مجله Q به پس از 34 سال

نفوذ انگلستان, مجله موسیقی Q است تاشو پس از 34 سال سردبیر آن اعلام کرده است.

تد کسلر را شکست این خبر در توییتر اعلام کرد که آینده اوت موضوع خواهد خود را آخرین.

“من به برخی از اخبار بد در مورد @QMagazine,” او نوشت. “این مسئله ای است که می آید در 28 ژوئیه خواهد بود ما گذشته است. این بیماری همه گیر را برای ما و هیچ چیز وجود دارد بیشتر به آن از آن.”

در نامه سردبیر آقای کسلر نوشت که مشکلات این مجله تا به حال رو در رو به کاهش چاپ رسانه های بازار بودند تشدید Covid-19 شیوع.

“ما شده است یک تکیه عمل برای همه از تصدی من با استفاده از راه های مختلفی برای کمک به نگه داشتن ما سر بالاتر از آب در بسیار به چالش کشیدن بازار چاپ” او نوشت. “Covid-19 محو همه که.”

او افزود: “من باید عذر خواهی فراوان برای شکست من به نگه داشتن Q شناور است.”

Q‘s صاحبان بائر رسانه ها گفت: در ماه ژوئن که این مجله یکی از بالا ترین پروفایل عناوین به صورت بسته میان عدم قطعیت در بازار چاپ. آن را گفت که آن را تا به حال بررسی آن عنوان که شامل امپراتوری و Graziaو نگرانی در نظر گرفته شده فروش یا بسته شدن تعدادی از آنها.

“همه گیر و مستند بیشتر شتاب این روند در حال حاضر بر صنعت نشر” کریس دانکن رئیس اجرایی از انگلستان انتشار در بائر گفت: نگهبان. “برخی از عناوین که در حال حاضر به چالش کشیده متاسفانه در حال انتظار نمی رود که به پایدار پس از بحران.”


Qبود که در سال 1986 تاسیس شده است newsagent عماد و یکی از معروف ترین عناوین چاپ اختصاص داده شده به موسیقی در بریتانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید