنید به صورت رایگان در هر Google Play Store یا فروشگاه برنامه اپل است.

در این زمان Quibi در نظر گرفته شده است “تلفن همراه تنها” است و نه سازگار با جریان دستگاه های تلویزیون مانند Roku یا آمازون آتش تلویزیون استیک.

قیمت

Quibi یک سرویس اشتراک بنابراین در حالی که آن را رایگان برای دانلود وجود ندارد در واقع هر گونه محتوای رایگان در دسترس است.

وجود دارد قیمت گذاری ردیف برای یک Quibi اشتراک:

 • $4.99 در هر ماه با تبلیغات
 • $7.99 در هر ماه برای تجربه آگهی رایگان

خدمات ارائه شده است 90 روز آزمایشی رایگان است که شما می توانید برای ثبت نام با دانلود این نرم افزار و راه اندازی یک حساب کاربری با آدرس ایمیل خود را. یک اشکال به آزمایشی رایگان است که شما نیاز به قرار دادن یک روش پرداخت در فایل (اگر شما با استفاده از گوگل یا اپل پرداخت تلفن خود را ممکن است به طور پیش فرض برای استفاده از آن). این به این معنی شما برای خودتان تنظیم یادآوری برای انصراف از این سرویس قبل از اولین شارژ ماهیانه هر چند Quibi تبلیغ می کند که آن را به ایمیل شما یک یادآوری قبل از شارژ شما برای اولین بار.

در اینجا یک زن و شوهر از تصاویر از فرآیند ثبت نام است که کمک خواهد کرد که شما را در درک نوع مورد نیاز:

Quibi has two paid subscription options.

تبلیغات

You will be required to put a payment method on your Quibi account to enjoy the free trial.

T-Mobile ارتقاء

ارائه دهنده تلفن همراه T-Mobile ارائه شده است برخی از مشتریان خود دسترسی رایگان به Quibi. آن می آید با یک جالب گرفتن ، T-Mobile موجود در پیام زیر در آن “Quibi بر ما” اطلاعیه:

“پس از یک سال کامل از Quibi بر ما و Netflix بر ما می توانید مشتریان خود را به ادامه یک یا دیگر.”

بسیاری از جریان های مشتریان پیوست T-Mobile در بخش برای لذت بردن از تعریف دسترسی به یک پایه Netflix طرح است. آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر Quibi می توانید به اندازه کافی بزرگ تصور T-Mobile مشتریان به شاید متقاعد کردن آنها برای حفظ این سرویس جدید به جای آن.

مطالب موجود برای جریان در Quibi

سری اصلی

در اینجا یک نمونه از این نوع از محتوای اصلی شما پیدا کردن در Quibi

 • پانک می خواهم: Chance the Rapper زنده, پیر, اشتون کوچر, افراد مشهور, شوخی نشان می دهد که پخش MTV
 • خانه قتل تلنگر: یک پیچ و تاب و معمولی خود را نوسازی خانه نشان می دهد که شامل بازسازی خانه بود که یک بار سایت از یک قتل
 • Chrissy دادگاه: Chrissy Teigen می شنود و هر دو طرف از املاک دادگاه و احکام واقعی در یک نمایش یادآور قاضی جودی و یا مردم را دادگاه
 • خطرناک ترین بازی: بازی گرسنگی ستاره Liam Hemsworth به تصویر می کشد یک مرد از جان گذشته در بدهی در این هیجان انگیز
 • به راشل Hollis نشان می دهد: روزانه انگیزشی و الهام بخش, شیوه زندگی نشان می دهد از نویسنده پرفروش
 • بدبختانه: Will Forte ستارگان در یک کمدی به تصویر می کشد که یک خانه-کوه در می رم زن و شوهر فریب خورده توسط کارتل های مواد مخدر مکزیک
 • شدید ملکه: ستاره هالیوود ریس ویترسپون روایت یک docuseries در مورد زنان در قلمرو حیوانات
 • تشکر از یک میلیون: “پرداخت آن به جلو” با مضمون نمایش های تولید شده توسط جنیفر لوپز که در آن 10 مشاهیر مانند کوین هارت و کریستن بل تعجب مردم بی گناه در نیاز با 100.000 دلار برای کمک به آنها را در طول
 • شب گذشته در اواخر شب با Entertainment Weekly: روزانه یک روکش از همه بالا کلیپ از اواخر شب کمدی را نشان می دهد از شب قبل

در اینجا نگاهی به یک تریلر از تشکر از یک میلیون است که ویژگی های جدید افراد مشهور در هر قسمت:

اخبار, شایعات و ورزشی

اخبار, شایعات و ورزشی ارائه شده روزانه rundowns که به طور معمول بین شش و هشت دقیقه. تقریبا مانند برجسته نشان می دهد از روز بزرگترین حوادث. شما می توانید اسلاید از طریق یک موضوع و حرکت به بعدی بر اساس نشانگر در قسمت نشان می دهد که شما را به آنچه در حال آمدن است.

 • در سراسر جهان توسط BBC News
 • به گزارش ان بی سی نیوز
 • پخش توسط ESPN
 • Pulso اخبار توسط Telemundo
 • از نزدیک توسط E! اخبار
 • بدون فیلتر توسط TMZ
 • آب و هوا امروز توسط کانال آب و هوا

در اینجا نگاهی گذرا به آنچه پخش توسط ESPN تولید در هر روز برای یک مثال از آنچه انتظار می رود:

محتوا برای کودکان و نوجوانان

اگر شما به دنبال برای بچه دوستانه محتوا بر روی گوشی شما Quibi به نظر نمی رسد به عنوان یک گزینه قابل دوام — حداقل هنوز رتبهدهی نشده است. من یک تعداد انگشت شماری از جستجو از محتوای کتابخانه در جستجوی چیزی است که ممکن است مناسب برای کودکان را در خانه خود و من عمدتا خالی است. وجود دارد یک حیوان محور نشان می دهد به نام “تمام احساس توسط دودو” که ممکن است مورد علاقه برخی از کودکان.

تبلیغات

آن جالب خواهد بود برای دیدن اگر وجود دارد این است که تمرکز بر این جمعیتی که خدمات جریان رشد می کند.

تجربه کاربر با Quibi

اکنون که شما می دانید آنچه Quibi را ارائه کرده است, شما ممکن است تعجب که چگونه آسان نرم افزار است که برای استفاده از. من صرف کمی از زمان برروی آن بکشید از طریق نشان می دهد و با استفاده از به عنوان بسیاری از جنبه های برنامه به عنوان امکان پذیر است. در اینجا برخی از سریع takeaways:

چقدر بد هستند Ads

به یاد داشته باشید حتی اگر Quibi یک سرویس اشتراک شما هنوز هم باید برای مقابله با تبلیغات در $4.99 اشتراک ماهانه سطح. برای ارتقاء به یک تجربه آگهی رایگان, شما مجبور به پرداخت $7.99 در هر ماه.

به عنوان بخشی از 90 روز تست رایگان, شما در معرض تبلیغات به عنوان اگر شما در حال پرداخت پول برای $4.99 اشتراک. به صداقت آن را واقعا بود که بد نیست. من به یکی از 10-15 دوم تجاری از مارک های مانند جزر و مد مترقی و یا T-Mobile قبل از شروع هر قسمت را نگاه کردم. وجود دارد بدون وقفه در طول محتوا بود که یک سورپرایز شیرین و لذت بخش.

اگر Quibi همچنان به تجاری مشاهده روند بنابراین بدون درد, من می توانید ببینید انتخاب قیمت پایین تر, ثبت نام و اشتراک به عنوان یک هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری.

رابط کاربر

Quibi مجموعه برای ناوبری آسان است. وجود دارد گزینه های منو در سراسر پایین صفحه نمایش است که راهنمای کاربر تجربه: برای شما فهرست زیر و محبوبیت.

برای شما سرپرستی یک صفحه فرود هنگامی که شما را بکشد تا برنامه. این نشان می دهد که قسمت های جدید که ممکن است مورد علاقه شما بر اساس سابقه شما در حال مشاهده. فهرست دارای یک نوار جستجو که اجازه می دهد تا شما به دنبال محتوای با شرایط جستجو. شما همچنین قادر به مرتب کردن بر اساس محتوای ژانر اینجا. در زیر یک لیست سرپرستی از محتوا بر اساس نشان می دهد شما تصمیم می گیرید به دنبال دارد. محبوبیت است که در آن شما به سرعت مرجع هر یک از مطالب شما دانلود کردم برای مشاهده آفلاین.

در اینجا یک نگاه سریع در رابط کاربری:

Murder House Flip is one of the original shows available on Quibi. The Replay by ESPN is a daily rundown of the top news stories in sports.

چشم انداز و پرتره سازگاری

بخش مورد علاقه من از تجربه کاربر بود که چگونه بی وقفه محتوای سازگار کاربر در حال تغییر از حالت عمودی به حالت افقی. همانطور که من تست آن را من ساخته شده یک نقطه به سرعت در حال حرکت گوشی من عقب و جلو بین زاویه دید برای دیدن چگونه این سرویس تنظیم شده است. خیلی خوب بود که من در بر داشت وجود دارد به هیچ وقفه در تجربه مشاهده.

تبلیغات

محتوای Quibi نیز طراحی شده است برای تغییر گوشی خود را جهت. به عنوان مثال اگر محتوای اخبار دارای گرافیک همپوشانی داستان کسانی که به گرافیک تغییر در اندازه و شکل مناسب جهت گیری از تلفن خود را. من امیدوار برای به اشتراک گذاشتن یک تصویر از این تجربه اما Quibi اجازه نمی دهد که برای تصاویر در این نرم افزار در حالی که محتوای اصلی نمایش داده می شود.

نکاتی برای لذت بردن از Quibi

برخی از مطالب موجود گرفتار توجه شما است ؟ در اینجا برخی از راهنمایی برای بهره گیری از آن در Quibi:

 • به دنبال علاقه مندی های شما: هنگامی که شما یک برچسب نشان می دهد به دنبال همه از آخرین قسمت برای خود دست برداشت نشان می دهد که سرپرستی را به یکی از برگه های آسان برای مصرف. شما همچنین می توانید یک هشدار به طوری که شما دریافت یک اعلان بر روی تلفن خود را هنگامی که یک قسمت جدید از خود را در موارد دلخواه نشان می دهد زندگی می کنند می رود.
 • دانلود محتوای قبل از اینکه شما بروید: Quibi باعث می شود آن را واقعا آسان برای دانلود یک قسمت را به گوشی خود را. اگر شما دانلود یک نمایش را به گوشی خود را, شما باید قادر به جلوگیری از هر گونه پتانسیل سلول پذیرش داده و نگرانی. و پس از آن نسبتا کوچک فایل با توجه به این مدت از مطالب آن را نباید بیش از حد طولانی برای تکمیل یک دانلود از طریق وای فای.
 • خروج از برنامه به عنوان شما لطفا: من خوشحالم برای پیدا کردن که شما می توانید ترک برنامه در وسط تماشای محتوا و بازگشت به محتوا بدون گم شده ضرب و شتم. اگر شما یک تماس تلفنی و یا پیام متنی شما نمی خواهید به از دست دادن نقطه خود را در قسمت. این درست است حتی اگر برنامه شما نزدیک و بازگشت ساعت بعد.

افکار نهایی در Quibi

هنوز در تلاش برای تصمیم می گیرید که آیا یا نه شما باید اضافه کنید Quibi به جریان شما نمونه کارها ؟ در اینجا برخی از جوانب مثبت و منفی به فکر می کنم بیش از:

Quibi: جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت منفی
نیش سریع مطالب باعث می شود برای آسان بر روی بروید مصرف باید به محتوا از طریق برنامه تلفن
سخاوتمندانه 90-day free trial بدون مطالب طولانی به صورت
محتوای جدید در دسترس روزانه باید پرداخت $7.99 در هر ماه برای جلوگیری از تبلیغات

خط پایین: من آن را بپذیرد. من این نقد و بررسی به عنوان یک شکاک از این ایده از یک تلفن همراه تنها جریان خدمات. من نیاز به دیدن چیزهایی بر روی صفحه نمایش بزرگ در خانه!

اما پس از بازی در اطراف با Quibi من فکر می کنم من در هیئت مدیره با ایده سریع نیش محتوا بر روی گوشی من. کوتاه فوتی و فوری-فرم و محتوا می تواند یک راه عالی برای تصویب آن زمان اگر شما نشان می دهد تا چند دقیقه اولیه برای یک جلسه و یا در حال کشتن زمان در حد مرگ از یک بارگذاری.

اگر شما نوع از محتوا و مصرف کننده است که بیشتر احتمال دارد به تماشای جذاب زنده Instagram جریان از ستاره های مورد علاقه خود از شما به شراب خواری دیده بان 20 ساعته قسمت از آخرین درام Quibi ممکن است کامل اشتراک جریان راه حل برای شما است.

و با یک سخاوتمندانه 90-day free trial, ما همه یک فرصت کافی برای تصمیم گیری اگر ما مانند آن را برای خودمان.

آیا شما تجربه تماشای Quibi جریان خدمات ؟ ما دوست دارم به گوش افکار خود را در نظرات زیر!

بیشتر Clark.com داستان شما ممکن است مانند:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesLevitraTropical tiki oynabeylikdüzü korsan taksikorsan taksiAdet Kanı Büyüsü