PS5 قیمت و تاریخ انتشار: آنچه که ما هنوز هم نمی دانم در مورد جدید سونی با کنسول پلی استیشن

سونی در نهایت پرده برداری از PS5 – اما مقدار زیادی ناشناخته باقی مانده در مورد کنسول جدید. این شرکت به یک نگاه

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

سونی در نهایت پرده برداری از PS5 – اما مقدار زیادی ناشناخته باقی مانده در مورد کنسول جدید.

این شرکت به یک نگاه پر در طراحی آن و همچنین به عنوان بسیاری از بازی ها که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی شود برای آن در طول یک رویداد بزرگ است.

اما آن است که هنوز رتبهدهی نشده است به اعلام قیمت و یا تاریخ عرضه این کنسول جدید و همچنین به عنوان که از آن بازی به دلیل بیرون آمدن در کنار انتشار آن است.

تنها اطلاعات سونی داده است در مورد تاریخ انتشار این است که آن را وارد در "تعطیلات سال 2020". که در واقع به معنی آن می تواند وارد هر زمان از ماه اکتبر به بعد اما در اواخر به عنوان پایان سال.

این شرکت متعهد شده است که تاریخ انتشار بارها و بارها در انواع اطلاعیه ها و مصاحبه ها و همچنین در تازه ترین رویداد.

این نیز روشن است که شیوع کروناویروس است و نه به تاخیر افتاد که تاریخ راه اندازی هر چند می تواند به این معنی است که وجود دارد تعداد محدودی از کنسول های موجود در راه اندازی.

برخی از بازی ها از جمله به عنوان یک عاقبت به مرد عنکبوتی را نیز داده شده همان تاریخ انتشار. اما سونی هنوز برای گفتن اینکه که یا هر بازی دیگر خواهد شد راه اندازی یک عنوان.

سونی نیز هنوز اعلام قیمت خود کنسول. شایعات پیشنهاد کرده اند که این تصمیم را اثبات دشوار است با عملکرد بالا و قطعات در کنسول جدید گفته می شود گران است.

یک گزارش در اوایل سال جاری نشان داد که سونی مشغول به کار بود به نگه داشتن هزینه کنسول را اما که قطعات داخل شدند و به ارزش حدود 450 بسیار گران تر از زمان پلی استیشن 4 بنحوی که قیمت می تواند به طور مشابه بالاتر است.

همه از همان اطلاعات است که هنوز هم ناشناخته برای ایکس باکس سری X است که نه اعلام یک قیمت است و با توجه به تنها همان "تعطیلات" تاریخ انتشار. مایکروسافت نیز برگزار می شود یک رویداد بازی برای کنسول خود, اما, نیز, ندادند که از این بازی در دسترس خواهد بود در راه اندازی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن