ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ در واقع مربوط — در اینجا چگونه

در طول 70 سال از ازدواج ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ به اشتراک گذاشته اند خاطرات بی بها و لحظات با هم – ام

توسط FARDAALEFBA در 24 خرداد 1399

در طول 70 سال از ازدواج ملکه الیزابت دوم و شاهزاده فیلیپ به اشتراک گذاشته اند خاطرات بی بها و لحظات با هم – اما آنها خیلی بیشتر از آن است.

خاندان سلطنتی عموزاده. آنها را به اشتراک همان نسب و هر دو به طور مستقیم به ملکه ویکتوریا.

سفر وب سایت Expedia توسعه یک ابزار آنلاین است که نشان می دهد چگونه اسکاندیناوی و خانواده سلطنتی مرتبط شده اند از طریق ازدواج در طول سال است. آن را نیز نشان می دهد که چگونه نزدیک به خانواده سلطنتی بریتانیا هستند.

الیزابت از نوادگان مستقیم در کنار پدر. در فوریه 1837 ویکتوریا شد که تاج ملکه پادشاهی متحده بریتانیا و ایرلند است. او ازدواج پرنس آلبرت Saxe-Coburg-گوتا در سال 1840 و با هم آنها تا به حال نه فرزند — دو پسر و پنج دختر.

پسر ارشدش ادوارد متولد شد و در سال 1841 و صعود تاج و تخت در سال 1901 زیر ویکتوریا مرگ است. او دومین پسر ارشد جورج — که ملکه الیزابت پدر بزرگ — موفق او در ماه مه سال 1910.

پادشاه جورج ششم الیزابت پدر (کتابخانه کنگره/Wikimedia Commons)

سلطنت خود را به طول انجامید تا زمانی که مرگ او در سال 1936 هنگامی که پسرش جورج ششم پادشاه شد.

الیزابت پس از آن صعود تاج و تخت در 6 فوریه 1952 پس از مرگ پدرش. در اکتبر سال 2016 او بریتانیا طولانی ترین-پادشاه حاکم.

در حالی که ویکتوریا الیزابت پدری بزرگ-great-grandmother, فیلیپ مربوط به پادشاه در کنار مادر خود را.

ویکتوریا دختر دوم شاهزاده خانم آلیس متولد شد و در سال 1843. در سال 1862 او ازدواج لودویگ چهارم — دوک از حس و حال هفت فرزند. در سال 1863 زنده به هنگام تولد اولین فرزند او ویکتوریا که در ادامه به ازدواج با او پدر پسر عموی اولین شاهزاده لویی از Battenburg در سال 1884.

یک سال بعد این جفت ارز در اولین فرزند خود شاهزاده خانم آلیس از Battenburg — شاهزاده فیلیپ ، آلیس هنوز نزدیک به خانواده سلطنتی بریتانیا بود و حتی دنیا در قلعه ویندسور در برکشایر در ملکه ویکتوریا با حضور.

او ازدواج شاهزاده اندرو از یونان و دانمارک در سال 1903 و پس از ملاقات با او در پادشاه ادوارد هفتم را تاجگذاری در لندن سال قبل است. با هم آنها را به حال پنج فرزند با شاهزاده فیلیپ که جوانترین به دنیا آمد و در سال 1921. این باعث می شود فیلیپ و الیزابت سوم عموزاده.

خاندان سلطنتی سوم عموزاده از طریق ویکتوریا. (Expedia)

هر چند ازدواج با بستگان بسیار کمتر رایج امروز, Expedia گفت: کسب و کار خودی آن را یک نیاز برای بسیاری از خانواده های سلطنتی برای قرن ها.

"در بسیاری از کشورها می خواهد از دست دادن حق خود را به تاج و تخت اگر شما ازدواج اشرافی" گفت: ساندرا پیرسون در Expedia "از این رو شما انتخاب بسیار محدود است و شما احتمالا می تواند مربوط به."

کامل دادهنمایی زیر نشان می دهد که چگونه نزدیک اروپایی خانواده سلطنتی شده اند برای نسل های.

برخی پيرسون افزود: حتی "به ارث برده" عروس خود را. برای مثال ماری از تک ملکه الیزابت مادر بزرگ در اصل مشغول به شاهزاده آلبرت — George V برادر و بعد در خط به تاج و تخت.

اما آلبرت در مدت کوتاهی قبل از عروسی برنامه ریزی شده در سال 1892 پس از جورج — که شد وارث-آشکار — به ارث برده نامزدی و ازدواج خود را به جای.

با این حال در سال های اخیر, شرایط لازم برای ازدواج را آرام و بسیاری از اعضای خانواده سلطنتی در سراسر جهان باید ازدواج عادی و گسترده تر ژن-استخر.

ادامه مطلب:

• این نمودار این است که آسان به تفسیر: آن می گوید: ما در حال پیچ
• چگونه بارگذاری شد, با ارزش ترین در جهان راه اندازی
• این 4 چیز می تواند باعث بحران در اروپا

خواندن مقاله اصلی در کسب و کار خودی انگلستان است. © 2016. دنبال کسب و کار خودی بریتانیا در توییتر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن