QAnon: آیا توییتر قوانین جدید در تئوری توطئه – و چرا آن را مخفی کردن پست ها از کاربران ؟

توییتر راه اندازی کرده است عمده سرکوب QAnon تئوری توطئه با استناد به آن "بالقوه منجر به آفلاین آسیب برساند". ا

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

توییتر راه اندازی کرده است عمده سرکوب QAnon تئوری توطئه با استناد به آن "بالقوه منجر به آفلاین آسیب برساند".

این شرکت در حال حاضر در نظر گرفته شود بیش از 7000 حساب های این شرکت در بیانیه ای گفت و از اقدامات جدید منجر خواهد شد و برخی از 150,000 حساب باید دید کمتر از آنها قبل از.

اما فقط به عنوان مهم است این تغییر البته که توییتر اقدامات ارائه شده نشان می دهد که شبکه های اجتماعی است که قصد راه اندازی گسترده تر سرکوب یک تئوری توطئه است که افزایش توسط مردم از جمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

توییتر قوانین جدید نیست و به مقدار یک ممنوعیت آشکار کاربران هنوز هم قادر خواهد بود به ارسال مورد QAnon, تا زمانی که آنها با رعایت دقیق قوانین جدید – اما آنها نشان می دهد که توییتر را نشان می دهد بسیار کمتر تحمل برای تئوری توطئه در آینده است.

این QAnon تئوری در مراکز این باور غلط است که بسیاری از ما استقرار از هالیوود به سیاستمداران درگیر در یک توطئه است که شامل قاچاق جنسی کودکان, آدمخوارها و شیطان پرستی. همچنین ادعا می کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مخفیانه کار در برابر این گروه است که اطلاعات در آن مبارزه است که نشان داد با "س" ناشناس شخص یا گروهی از مردم است.

شروع این پست در 4chan که شامل پیام های مرموز در مورد برخی از مرتب کردن بر اساس از دولت توطئه اما پس از گسترش به سایر نقاط از اینترنت و به متهم اکثر نقاط استقرار. آن را به عنوان تبدیل شده است محبوب تر از آن شده است به طور گسترده ای مورد بحث در بیشتر جریان اصلی شبکه های اجتماعی از جمله توییتر.

سایت قوانین جدید به طور خاص با هدف توقف است که گسترش یافته و شامل اقداماتی مانند توقف پست در مورد QAnon در جستجو و ممنوع کردن لینک به وب سایت های خاص در مورد توطئه است.

توییتر توضیح داد: این تصمیم برای محدود کردن پست ها در مورد آن در یک سری از توییت که در آن ساخته شده روشن است که این تصمیم به دلیل تهدید آفلاین آسیب برساند.

"ما روشن شده است که ما را قوی اجرای عمل در رفتار است که به طور بالقوه منجر به آفلاین آسیب برساند. در خط با این رویکرد در این هفته ما در حال گرفتن بیشتر عمل در اصطلاح 'QAnon' فعالیت های در سراسر خدمات" شرکت نوشت.

"ما به طور دائم به تعلیق حساب Tweeting در مورد این موضوع که ما می دانیم در درگیر نقض ما چند حساب سیاست هماهنگی سوء استفاده فردی قربانیان و یا در حال تلاش برای فرار از قبلی تعلیق — چیزی دیده ایم بیشتر در هفته های اخیر."

آن اشاره به سه حالت مختلف قوانین جدید. آن را "دیگر در خدمت محتوا و حساب مرتبط با QAnon در روند و توصیه ها", "کار برای اطمینان از ما برجسته این فعالیت در جستجو و گفتگو" و "بلوک آدرسهای مرتبط با QAnon از اینکه به اشتراک گذاشته شده در توییتر" را گفت."این اقدامات خواهد شد نورد جامع این هفته است. ما ادامه خواهد داد به بررسی این فعالیت در سراسر خدمات ما و ما به روز رسانی قوانین و اجرای رویکرد دوباره اگر لازم است.

"همانطور که ما کار را در مقیاس بزرگ برای محافظت از مکالمه عمومی در چهره در حال تحول تهدیدات ادامه خواهیم داد منجر به شفافیت و ارائه مطلب در زمینه تلاش های ما."

توییتر نه نام خاص هر نمونه از آزار و اذیت و یا آفلاین دیگر حوادث که منجر به ممنوعیت, اما آن را می آید در بحبوحه افزایش نگرانی که تئوری توطئه می تواند radicalising مردم و پس از نمونه های بی شماری از دنیای واقعی مسائل ناشی از اعتقاد به QAnon داستان.

قابل توجه ترین در میان کسانی که در حوادث یک سال 2016 حادثه که در آن یک مرد در زمان تفنگ به ستاره دنباله دار, پینگ پنگ, یک, Washington, DC, پیتزا, رستوران است که در مرکز Pizzagate تئوری توطئه. هر چند Pizzagate است که به شدت جدا از QAnon, آن را شامل بسیاری از همان ادعاها و ستاره دنباله دار پینگ پنگ حادثه شد و تعدادی از دیگر مربوط به, مربوط به حوادث.

این اولین بار نیست که شبکه های اجتماعی را ممنوع کرده است نوشته های مرتبط با این گروه است. Facebook گفت که آن را تا به حال در نظر گرفته شود یک شماره حساب در ماه آوریل با اشاره به نامزدی خود را در "هماهنگ اصیل رفتار" به جای آزار و اذیت در مورد جدید از توییتر.

"ما حذف 5 صفحات, 20 Facebook حساب و 6 گروه که سرچشمه در آمریکا و متمرکز در داخل کشور. ما تحقیقات مرتبط با این فعالیت به افراد مرتبط با QAnon شبکه شناخته شده به گسترش حاشیه تئوری های توطئه" را نوشت و در یک گزارش در ماه مه. "ما دریافتیم این فعالیت به عنوان بخشی از تحقیقات داخلی به مشکوک هماهنگ اصیل رفتار پیش از سال 2020 انتخابات در ایالات متحده است."

این QAnon تئوری توطئه بوده است مثبت بازتوییت شده توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که هواداران نیز به طور منظم پوشیدن لباس با استفاده از Q نماد به تظاهرات. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و توییتر مشغول شده اند در طولانی مدت اختلافات در مورد اینکه آیا رسیدن به برخی از برنامه به طور بالقوه مضر پست ها باید محدود شود اما رئیس جمهور هنوز برای اظهار نظر در توییتر آخرین تصمیم است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب