F1 2020 تقویم: برنامه جدید و تاریخ مسابقات برای تجدید نظر فصل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 9 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرمول یک پرده برداری کرده است که قسمت اول آن اصلاحی 2020 تقویم که ویژگی های دو Grands جایزه بزرگ در دو کشور اتریش و بریتانیا به عنوان بخشی از هشت مسابقه اروپایی برنامه.

تمام هشت تأييد نژاد سراسر آهنگ شش برگزار خواهد شد در پشت درهای بسته به این معنی که تنها شانس برای علاقه مندان به تماشای فصل جریان خواهد بود در تلویزیون.

3 جولای شروع تاریخ در اتریش به معنی این کمپین را دریافت جریان نزدیک به چهار ماه بعد از برنامه ریزی با توجه به شیوع جهانی از کروناویروس که محدود به استرالیا جایزه بزرگ در ماه مارس تنها چند ساعت قبل از جلسه افتتاحیه بود که با توجه به آغاز خواهد شد.

اتریش Red Bull Ring میزبان دو مسابقه آخر هفته از فصل در ماه جولای با دور دوم مجموعه ای به نام اشتایر جایزه بزرگ پس از اطراف اسپیلبرگ مدار. Silverstone نیز میزبان دو مسابقه با 2 اوت جایزه بزرگ بریتانیا کرد که بلافاصله پس از مراسم تحلیف F1 سالگرد 70 جایزه بزرگ.

مذاکرات در حال حاضر در حال وقوع در مورد فرمت از کسانی که در دو مسابقه آخر هفته اگر چه همه تیم ها نیاز به توافق در هر گونه تغییرات به اتفاق آرا.

همراه با Red Bull Ring و Silverstone - که تا نیمی از اروپا پا از 2020 فصل -- Hungaroring, کاتالونیا, Spa-Francorchamps و Monza نیز میزبان مسابقات بدون طرفداران در حضور. F1 امیدوار است تا اعلام کند در هفته های آینده باقی مانده از این فصل که ورزش حرکت را از طریق این قاره باقی مانده قبل از پایان فصل در میانه بین هفت و 10 مسابقه آخر هفته اعلام می شود و عناوین مورد بحث در مکانهای مانند بحرین و ابوظبی.

2020 F1 تقویم

3-5 جولای: جایزه بزرگ اتریش (Red Bull Ring)

10-12 جولای: اشتایر جایزه بزرگ (Red Bull Ring)

17-19 جولای: مجارستان جایزه بزرگ (Hungaroring)

31 جولای - اوت 2: جایزه بزرگ بریتانیا (Silverstone)

7-9 ماه اوت: F1 سالگرد 70 جایزه بزرگ (Silverstone)

14-16 اوت: اسپانیایی جایزه بزرگ (کاتالونیا)

28-30 مرداد: بلژیک جایزه بزرگ (Spa-Francorchamps)

4-6 ماه سپتامبر: ایتالیایی جایزه بزرگ (Monza)

چه در مورد بقیه تقویم ؟

باقی مانده از فصل اعلام خواهد شد در هفته های آینده با مدارات در بحرین و ابوظبی به احتمال زیاد ویژگی در میان دیگران در هفت-10 مسابقه برنامه.

که مسابقه را شامل نمی شود?

این سالن که نمی خواهد از ویژگی های باقی مانده از تقویم شامل استرالیا, موناکو, هلند و فرانسه با کسانی که مسابقات در حال حاضر به تایید لغو شده اند تا 2021.

هلندی جایزه بزرگ شد و با توجه به بازگشت به تقویم این سال برای اولین بار از سال 1985 در زندوورت اما تصمیم گرفته شد در پایان ماه مه به کنار گذاشتن 2020 رویداد و شروع به برنامه ریزی برای بازگشت به تقویم سال آینده.

ژاپن و سنگاپور و جمهوری آذربایجان نیز تایید شده است به عنوان کامل لغو, با F1 تبدیل به جایگزین آهنگ برای بقیه از تقویم.

آنچه در مورد معکوس-شبکه نژادها ؟

این ایده مطرح شده به تیم های فرمول یک با پشتیبانی از FIA با دو هدر مسابقات در اتریش و انگلیس به عنوان سناریوی ایده آل سعی کنید از جدید آخر هفته با فرمت.

به جای سنتی سه مرحله حذفی مقدماتی جلسه در روز شنبه به دنبال جایزه بزرگ روز یکشنبه تیم های ارائه شده از یک مسابقه مقدماتی در روز شنبه با شبکه تعیین شده توسط معکوس منظور از رده بندی مسابقات قهرمانی.

که به معنی مسابقه دوم از فصل در ردبول حلقه شروع می شود در روز شنبه با ترتیب معکوس از دور باز فصل با نتایج از روز شنبه مرحله مقدماتی مسابقه تعیین شبکه برای روز یکشنبه اصلی جایزه بزرگ.

این ایده حمایت از نه از 10 تیم با مرسدس بنز ارائه تنها مخالفت با این پیشنهاد آن را به عنوان ارائه می کنند بیشتر از یک تهدید را به سلطه خود در این ورزش است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب