قطر اعلام کرد علاقه ای به میزبانی 2032 بازی های المپیک و پارالمپیک

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قطر ابراز علاقه کرده در میزبانی المپیک و پارالمپیک به عنوان اوایل به عنوان 2032.

خلیج فارس وزارت امور خارجه میزبان 2022 فوتبال در جام جهانی است و در حال حاضر هدفمند بزرگترین رویداد ورزشی ،

"قطر کمیته المپیک (QOC) امروز اعلام کرد آن را به طور رسمی ارائه شده به کمیته بین المللی المپیک (IOC) درخواست خود را برای پیوستن به غیر بخواهيد 'گفت و گو مستمر' به میزبان آینده نسخه های المپیک و پارا المپیک به عنوان اوایل به عنوان 2032" یک بیانیه در QOC سایت ارسال شده در دوشنبه بخوانید.

این موکول 2020 المپیک و پارالمپیک هستند و با توجه به محل در توکیو در تابستان آینده با پاریس میزبانی 2024 رویداد و لس آنجلس برگزاری آن چهار سال پس از آن.

QOC رئیس جمهور شیخ Joaan بن حمد بن خلیفه آل ثانی گفت: "هرگز قبل از المپیک, بازی های برگزار شده است در خاورمیانه است. حلقه های المپیک نماد صلح و وحدت و امید برای مردم در سراسر جهان از جمله مردم منطقه ما.

"اعلام امروز نشانه آغاز یک معنی گفت و گو با کمیته بین المللی المپیک آینده میزبان کمیسیون به بررسی منافع ما بیشتر و شناسایی چگونه بازی های المپیک می تواند حمایت قطر را در دراز مدت اهداف توسعه است."

دولت قطر مورد انتقاد قرار گرفت در تازه ترین گزارش سازمان ملل متحد برای درمان آن از مهاجران کار در پروژه های زیربنایی.

این گزارش در بر داشت وجود دارد "ساختاری نژادپرستی" در این کشور و در بر داشت که "اروپا و آمریکای شمالی استرالیا و ملیت های سیستماتیک لذت بردن از بیشتر حقوق بشر و حمایت از جنوب آسیا و جنوب صحرای آفریقا ملیت".

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب