بارها بازگشایی نمی شود پیروزی بخانه ما از خواب. بازگشت به جهان خواهد بود آهسته و ترسناک

آن خواهد بود نهایی متقاطع بین کریسمس و بازی های جام جهانی در زمانی که انگلستان ضرب و شتم کلمبیا 4-3 در ضربات پ

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

آن خواهد بود نهایی متقاطع بین کریسمس و بازی های جام جهانی در زمانی که انگلستان ضرب و شتم کلمبیا 4-3 در ضربات پنالتی. جو در میخانه خواهد بود الکتریک مشغول شما به سختی می تواند حرکت پر از دوستان و خانواده شما تا به حال دیده نشده در ماه و غریبه که به سرعت تبدیل شد دوستان چنین قدرت رفاقت جعلی در ماه را صرف مبارزه با کروناویروس.

همه ما را به احساس می کنم مثل برندگان; شکست یکی از بزرگترین تهدیدات در طول عمر ما می تواند به هر کسی می خواهید برای خرید یک دور; شکستن خود به خود شادی و اشک شعار: "NHS! NHS! NHS!" در اشاره صرف کف زدن برای سرپرستان; در آغوش لی لی سالن و که شما فقط ملاقات کرد در ادرار. این امر می تواند یک صحنه شبیه به احساس شما در طول 3 بازی از "Mr Brightside" در یک عروسی.

در سراسر کشور پدربزرگ و مادربزرگ خواهد بود جلسه نوزادان, برای اولین بار, خانه احزاب را نشت بر روی خیابان ها و بوی بیش از حد پخته شده BBQ خواهد نسل اینده از هر باغ. دولت نیاز به اعلام بانک تعطیلات و هر کس خواهد یک آغوش از خود مادر.

در شروع مستند – زمانی که ما با وسواس ببر شاه و تغییر زوم زمينه مشروع به نظر می رسید مانند یک شوخی خنده دار – آن را آسان به تصور این افسانه ای در روز خواهد رسید. در 23 مارس ما از دست ما آزادی یک شبه. مستند یک ضرورت برای محافظت از ما و ما این باورند هنگامی که تهدید از بین رفته بود همه چیز را به بازگشت به حالت عادی فقط به عنوان به سرعت به عنوان آنها را منحرف از آن است.

این خیالی "مستند خروج" (Lexit? Loxit?) روز خواهد بود مشخص شده در تقویم به عنوان قطعی برای پایان دادن به دوره ما از بازداشت خانگی: بوریس جانسون می ایستادن پشت تریبون اعلام و با اعتماد به نفس است که نامرئی برهمی شده بود دستگیر ما می تواند تنفس جمعی آه امداد و تماس با ما و دوستان به برنامه ریزی برای آخر هفته. ما در حال حاضر می دانیم این است که نمی شود در این مورد.

در روز 4 ژوئیه انگلستان را ببینید بزرگترین آرامش در مستند قوانین در انگلستان تا کنون – بازگشایی, میخانه ها, رستوران ها, کافه ها, آرایشگری, موزه ها و گالری ها اجازه اقامت یک شب در یکی دیگر لوازم – همه چیزهایی که ما هرگز نمی تواند تصور کنید که ما می تواند متوقف شود از انجام این کار در وهله اول. ابداع "سه شنبه" این conjures تصاویر دسته جمعی جشن و کریس شوخ انجام conga.

اما وجود خواهد داشت بدون در حال اجرا به عقب به جهان مانند مکتب شده اند و پرت باز کردن در شروع تعطیلات تابستانی است. به جای آن ما خواهد شد به طور آزمایشی مرحله از ما در خواب زمستانی, یک پا در یک زمان.

به مراتب از سراسر کشور تمایل به شکستن اتحادیه جک و هرجا دریافت آبجو در علم به این که این ویروس همچنان در گردش عمومی و این که ما هیچ واکسنی برای درمان آن معنی است که بسیاری از ماندن در پشت درهای بسته ترسان و نگران است. (حداقل کسانی که در لستر که ساخته شده اند معاف از همه کاهش با توجه به افزایش موارد و نه در the تفویض سازمان ملل که در قوانین مختلف بر اساس نقشه راه و نه کسانی که هنوز محافظ).

برای بقیه جمعیت – بله همه ما می تواند رفتن به میخانه اما نیاز به کتاب در پیشبرد نشستن بین sanitised Perspex صفحه نمایش اقامت با خانواده خود را در همه زمان ها و به شما جزئیات بیمه خدمات درمانی تست و ردیابی اهداف در راه سختی است "آخرین-روز-از-رم" پرنیان, همه ما در خواب.

و حتی اگر شما فراموش دیدن دوستان و خانواده – چه کسی در میان ما می تواند در آغوش پدر و مادر ما با لجام گسیخته عشق و شور و شوق و بدون آزار دهنده ترس است که شما هنوز هم می تواند حامل ویروس ؟ حتی بالا بردن یک نان تست به پست-مستند زندگی دیگر را رضایت بخش جلنگ جلنگ صدا کردن به شما به عنوان شناور شیشه ای خود قابل توجه چند اینچ از یکدیگر برای جلوگیری از لمس کردن.

دولت باید ما را به بازگشت به جهان با اعتماد به نفس: به kickstart اقتصاد به مردم پشت در و شروع به unpick نسل مسائل مربوط به سلامت روانی این بیماری همه گیر خواهد شد که بدون شک ایجاد می شود. اما سوپر شنبه خواهد بود که آبخيز لحظه.

Coronavirus شد دارای برچسب "بزرگ اکولایزر" اما فقط به عنوان دروغ است که می تواند در حال حاضر نمی تواند بیشتر آشکار اختلاف در پست-مستند زندگی به زودی تبدیل خواهد شد روشن است. در حالی که 4 جولای ممکن است یک فرصت برای برخی به خود پاینت پس از 100 روز در خانه برای بسیاری از آن خواهد بود صرفا نمادین نقطه شروع در بلند و آهسته و خسته کننده جاده خارج از مستند – پایان آن باقی می ماند یک رمز و راز است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن