خانم ورا لین مرگ: کاپیتان تام مور منجر مراسم تجلیل از خواننده مرده در 103

مراسم تجلیل از ریخته اند در صورت خواننده Dame ورا لین که درگذشت در سن 103. مرگ "ما دوباره ملاقات" خواننده شد ش

توسط FARDAALEFBA در 29 خرداد 1399

مراسم تجلیل از ریخته اند در صورت خواننده Dame ورا لین که درگذشت در سن 103.

مرگ "ما دوباره ملاقات" خواننده شد شناخته شده به عنوان "نیروهای' یار" در طول جنگ جهانی دوم اعلام شد خانواده او در روز پنج شنبه (18 ژوئن).

"خانواده عمیقا غمگین برای اعلام عبور از یکی از بریتانیا بهترین دوست داشتم هنرمندان در سن 103" خواند. "Dame ورا لین که زندگی در Ditchling, East Sussex, گذشت اوایل امروز 18 ژوئن 2020, احاطه شده توسط او."

ارتش جانباز و بیمه خدمات درمانی مبارز کاپیتان تام مور led مراسم تجلیل از خواننده با یک بیانیه از 100 سال به اشتراک گذاشته شده به توییتر خواندن: "'A real shame من واقعا فکر کردم برا لین خواهد دیگر زندگی می کنند. او شده است صحبت کردن را به خوبی در تلویزیون به تازگی. او تا به حال تاثیر بسیار زیادی بر روی من در برمه باقی مانده و مهم برای من در طول زندگی من است. افکار من با خانم ورا لین خانواده در این زمان غمگین."

BBC صبحانه مجری دن واکر در توئیتر خود نوشت: "من به یاد داشته باشید پدربزرگ و مادربزرگ من صحبت کردن در مورد چه مقدار از آنها تحسین Dame ورا لین و چند هفته پیش ما صحبت کردن به مردم در سی صبحانه که هنوز با الهام از آهنگ های او امروز است. چه تاثیر او بر روی بسیاری از نسل... و چه زندگی."

در ضمن صبح به خیر بریتانیا مجری Piers Morgan یاد لین به عنوان "شکوه زن که بسیج در کشور ما هنگامی که ما بیشتر به آن نیاز".

کاترین جنکینز که به تازگی duetted با لین مشترک طولانی ارسال به توییتر خواندن: "من به سادگی نمی تواند پیدا کردن کلمات برای توضیح فقط من چقدر ستایش این بانوی فوق العاده. صدای او به ارمغان آورد راحتی به میلیون ها نفر در تاریک ترین ساعت, آهنگ های او پر از ملت دل با امید و احساسی اجرای, آیا خانه و یا خارج از کشور پس از آن و یا در حال حاضر کمک به ما را از طریق.

"وجود خواهد داشت هرگز دیگر Dame ورا لین. نیروهای' یار و یار. یک آیکون. یک افسانه است. الهام بخش است. من مربی و دوست من است. من از دست شما تا حد زیادی و من می دانم که ما دوباره ملاقات برخی از روز آفتابی است."

خواننده Aled جونز در توئیتر خود نوشت: "ارسال همه عشق و علاقه من به خانواده Dame ورا لین است که متاسفانه در گذشت – آن را مانند یک افتخار برای duet with her – یک افسانه واقعی," افزودن برچسب: "#wellmeetagain."

"Dame ورا لین یکی از بزرگترین تا کنون انگلیسی, محبوب ترین ها, خوانندگان, نه فقط به خاطر او معصوم, صدای, گرم, صمیمی و فورا تشخیص و موسیقی بی عیب و نقص," نوازنده Sir Tim Rice گفت.

"او به یاد می شود فقط به عنوان محبت برای او کار حیاتی در جنگ جهانی دوم و برای خود بنیادهای خیریه در 75 سال پس از. یک لینک با بیشتر زمان های خاص شده است و جبران ناشدنی را شکسته است."

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن